Google で調べる

検索ワード: instantáneamente (スペイン語 - アルバニア語)

人による翻訳

プロの翻訳者、企業、ウェブページから自由に利用できる翻訳レポジトリまで。

翻訳の追加

スペイン語

アルバニア語

情報

スペイン語

Murió instantáneamente

アルバニア語

U vra në atë çast.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

スペイン語

Murió instantáneamente.

アルバニア語

Ajo vdiq në vend.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

スペイン語

Murió instantáneamente.

アルバニア語

Ne jemi goditur në një pemë, ajo vdiq në vend

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

スペイン語

Colapsaran instantáneamente.

アルバニア語

Ata do shkatërrohen menjëherë.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

スペイン語

Eso podrían ser 99 años instantáneamente.

アルバニア語

Do te te marrin 99 vjet ketu.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

スペイン語

Sus 126 pasajeros murieron instantáneamente.

アルバニア語

Të gjithë 126 pasagjerët kanë vdekur menjëherë.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

スペイン語

Un lugar para joder instantáneamente.

アルバニア語

Mu në këtë çast.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

スペイン語

Miles de vidas se extinguen instantáneamente.

アルバニア語

Mijëra jetë u shuan.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

スペイン語

El peatón que golpeó murió instantáneamente.

アルバニア語

Ka goditur kembesore ajo vdiq ne çast.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

スペイン語

Él instantáneamente, fue promovido a gerente de la tienda.

アルバニア語

Ai u bë menagjeri i dyqanit

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

スペイン語

Si un sujeto sobrevive mi método él o ella está instantáneamente rehabilitado.

アルバニア語

Nëse dikush i mbijeton metodës sime ai ose ajo do të jetë e rehabilituar aty për aty.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

スペイン語

Si cuento al Dr. Shinde todo, el instantáneamente llamará a mi casa.

アルバニア語

Nese i them Dr. Shinde gjithcka, ai do te thir nonstop ne shtepi. Dhe do ti tregoj nenese gjithcka.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

スペイン語

Quiero conservar la Taani feliz y divertida que era... y de la que me enamoré instantáneamente.

アルバニア語

Dua të jetë e lumtur, e gëzuar Taani e cila ka qenë dhe ajo në të cilën jamë dashuruar menjëher.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

スペイン語

¿Recuerdas que si alguien corta la médula espinal, quedas paralítico instantáneamente?

アルバニア語

Ku mësuam që nëse dikush godet rëndë shtyllën kurrizore, ngel në vënd i paralizuar?

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

スペイン語

Mientras avanzábamos, uno de nuestros hombres recibió un balazo en la cabeza... Lo mató instantáneamente.

アルバニア語

Deri sa po shkonim perpara, njerin nga tanet e mori plumbi ne koke... i cili e mbyti ne vend.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

スペイン語

Sabes, el segundo en el que te vi, instantáneamente me arrepentí de los últimos diez años de mi vida.

アルバニア語

Sa të pashë, u pendova për 1o vitet e fundit të jetës sime?

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

スペイン語

Esto provocó instantáneamente una venta masiva en el mercado, puesto que todos debían cubrir sus préstamos marginales.

アルバニア語

Kjo shpërtheu në një shitje të menjëherëshme masive në treg, sepse gjithësekush duhet të mbulonte huanë e tyre tij marxhinit.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

スペイン語

Había un perro en medio del camino. El auto viró y chocó contra un poste. Murió instantáneamente.

アルバニア語

Qeni rrinte në mes të rrugës, ajo ka humbur kontrollin, kështu ajo vdiq në vend

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

スペイン語

Manipulen el grillete, fastidien los cables, traten de forzar el cerrojo... instantáneamente, sin demora... pum.

アルバニア語

Ngacmoni pajisjën, i ngacmoni telat, mundoheni ta largoni... meniher, pa vones... bum.

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

スペイン語

John instantáneamente se volvió uno con Teddy, había algo en ese oso, que lo hacía sentirse como si finalmente tuviera un amigo. Con el cual el podía compartir sus mas íntimos secretos.

アルバニア語

John menjëherë u tërhoq shumë nga Teddy, kishte diçka ai arush që e bëri të ndihej atë sikur ai më në fund e kishte gjetur shokun e tij, me të cilin mund të ndante të gjitha sekretet

最終更新: 2016-10-27
使用頻度: 1
品質:

人による翻訳を得て
4,401,923,520 より良い訳文を手にいれましょう

ユーザーが協力を求めています。ユーザー体験を向上させるために Cookie を使用しています。弊社サイトを引き続きご利用いただくことで、Cookie の使用に同意していただくことになります。 詳細。 OK