Google で調べる

検索ワード: adenokarcinómom (スロバキア語 - 英語)

人による翻訳

プロの翻訳者、企業、ウェブページから自由に利用できる翻訳レポジトリまで。

翻訳の追加

スロバキア語

英語

情報

スロバキア語

Účinnosť docetaxelu v liečbe pacientov s adenokarcinómom žalúdka

英語

Efficacy of docetaxel in the induction treatment of patients with inoperable locally advanced SCCHN (Intent-to-Treat Analysis)

最終更新: 2017-04-26
使用頻度: 1
品質:

スロバキア語

Účinnosť docetaxelu v liečbe pacientov s adenokarcinómom žalúdka

英語

Efficacy of docetaxel in the treatment of patients with gastric adenocarcinoma

最終更新: 2017-04-26
使用頻度: 8
品質:

スロバキア語

Tabuľka 1: Úrovne znižovania dávky u pacientov s adenokarcinómom pankreasu

英語

Table 1: Dose level reductions for patients with pancreatic adenocarcinoma

最終更新: 2017-04-26
使用頻度: 1
品質:

スロバキア語

Gemcitabín je indikovaný na liečbu pacientov s lokálne pokročilým alebo metastazujúcim adenokarcinómom pankreasu.

英語

Gemcitabine is indicated for treatment of patients with locally advanced or metastatic adenocarcinoma of the pancreas.

最終更新: 2012-04-12
使用頻度: 2
品質:

スロバキア語

V tabuľke 7 sú uvedené nežiaduce účinky hodnotené u pacientov s adenokarcinómom pankreasu liečených Abraxanom v kombinácii s gemcitabínom.

英語

Table 7 lists adverse reactions assessed in patients with pancreatic adenocarcinoma treated with Abraxane in combination with gemcitabine.

最終更新: 2017-04-26
使用頻度: 1
品質:

スロバキア語

„ Gemcitabín je indikovaný na liečbu pacientov s lokálne pokročilým alebo metastázujúcim adenokarcinómom pankreasu “.

英語

11 “Gemcitabine is indicated for the treatment of patients with locally advanced or metastatic adenocarcinoma of the pancreas”.

最終更新: 2012-04-12
使用頻度: 2
品質:

スロバキア語

U pacientov s metastatickým adenokarcinómom pankreasu liečených ONIVYDE bola pozorovaná sepsa s neutropenickou horúčkou a následným septickým šokom s fatálnym koncom.

英語

Sepsis with neutropenic fever and consequent septic shock with fatal outcome has been observed in patients with metastatic pancreatic adenocarcinoma treated with ONIVYDE.

最終更新: 2017-04-26
使用頻度: 1
品質:

スロバキア語

Veľkosť vzorky však bola malá, neexistovala žiadna signifikantná interakcia a CI bol široký a zahŕňal HR pre OS celkovej populácie s adenokarcinómom.

英語

However, the sample size was small, there was no significant interaction and the CI was wide and included the HR for OS of the overall adenocarcinoma population.

最終更新: 2017-04-26
使用頻度: 1
品質:

スロバキア語

5,8 % pacientov s adenokarcinómom vstúpilo do štúdie s lokálne rekurentným štádiom ochorenia, ako bolo vyhodnotené na začiatku.

英語

5.8 % of the adenocarcinoma patients entered the study with locally recurrent disease stage as had been evaluated at baseline.

最終更新: 2017-04-26
使用頻度: 1
品質:

スロバキア語

Tabuľka 2: Úpravy dávkovania pri neutropénii a/alebo trombocytopénii na začiatku cyklu alebo počas cyklu u pacientov s adenokarcinómom pankreasu

英語

Table 2: Dose modifications for neutropenia and/or thrombocytopenia at the start of a cycle or within a cycle for patients with pancreatic adenocarcinoma

最終更新: 2017-04-26
使用頻度: 1
品質:

スロバキア語

Výbor CHMP poznamenal, že prínos lieku Cyramza pri predĺžení života pacientov s rakovinou žalúdka alebo adenokarcinómom gastroezofageálneho spojenia bol jasne preukázaný, ak sa liek Cyramza podával spolu s paklitaxelom.

英語

The CHMP noted that the benefit of Cyramza in prolonging the lives of gastric and gastro-oesophageal junction cancer patients was clearly demonstrated when Cyramza was given with paclitaxel.

最終更新: 2017-04-26
使用頻度: 1
品質:

スロバキア語

Pacienti s adenokarcinómom pankreasu vo veku 75 rokov a viac sa majú starostlivo vyšetriť predtým, ako sa zvažuje ich liečba (pozri časť 4.4).

英語

Patients with pancreatic adenocarcinoma aged 75 years and older should be carefully assessed before treatment is considered (see section 4.4).

最終更新: 2017-04-26
使用頻度: 1
品質:

スロバキア語

Hnačka sa vyskytla u 43,4 % (≥ stupeň 3: 6,3 %) pacientov s adenokarcinómom v ramene s nintedanibom.

英語

Diarrhoea occurred in 43.4 % (≥ grade 3: 6.3 %) of adenocarcinoma patients in the nintedanib arm.

最終更新: 2017-04-26
使用頻度: 1
品質:

スロバキア語

Liek Onivyde sa skúmal v jednej hlavnej štúdii, na ktorej sa zúčastnilo 417 pacientov s metastatickým adenokarcinómom pankreasu, ktorých rakovina sa zhoršovala napriek liečbe rakoviny, ktorá zahŕňala gemcitabín.

英語

Onivyde was investigated in one main study involving 417 patients with metastatic adenocarcinoma of the pancreas whose cancer got worse despite cancer treatment that contained gemcitabine.

最終更新: 2017-04-26
使用頻度: 1
品質:

スロバキア語

Okrem toho sa preukázalo, že liek Abraxane podávaný v kombinácii s gemicitabínom predlžuje čas prežitia v pacientov s metastatickým adenokarcinómom pankreasu v porovnaní s gemcitabínom podávaným v monoterapii a že je účinný v kombinácii s kaboplatinou pri liečbe nemalobunkového pľúcneho karcinómu.

英語

In addition, Abraxane given in combination with gemcitabine was shown to improve survival in patients with metastatic adenocarcinoma of the pancreas compared with treatment with gemcitabine alone and was effective in combination with carboplatin in the treatment non-small cell lung cancer.

最終更新: 2017-04-26
使用頻度: 1
品質:

スロバキア語

Docetaxel Mylan v kombinácii s cisplatinou a 5-fluóruracilom sa indikuje na liečbu pacientov s metastatickým adenokarcinómom žalúdka, vrátane gastroezofageálneho spojenia, ktorí sa predtým nepodrobili chemoterapii pre metastatické ochorenie.

英語

Docetaxel Mylan in combination with cisplatin and 5-fluorouracil is indicated for the treatment of patients with metastatic gastric adenocarcinoma, including adenocarcinoma of the gastroesophageal junction, who have not received prior chemotherapy for metastatic disease.

最終更新: 2017-04-26
使用頻度: 1
品質:

スロバキア語

Docetaxel Winthrop v kombinácii s cisplatinou a 5-fluóruracilom sa indikuje na liečbu pacientov s metastatickým adenokarcinómom žalúdka, vrátane gastroezofageálneho spojenia, ktorí sa predtým nepodrobili chemoterapii pre metastatické ochorenie.

英語

Docetaxel Winthrop in combination with cisplatin and 5-fluorouracil is indicated for the treatment of patients with metastatic gastric adenocarcinoma, including adenocarcinoma of the gastroesophageal junction, who have not received prior chemotherapy for metastatic disease.

最終更新: 2017-04-26
使用頻度: 3
品質:

スロバキア語

DOCETAXEL KABI v kombinácii s cisplatinou a 5-fluóruracilom je indikovaný na liečbu pacientov s metastatickým adenokarcinómom žalúdka, vrátane adenokarcinómu gastroezofageálneho spojenia, ktorí sa predtým nepodrobili chemoterapii pre metastatické ochorenie.

英語

DOCETAXEL KABI in combination with cisplatin and 5-fluorouracil is indicated for the treatment of patients with metastatic gastric adenocarcinoma, including adenocarcinoma of the gastroesophageal junction, who have not received prior chemotherapy for metastatic disease.

最終更新: 2017-04-26
使用頻度: 1
品質:

スロバキア語

TAXOTERE v kombinácii s cisplatinou a 5-fluóruracilom sa indikuje na liečbu pacientov s metastatickým adenokarcinómom žalúdka, vrátane gastroezofageálneho spojenia, ktorí sa predtým nepodrobili chemoterapii pre metastatické ochorenie.

英語

TAXOTERE in combination with cisplatin and 5-fluorouracil is indicated for the treatment of patients with metastatic gastric adenocarcinoma, including adenocarcinoma of the gastroesophageal junction, who have not received prior chemotherapy for metastatic disease.

最終更新: 2017-04-26
使用頻度: 3
品質:

スロバキア語

Liek Docetaxel Winthrop sa skúmal u vyše 4 000 pacientov s rakovinou prsníka, približne 2 000 pacientov s nemalobunkovou rakovinou pľúc, 1 006 pacientov s rakovinou prostaty, 457 pacientov s adenokarcinómom žalúdka a 897 pacientov s rakovinou hlavy a krku.

英語

Docetaxel Winthrop has been studied in over 4,000 breast-cancer patients, around 2,000 non-small- cell-lung-cancer patients, 1,006 prostate-cancer patients, 457 gastric-adenocarcinoma patients and 897 head- and neck-cancer patients.

最終更新: 2017-04-26
使用頻度: 1
品質:

人による翻訳を得て
4,401,923,520 より良い訳文を手にいれましょう

ユーザーが協力を求めています。ユーザー体験を向上させるために Cookie を使用しています。弊社サイトを引き続きご利用いただくことで、Cookie の使用に同意していただくことになります。 詳細。 OK