Google で調べる

検索ワード: krivokapić (セルビア語 - アルバニア語)

人による翻訳

プロの翻訳者、企業、ウェブページから自由に利用できる翻訳レポジトリまで。

翻訳の追加

セルビア語

アルバニア語

情報

セルビア語

Krivokapić je odbio da to učini.

アルバニア語

Krivokapiçi nuk pranoi.

最終更新: 2016-01-20
使用頻度: 1
品質:

セルビア語

To je suština Božića", kaže Jasna Krivokapić iz Nikšića.

アルバニア語

Kjo është pse janë Krishtlindjet," tha Jasna Krivokapiç nga Nikshiq.

最終更新: 2016-01-20
使用頻度: 1
品質:

警告:見えない HTML フォーマットが含まれています

セルビア語

Krivokapić je pohvalio napredak i Hrvatske i Crne Gore ka članstvu u EU.

アルバニア語

Krivokapiç vlerësoi si përparimin kroat dhe atë malazes drejt anëtarësimit në BE.

最終更新: 2016-01-20
使用頻度: 2
品質:

セルビア語

Predsednik parlamenta Ranko Krivokapić izjavio je da je put Crne Gore ka nezavisnosti sada neopoziv.

アルバニア語

Drejtuesi i parlamentit, Ranko Krivokapiç tha se rruga e pavarësisë së Malit të Zi është tashmë e pakthyeshme.

最終更新: 2012-04-07
使用頻度: 1
品質:

セルビア語

Krivokapić je dodao da dijalog između Crne Gore i Rusije može da bude koristan za odnose Rusije i EU.

アルバニア語

Krivokapiç shtoi se dialogu midis Malit të Zi e Rusisë mund të jetë i dobishëm për marrëdhëniet Rusi-BE.

最終更新: 2016-01-20
使用頻度: 1
品質:

セルビア語

Krivokapić je međutim rekao da je suviše rizično davati privatnim kompanijama mogućmost da kontrolišu energetski sektor.

アルバニア語

Krivokapiç, ka thënë se është shumë e rrezikshme t'u japësh ndërmarrjeve private mundësinë për të kontrolluar sektorin energjitik.

最終更新: 2016-01-20
使用頻度: 2
品質:

セルビア語

Krivokapić je podstakao birače da izađu na izbore i pozvao EU i druge međunarodne organizacije da upute posmatrače.

アルバニア語

Krivokapiç u kërkoi votuesve të marrin pjesë dhe ftoi BE dhe organizata të tjera ndërkombëtare të dërgojnë vëzhgues.

最終更新: 2012-04-07
使用頻度: 1
品質:

セルビア語

U savetu se nalaze predsednik Filip Vujanović, predsednik parlamenta Ranko Krivokapić i premijer Željko Šturanović.

アルバニア語

Këshilli përbëhet nga presidenti Filip Vujanoviç, kryetari i parlamentit Ranko Krivokapiç dhe kryeministri Zheljko Sturanoviç.

最終更新: 2012-04-07
使用頻度: 1
品質:

セルビア語

Odluka je saopštena posle specijalnog sastanka komisije kojem je prisustvovao predsednik Skupštine Crne Gore Ranko Krivokapić.

アルバニア語

Vendimi u lajmërua pas një seance speciale të Komisionit, ku morri pjesë kryetari i parlamanetit malazez Ranko Krivocapic.

最終更新: 2012-04-07
使用頻度: 1
品質:

セルビア語

Krivokapić je ponovio rešenost crnogorskih vlasti da organizuju referendum 21. maja potpuno u skladu sa evropskim standardima.

アルバニア語

Krivokapiç përsëriti vendosmërinë e autoriteteve malazeze për të organizuar zgjedhjet e 21 majit në përputhje të plotë me standardet evropiane.

最終更新: 2012-04-07
使用頻度: 1
品質:

セルビア語

Predsednik crnogorskog parlamenta Ranko Krivokapić sastao se u Pekingu sa predsednikom Nacionalnog komiteta Kineske narodne političke savetodavne konferencije Điom Ćinglinom.

アルバニア語

Kryetari i parlamentit malazez Ranko Krivokapiç u takua në Bejzhing me kryetarin e Komitetit Kombëtar të Konferencës Këshilluese Poliltike të Popullit Kinez, Jia Qinglin.

最終更新: 2016-01-20
使用頻度: 2
品質:

セルビア語

Predsednik parlamenta Ranko Krivokapić rekao je da su zakonodavci odbacili predlog iz "proceduralnih razloga".

アルバニア語

Drejtuesi i parlamentit Ranko Krivokapiç tha se ligjbërësit e kundërshtuan propozimin për "arsye proceduriale".

最終更新: 2012-04-07
使用頻度: 1
品質:

警告:見えない HTML フォーマットが含まれています

セルビア語

Ranko Krivokapić, lider vladajuće Socijaldemokratske partije (SDP), ponovo je izabran za predsednika parlamenta.

アルバニア語

Ranko Krivokapiç, kreu i Partisë Demokratike Socialiste (SDP) në pushtet, u rizgjodh si drejtues i parlamentit.

最終更新: 2012-04-07
使用頻度: 1
品質:

セルビア語

Krivokapić je odredio datum nakon što mu je mandatar za sastav vlade Željko Šturanović rekao da su politički razgovori o formiranju nove vlade završeni.

アルバニア語

Krivokapiç vendosi datën pasi kryeministri i ngarkuar Zheljko Sturanoviç i tha atij se bisedimet politike mbi formimin e një kabineti të ri janë kompletuar.

最終更新: 2012-04-07
使用頻度: 1
品質:

セルビア語

Tačan datum održavanja referenduma o nezavisnosti Crne Gore biće određen 7. februara, izjavio je u sredu predsednik skupštine Ranko Krivokapić.

アルバニア語

Data e saktë e referendumit të Malit të Zi për pavarësinë do të vendoset në 7 shkurt, tha të mërkurën drejtuesi i parlamentit Ranko Krivokapiç.

最終更新: 2016-01-20
使用頻度: 1
品質:

セルビア語

"Krivokapić očigledno želi da izazove nove tenzije i neslaganja među građanima Crne Gore", saopštila Socijalistička narodna partija.

アルバニア語

"Krivokapiç dukshëm do të ngrejë tensione dhe debate të reja midis shtetasve malazezë," tha Partia Popullore Socialiste.

最終更新: 2016-01-20
使用頻度: 2
品質:

警告:見えない HTML フォーマットが含まれています

セルビア語

Krivokapić se sastao sa svojim slovenačkim kolegom Franceom Cukjatijem, koji je rekao da je Crna Gora na dobrom putu za prijem i u NATO i u EU.

アルバニア語

Krivokapiç u takua me homologun e tij slloven France Cukjati i cili tha se Mali i Zi është në një udhë të mirë për të dy ofertat e veta, për në BE dhe NATO.

最終更新: 2012-04-07
使用頻度: 1
品質:

セルビア語

Ove godine, moramo biti dovoljno mudri ako želimo da izbegnemo opasnosti", kaže predsednik skupštine Ranko Krivokapić, lider SDP.

アルバニア語

Këtë vit ne duhet të jemi mjaft të mençur në qoftë se duam të shmangim rrezikun," tha kryetari i parlamentit Ranko Krivokapiç i cili drejton SDP.

最終更新: 2016-01-20
使用頻度: 1
品質:

警告:見えない HTML フォーマットが含まれています

セルビア語

Predsednik crnogorskog parlamenta Ranko Krivokapić u utorak (18. marta) je doputovao u zvaničnu posetu Velikoj Britaniji.

アルバニア語

Kryetari i parlamentit malazes Ranko Krivokapiç bëri një vizitë zyrtare në Britaninë e Madhe të enjten (13 mars).

最終更新: 2016-01-20
使用頻度: 2
品質:

セルビア語

Predsednik parlamenta Ranko Krivokapić rekao je da je zakazao sednicu na zahtev opozicionih stranaka, kako bi se utvrdilo ko je odgovoran za neuspeh u rešavanju slučaja.

アルバニア語

Drejtuesi i parlamentit Ranko Krivokapiç tha se e planifikoi sesionin me kërkesën e partive opozitare për të përcaktuar se kush është përgjegjës për dështimin e zgjidhjes së rastit.

最終更新: 2012-04-07
使用頻度: 1
品質:

人による翻訳を得て
4,401,923,520 より良い訳文を手にいれましょう

ユーザーが協力を求めています。ユーザー体験を向上させるために Cookie を使用しています。弊社サイトを引き続きご利用いただくことで、Cookie の使用に同意していただくことになります。 詳細。 OK