品質:

英語

Grozdeva ranked first in the 25m pistol discipline with a total of 791 points.

ブルガリア語

Гроздева излезе на първо място в дисциплината стрелба с пистолет на 25 м с общо 791 точки.

使用頻度: 1
品質:

英語

Maria Grozdeva won a gold medal in women's 25m-air pistol on 18 August.

ブルガリア語

Мария Гроздева спечели златен медал в стрелба с въздушен пистолет на 25 метра (жени) на 18 август.

使用頻度: 1
品質:

英語

Maria Grozdeva is among the 73 Bulgarian athletes who will participate in 15 different events at the Beijing Games and is widely viewed as one of the possible medalists.

ブルガリア語

Мария Гроздева е сред 73-мата български спортисти, които ще вземат участие в 15 различни дисциплини на Олимпиадата в Пекин и е смятана за една от потенциалните медалистки.

使用頻度: 1
品質:

英語

Bulgarian markswoman Maria Grozdeva became the European air pistol champion in the 2009 European Shooting Championship in Prague on Saturday (February 21st).

ブルガリア語

Българската състезателка по стрелба Мария Гроздева стана шампион на Европа по стрелба с въздушен пистолет в събота (21 февруари) на Европейския шампионат по стрелба за 2009 г. в Прага.

使用頻度: 1
品質:

英語

Grozdeva also won a bronze in the women's 10m-air pistol, and Jovtchev was third in men's floor exercises on Sunday.

ブルガリア語

Гроздева спечели също и бронзов медал в стрелбата с въздушен пистолет на 10 метра (жени), а Йовчев бе трети на земя (мъже) в неделя.

使用頻度: 1
品質:

英語

Maria Grozdeva, who medalled twice in the Athens Olympic shooting events, was named Bulgaria's Sportsperson of the Year in the traditional annual ranking sponsored by President Georgi Parvanov.

ブルガリア語

Мария Гроздева, получила два медала в състезанията по стрелба на Атинската олимпиада, бе определена за спортист на годината на България в традиционната годишна анкета под егидата на президента Георги Първанов.

使用頻度: 1
品質:

英語

The good news came after a series of setbacks, including a loss by shooter Maria Grozdeva – the defending champion fell short in the women's 25m pistol event, finishing fifth.

ブルガリア語

Добрата новина дойде след поредица от разочарования, включително загубата на Мария Гроздева в стрелбата – бившата шампионка изостана в надпреварата на 25 м с пистолет и завърши на пето място.

使用頻度: 1
品質:

英語

Bulgaria's Maria Grozdeva won her ninth European title in sports shooting at the European Championship in Osijek, Croatia , on Sunday (July 19th), Bulgarian media reported.

ブルガリア語

Българката Мария Гроздева спечели в неделя (19 юли) своята девета европейска титла по спортна стрелба на Европейското първенство в Осиек, Хърватия, предадоха медиите в България.