Google で調べる

検索ワード: eaf (英語 - ラトビア語)

人による翻訳

プロの翻訳者、企業、ウェブページから自由に利用できる翻訳レポジトリまで。

翻訳の追加

英語

ラトビア語

情報

英語

EAF

ラトビア語

EAF

最終更新: 2014-10-18
使用頻度: 9
品質:

英語

EAF carbon steel

ラトビア語

EAF oglekļa tērauds

最終更新: 2014-11-21
使用頻度: 2
品質:

英語

EAF carbon electrodes

ラトビア語

EAF oglekļa elektrodi

最終更新: 2014-11-21
使用頻度: 1
品質:

英語

EAF charge carbon

ラトビア語

EAF ielādēšanas ogleklis

最終更新: 2014-11-21
使用頻度: 1
品質:

英語

EAF high alloy steel

ラトビア語

EAF augsta piemaisījumu līmeņa tērauds

最終更新: 2014-11-21
使用頻度: 2
品質:

英語

EAF (until Nov 2001)

ラトビア語

EAF (līdz 2001. gada novembrim)

最終更新: 2014-11-21
使用頻度: 1
品質:

英語

The results will complete the reporting on forestry production within EAF for Germany and build a bridge to the IEEAF.

ラトビア語

Neizmantoto mežaudžu novērtēšana naudas izteiksmē. Rezultāti noslēgs ziņojumu par mežsaimniecības produkciju mežsaimniecības nozares ekonomiskā pārskata ietvaros Vācijā un būs kā saikne ar IEEAF.

最終更新: 2014-11-04
使用頻度: 1
品質:

英語

--- EAF( until Nov 2001) HERMES GRD( closed Jan. 2001)

ラトビア語

--- EAF( līdz 2001. gada novembrim) HERMES GRD( slēgta 2001.

最終更新: 2012-03-19
使用頻度: 3
品質:

英語

Includes EAF process for crude steel production, by electric (arc or induction) furnace.

ラトビア語

Ietilpst EAF process neapstrādāta tērauda ražošanai ar elektriskajām (loka vai indukcijas) krāsnīm.

最終更新: 2014-11-21
使用頻度: 1
品質:

英語

special use of acoustical insulation of the inside walls and roofs to prevent the airborne noise of the electric arc furnace (EAF) building

ラトビア語

III izmantot īpašu akustisko izolāciju iekšējām sienām un jumtiem, lai novērstu gaisa vadīta trokšņa izplatīšanos no elektriskā loka krāsns (ELK) ēkas;

最終更新: 2014-11-21
使用頻度: 1
品質:

英語

Measurements at EAF have shown that 95 % of emitted mercury and 25 % of cadmium emissions occur as vapour.

ラトビア語

Mērījumi, kas veikti EAF, liecina, ka 95 % emitētā dzīvsudraba un 25 % kadmija emisijas izdalās tvaika veidā.

最終更新: 2014-11-14
使用頻度: 2
品質:

英語

The main aim is to test the feasibility of introducing into the methodology used for the economic accounts for agriculture (EAC) and forestry (EAF) concepts and definitions that enable certain elements which are relevant to the environment to be dealt with as services in total production, subsidies or taxes.

ラトビア語

Galvenais mērķis ir pārbaudīt jēdzienu un definīciju ieviešanas iespējamību metodikā, ko izmanto lauksaimniecības un mežsaimniecības nozaru ekonomikas pārskatos, kas ļauj atsevišķus videi būtiskus elementus uzskatīt par pakalpojumiem kopējā ražošanā, subsīdijām vai nodokļiem.

最終更新: 2016-10-14
使用頻度: 2
品質:

参照: Translated.com

英語

This definition follows, except in exceptional cases, the Statistical Classification of Economic Activities in the European Community (NACE rev.2) and the Manual of Economic Accounts for Agriculture and Forestry EAA/EAF 97 rev.1.1.

ラトビア語

Šī definīcija, izņemot atsevišķus gadījumus, ir saskaņā ar saimniecisko darbību statistikas klasifikāciju Eiropas Kopienā (NACE 2. red.) un Rokasgrāmatu par lauksaimniecības un mežsaimniecības nozares ekonomikas pārskatiem (EAA/EAF 97, 1.1. red.).

最終更新: 2014-11-21
使用頻度: 1
品質:

参照: Translated.com

英語

BAT for the electric arc furnace (EAF) primary and secondary dedusting (including scrap preheating, charging, melting, tapping, ladle furnace and secondary metallurgy) is to achieve an efficient extraction of all emission sources by using one of the techniques listed below and to use subsequent dedusting by means of a bag filter:

ラトビア語

LPTP mērķis elektriskā loka krāšņu (ELK) primārajai un sekundārajai atputekļošanai (ietverot metāllūžņu sākotnēju uzkarsēšanu, iekraušanu, kausēšanu, izlaišanu, kausa krāsni un sekundāro metalurģiju) ir sasniegt efektīvu attīrīšanu no visiem emisiju avotiem, izmantojot vienu no turpmāk uzskaitītajiem tehniskajiem paņēmieniem un vēlāk veicot atputekļošanu ar maisa filtru:

最終更新: 2014-11-21
使用頻度: 1
品質:

参照: Translated.com

英語

BAT for the electric arc furnace (EAF) primary and secondary dedusting (including scrap preheating, charging, melting, tapping, ladle furnace and secondary metallurgy) is to prevent and reduce polychlorinated dibenzodioxins/furans (PCDD/F) and polychlorinated biphenyls (PCB) emissions by avoiding, as much as possible, raw materials which contain PCDD/F and PCB or their precursors (see BAT 6 and 7) and using one or a combination of the following techniques, in conjunction with an appropriate dust removal system:

ラトビア語

LPTP mērķis elektriskā loka krāšņu (ELK) primārajai un sekundārajai atputekļošanai (ietverot metāllūžņu sākotnēju uzkarsēšanu, iekraušanu, kausēšanu, izlaišanu, kausa krāsni un sekundāro metalurģiju) ir novērst un samazināt polihlorēto dibenzodioksīnu/furānu (PHDD/F) un polihlorēto bifenilu (PHB) emisijas, cik vien iespējams izvairoties no tādu izejvielu izmantošanas, kas satur PHDD/F un PHB vai to prekursorus (skatīt LPTP Nr. 6 un Nr. 7), un izmantojot vienu no turpmāk uzskaitītajiem tehniskajiem paņēmieniem vai to kombināciju, saistībā ar piemērotu putekļu atdalīšanas sistēmu:

最終更新: 2014-11-21
使用頻度: 1
品質:

参照: Translated.com

英語

BAT for the electric arc furnace (EAF) process is to prevent mercury emissions by avoiding, as much as possible, raw materials and auxiliaries which contain mercury (see BAT 6 and 7).

ラトビア語

LPTP mērķis elektriskā loka krāšņu (ELK) procesiem ir novērst dzīvsudraba emisijas, cik vien tas iespējams, izvairoties no izejvielām un palīgmateriāliem, kas satur dzīvsudrabu (skatīt LPTP Nr. 6 un Nr. 7).

最終更新: 2014-11-21
使用頻度: 1
品質:

参照: Translated.com

英語

BAT is to minimise the water consumption from the electric arc furnace (EAF) process by the use of closed loop water cooling systems for the cooling of furnace devices as much as possible unless once-through cooling systems are used.

ラトビア語

LPTP mērķis ir minimizēt ūdens patēriņu elektriskā loka krāšņu (ELK) procesos, izmantojot noslēgta cikla ūdens dzesēšanas sistēmas krāsns iekārtu dzesēšanai, cik vien tas iespējams, izņemot gadījumus, kad tiek izmantotas caurplūdes dzesēšanas sistēmas.

最終更新: 2014-11-21
使用頻度: 1
品質:

参照: Translated.com

英語

BAT is to reduce noise emissions from electric arc furnace (EAF) installations and processes generating high sound energies by using a combination of the following constructional and operational techniques depending on and according to local conditions (in addition to using the techniques listed in BAT 18):

ラトビア語

LPTP mērķis ir samazināt trokšņa emisijas no elektriskā loka krāsns (ELK) iekārtām un procesiem, kas rada augstu trokšņa līmeni, izmantojot turpmāk uzskaitīto konstrukcijas un darbības tehnisko pasākumu kombināciju, atkarībā no un saskaņā ar vietējiem apstākļiem (papildus LPTP Nr. 18 uzskaitīto tehnisko paņēmienu izmantošanai):

最終更新: 2014-11-21
使用頻度: 1
品質:

参照: Translated.com

英語

I. construct the electric arc furnace (EAF) building in such a way as to absorb noise from mechanical shocks resulting from the operation of the furnace

ラトビア語

I konstruēt elektriskā loka krāsns (ELK) ēku tādā veidā, ka tā absorbē troksni, ko rada mehāniski triecieni, kas rodas krāsns darbības rezultātā;

最終更新: 2014-11-21
使用頻度: 1
品質:

参照: Translated.com

英語

V. housing of processes generating high sound energies (i.e. electric arc furnace (EAF) and decarburisation units) within the main building.

ラトビア語

V iekārtas, kas rada augstu trokšņa līmeni (tai skaitā elektriskā loka krāsni (ELK) un ogļūdeņražu atdalīšanas iekārtas), izvietot galvenajā ēkā.

最終更新: 2014-11-21
使用頻度: 1
品質:

参照: Translated.com

人による翻訳を得て
4,401,923,520 より良い訳文を手にいれましょう

ユーザーが協力を求めています。ユーザー体験を向上させるために Cookie を使用しています。弊社サイトを引き続きご利用いただくことで、Cookie の使用に同意していただくことになります。 詳細。 OK