クロアチア語

英語

情報

クロアチア語

duje draganja osvojio je brončano odličje na len europskom plivačkom prevenstvu u budimpešti.

英語

duje draganja brings home the bronze from the len european championship in budapest.

最終更新: 2016-01-20
使用頻度: 1
品質:

クロアチア語

kultura i sport: hrvat duje draganja osvojio odličje na europskom plivačkom prvenstvu

英語

culture and sports: croatia's duje draganja medals at european swimming championship

使用頻度: 1
品質:

クロアチア語

skakačica u vis blanka vlašić proglašena je najboljom sportašicom, dok je za najboljeg sportaša proglašen plivač duje draganja.

英語

high jumper blanka vlasic was voted best female athlete and swimmer duje draganja best male athlete.

使用頻度: 2
品質:

クロアチア語

hrvat duje draganja osvojio je brončano odličje u utrci na 50 metara slobodnim stilom na 28. len europskom plivačkom prvenstvu koje je održano u budimpeštu.

英語

croatia's duje draganja won a bronze medal in the men's 50m freestyle at the 28th len european championship, which took place in budapest.

使用頻度: 1
品質:

クロアチア語

vlašić je osvojila brončano odličje na svjetskom atletskom prvenstvu u mađarskoj, dok je draganja osvojio srebrno odličje na olimpijadi u ateni.

英語

vlasic won the bronze medal at the world championship in hungary. draganja won silver at the athens olympics.

使用頻度: 1
品質:

クロアチア語

draganja je osvojio treće mjesto s vremenom 22,14 sekundi, iza poljaka bartosza kizierowskog sa 21,88 sekundi i ukrajinca oleksandra volynetsa sa 21,97 sekundi.

英語

draganja finished third with a time of 22.14 seconds, after poland's bartosz kizierowski with 21.88 seconds and ukraine's oleksandr volynets with 21.97 seconds.

使用頻度: 1
品質:

クロアチア語

hajduk , lazio , slavia prag i dinamo sudionici su prvog međunarodnoga kadetskog turnira kup svetog duje koji će se igrati na poljudu .