Vraag Google

Je was op zoek naar: fletushkat (Albanian - Grieks)

Menselijke bijdragen

Van professionele vertalers, bedrijven, webpagina's en gratis beschikbare vertaalbronnen.

Voeg een vertaling toe

Albanian

Grieks

Info

Albanian

- Fletushkat?

Grieks

- "Ροζ Φύλλα";

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Waarschuwing: Bevat onzichtbare HTML-opmaak

Albanian

Dhe ku i pe fletushkat?

Grieks

- Πού ήταν οι προκηρύξεις; - Στο πάτωμα, αν εννοείτε κάτι.

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

- Më vjen keq për fletushkat.

Grieks

- Συγγνώμη για τα φυλλάδια.

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

Kush i ka dërguar fletushkat?

Grieks

- Ποιός μοίρασε τις προκηρύξεις;

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

Sikurse ti me fletushkat e tua.

Grieks

Φαίνεται από τις προκηρύξεις.

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

Fletushkat komike i kam dashur si fëmijë.

Grieks

Ένα κομικ που μου άρεσε μικρός.

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

Mos janë gjë ato fletushkat e mia të festivalit?

Grieks

Είναι αυτά τα πράγματά μου για το Φεστιβάλ?

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

I kam pas fletushkat në çantën time. Pasi kam mbërritur...

Grieks

Είχα τις προκηρύξεις στη βαλίτσα.

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

A i ka sjellë Probst fletushkat në Salzburg dhe Linz?

Grieks

Ο Προμπστ μοίρασε προκηρύξεις στο Σάλτσμπουργκ;

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

Gjithë natën e fundit Kam kaluar duke marrë fletushkat.

Grieks

Όλη τη νύχτα προσπαθούσα να ξεκολλήσω φυλλάδια.

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

Por ti mbash jashtë fletushkat në godinë në mes të ditës...

Grieks

Κι εσύ λες να κρεμάσουμε προκηρύξεις μέρα μεσημέρι! ...

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

A nuk është kjo kogja e njëjtë me gjashtë fletushkat e tjera?

Grieks

Δεν μοιάζει με τις έξι προκηρύξεις;

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

Më duhet të insistoj se Graf vërtetë nuk ka të bëjë asgjë me fletushkat.

Grieks

Επιμένω ότι η Γκραφ δεν έχει καμία σχέση με τις προκηρύξεις.

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

Pastaj Freisler do të duhet që të flas për fletushkat përballë gjithsecilit!

Grieks

Ο Φράϊσλερ θα μιλήσει για τις προκηρύξεις.

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

Ne e dimë që ai ju ka ndihmuar juve djema për ti kopjuar fletushkat në studio.

Grieks

Ξέρουμ ότι βοήθησε στην σύνταξη των προκηρύξεων στο στούντιο.

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

- Jo, këtu s'na duhen kompjuterë. - Ne këmbejmë nga fletushkat këtu.

Grieks

Όχι, όχι, δεν χρειαζόμαστε υπολογιστές εδώ, γράφουμε στα "Ροζ Φύλλα" εδώ.

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Waarschuwing: Bevat onzichtbare HTML-opmaak

Albanian

Helmuth von Moltke i solli të gjashtë fletushkat nga "Trëndafili i bardhë "

Grieks

Χάρη στον Χέλμουτ φον Μόλτκε, η 6η προκήρυξη του "Λευκού Ρόδου"

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Waarschuwing: Bevat onzichtbare HTML-opmaak

Albanian

Ti ke pohuar para rojës se ke qenë ti ajo që... i ke hedhur fletushkat nga ballkoni.

Grieks

Είπες στον θυρωρό ότι έριξες τις προκηρύξεις απ' τον εξώστη.

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

Ju po thoni se mund ta përballoni jetën tuaj ashtu si edhe gjithë fletushkat dhe të postoni me atë?

Grieks

Εννοείς ότι μ' αυτά τα λεφτά ζείτε και πληρώνετε τις προκηρύξεις;

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Albanian

Doja që ti shpërndaja madje edhe fletushkat e fundit, në mënyrë që ide e juaja... që shpërndaheshin sa më shpejtë të jetë e mundur...

Grieks

Ήθελα να μοιράσω και την τελευταία προκήρυξη, ώστε η ιδέα μας... να εξαπλωθεί το συντομότερο...

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Krijg een betere vertaling met
4,401,923,520 menselijke bijdragen

Gebruikers vragen nu voor assistentieWij gebruiken cookies om u de best mogelijke ervaring op onze website te bieden. Door de website verder te gebruiken, geeft u toestemming voor het gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. OK