Je was op zoek naar: or (Bosnisch - Albanian)

Menselijke bijdragen

Van professionele vertalers, bedrijven, webpagina's en gratis beschikbare vertaalbronnen.

Voeg een vertaling toe

Bosnisch

Albanian

Info

Bosnisch

dead or alive",

Albanian

gjallë a vdekur",

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Waarschuwing: Bevat onzichtbare HTML-opmaak

Bosnisch

truth or consequences

Albanian

truth or consequences

Laatste Update: 2014-08-20
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Bosnisch

this way, or you die.

Albanian

këtej, ose je i vdekur! po.

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Bosnisch

nepoznat kursor64-bit" or "32-bit

Albanian

nuk njihet64-bit" or "32-bit

Laatste Update: 2014-08-20
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Waarschuwing: Bevat onzichtbare HTML-opmaak

Bosnisch

veličina:pdf document" or "application/pdf

Albanian

madhësia:pdf document" or "application/pdf

Laatste Update: 2014-08-20
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Waarschuwing: Bevat onzichtbare HTML-opmaak

Bosnisch

Šalje ed2k://, magnet: or *.emulecollection uređaju

Albanian

dërgon ed2k://, magnet: ose *.emulecollection tek motori

Laatste Update: 2014-08-15
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Bosnisch

_pomoća" means "activated" or "active

Albanian

_ndihmëa" means "activated" or "active

Laatste Update: 2014-08-20
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Waarschuwing: Bevat onzichtbare HTML-opmaak

Bosnisch

dead or alive je osmišljen od strane velikog pokojnog fame douglasa,

Albanian

"gjallë a vdekur" është krijuar nga i ndjeri dhe i madhi fame douglas,

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Waarschuwing: Bevat onzichtbare HTML-opmaak

Bosnisch

show:unread messagesimportant messages", or "active appointments

Albanian

%ld kbshow:unread messagesimportant messages", or "active appointments

Laatste Update: 2014-08-20
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Waarschuwing: Bevat onzichtbare HTML-opmaak

Bosnisch

default:mm" or "default:inchlocale-metric

Albanian

i jep mundësinë evolution të shfaqë pjesë teksti me një madhësi të kufizuardefault:mm" or "default:inch

Laatste Update: 2014-08-20
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Waarschuwing: Bevat onzichtbare HTML-opmaak

Bosnisch

da li ćeš moći da voziš nazad, or do you want me to put in for another night?

Albanian

s'e ke problem të kthehesh, apo do që të të marr edhe për një natë tjetër?

Laatste Update: 2016-10-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Bosnisch

snimi pretragushow:unread messagesimportant messages", or "active appointments

Albanian

ruaj kërkiminshow:unread messagesimportant messages", or "active appointments

Laatste Update: 2014-08-20
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Waarschuwing: Bevat onzichtbare HTML-opmaak

Bosnisch

it" is either like or "day view: thursday july 13th, 2006.

Albanian

një tabelë për të shfaqur dhe zgjedhur intervalin e kohës aktualeit" is either like or "day view: thursday july 13th, 2006.

Laatste Update: 2014-08-20
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Waarschuwing: Bevat onzichtbare HTML-opmaak

Bosnisch

it has %d event/events." or "it has no events.

Albanian

nuk ka evente.it has %d event/events." or "it has no events.

Laatste Update: 2014-08-20
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Waarschuwing: Bevat onzichtbare HTML-opmaak

Bosnisch

pregled radne sedmiceit has %d event/events." or "it has no events.

Albanian

paraqitja e javës së punës: %s. %sit has %d event/events." or "it has no events.

Laatste Update: 2014-08-20
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Waarschuwing: Bevat onzichtbare HTML-opmaak

Bosnisch

djelimično popunjavajući jaz u državnoj pomoći, or-koop isplaćuje oko 1.700 eura onima koji su u šumskom požaru izgubili dom.

Albanian

pjesërisht për mbushjen e boshllëqeve për ndihmën shtetërore, or-koop paguan gati 1,700 euro atyre që humbasin shtëpitë e tyre nga zjarret në pyje.

Laatste Update: 2016-01-20
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Bosnisch

savez šumarske saradnje (or-koop) je nevladina organizacija koja predstavlja šumske seljane i radnike.

Albanian

bashkimi i kooperativave të pyjeve (or-koop) është një ojf që përfaqëson fshatarët dhe punëtorët e pyjeve.

Laatste Update: 2016-01-20
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Bosnisch

datum morate unijeti u formatu: %s60 minute divisions" or 48 "30 minute divisions

Albanian

data duhet të jepet në formatin: %s60 minute divisions" or 48 "30 minute divisions

Laatste Update: 2014-08-20
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Waarschuwing: Bevat onzichtbare HTML-opmaak

Bosnisch

koncerti su trajali više od dva sata, a u2 je svirao hitove iz protekle dvije decenije, poput pjesama "sunday bloody sunday", "the unforgettable fire", "pride (in the name of love)", "where the streets have no name" i "with or without you".

Albanian

koncertet vazhduan për më shumë se dy orë, me u2 që luajtën hitet e të gjitha dekadave të fundit, të tilla si "e dielë, e diela e përgjakëshme", "zjarr i paharruar", "krenaria (në emër të dashurisë)", "atje ku rrugët nuk kanë emra" dhe "me apo pa ty".

Laatste Update: 2016-01-20
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Waarschuwing: Bevat onzichtbare HTML-opmaak

Bosnisch

veličina povećanja koja će se primijeniti na slike u glavnom gui-u (može biti 0.50, 1.00, or 2.00).

Albanian

vlera e zmadhimit që i duhet aplikuar figurave shfaqura në dritaren kryesore (mund të jetë 50, 100, ose 200)

Laatste Update: 2014-08-20
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Krijg een betere vertaling met
4,401,923,520 menselijke bijdragen

Gebruikers vragen nu voor assistentieWij gebruiken cookies om u de best mogelijke ervaring op onze website te bieden. Door de website verder te gebruiken, geeft u toestemming voor het gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. OK