Vraag Google

Je was op zoek naar: perkthim gjermanisht shqip (Duits - Albanian)

Menselijke bijdragen

Van professionele vertalers, bedrijven, webpagina's en gratis beschikbare vertaalbronnen.

Voeg een vertaling toe

Duits

Albanian

Info

Duits

perkthim gjermanisht shqip

Albanian

profil 3 wurde nachgemeldet

Laatste Update: 2019-01-23
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Referentie: Anoniem

Duits

perkthim gjermanisht shqip

Albanian

Dankeschone

Laatste Update: 2019-01-19
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Referentie: Anoniem

Duits

perkthim gjermanisht shqip

Albanian

clockhouse

Laatste Update: 2019-01-08
Gebruiksfrequentie: 2
Kwaliteit:

Referentie: Anoniem

Duits

perkthim gjermanisht shqip

Albanian

Bisschen

Laatste Update: 2018-12-27
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Referentie: Anoniem

Duits

perkthim-gjermanisht--shqip

Albanian

perkthim-Anglisht - shqip

Laatste Update: 2017-11-05
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Referentie: Anoniem

Duits

perkthim-gjermanisht--shqip. Nach

Albanian

perkthim-Anglisht - shqip

Laatste Update: 2018-04-06
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Referentie: Anoniem

Duits

fjalor gjermanisht shqip

Albanian

Deutsch Englisch Wörterbuch

Laatste Update: 2015-02-14
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Referentie: Anoniem

Duits

fjalor gjermanisht shqip

Albanian

Për përkthim shqip

Laatste Update: 2015-02-02
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Referentie: Anoniem

Duits

perkthim gjermanisht shqipInfluenteri 25 vjeçar në Vjollca Lajqi lindi në 30 gusht 1994 në Hagë. Vjollca është një shtetas gjerman, por me origjinë kosovare. Ajo është bjond, vijon shkollën fillore në köln êshtë e gjatë1.73 dhe fillon shkollën e mesme të mjeksisë në Frankfurt në Geteburg në france në Belgjikë vjollca lajqi ka punuar si mjek e përgjithshëm në spitalin e Këlnit me familjen e saj vjollca idin 4 gjuhë shqip gjermanisht anglisht serbisht vjollca ishte ta

Albanian

perkthim gjermanisht shqipInfluenteri 25 vjeçar në Vjollca Lajqi lindi në 30 gusht 1994 në Hagë. Vjollca është një shtetas gjerman, por me origjinë kosovare. Ajo është bjond, vijon shkollën fillore në köln ê vetëm e gjatë1.73 dhe fillon shkollën e mesme të mjeksisë në Frankfurt në Geteburg në france në Belgjikë vjollca lajqi ka mundur si mjith e pëmginjit e gjermanisht anglisht serbisht vjollca shfaq ta

Laatste Update: 2020-01-22
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Referentie: Anoniem

Krijg een betere vertaling met
4,401,923,520 menselijke bijdragen

Gebruikers vragen nu voor assistentieWij gebruiken cookies om u de best mogelijke ervaring op onze website te bieden. Door de website verder te gebruiken, geeft u toestemming voor het gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. OK