Vraag Google

Je was op zoek naar: leas (Engels - Turks)

Menselijke bijdragen

Van professionele vertalers, bedrijven, webpagina's en gratis beschikbare vertaalbronnen.

Voeg een vertaling toe

Engels

Turks

Info

Engels

In Australia for example, each state has its own LEAs.

Turks

Örneğin Avustralya'da her eyaletin kendi kolluk kuruluşu vardır.

Laatste Update: 2016-03-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Engels

In the United States for example, typically each state and county or city has its own LEAs.

Turks

ABD'de ise her eyaletin, şehir ya da ilçenin kendi kolluk kuruluşu bulunmaktadır.

Laatste Update: 2016-03-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Engels

== Cast ==*Juliane Köhler – Jettel Redlich*Merab Ninidze – Walter Redlich*Sidede Onyulo – Owuor*Matthias Habich – Süsskind*Lea Kurka – Regina (younger)*Karoline Eckertz – Regina (older)*Gerd Heinz – Max*Hildegard Schmahl – Ina*Maritta Horwarth – Liesel*Regine Zimmermann – Käthe*Gabrielle Odinis – Dienstmädchen Klara*Bettina Redlich – Mrs. Sadler*Julia Leidl – Inge*Mechthild Grossmann – Elsa Konrad*Joel Wajsberg – Hubert*Andrew Sachs – Mr. Rubens*Diane Keen – Mrs. Rubens== Reception ==The film was very well received by many international critics.

Turks

== Oyuncu kadrosu ==* Juliane Köhler – Jettel Redlich* Merab Ninidze – Walter Redlich* Sidede Onyulo – Owuor* Matthias Habich – Süsskind* Lea Kurka – Regina (younger)* Karoline Eckertz – Regina (older)* Gerd Heinz – Max* Hildegard Schmahl – Ina* Maritta Horwarth – Liesel* Regine Zimmermann – Käthe* Gabrielle Odinis – Dienstmädchen Klara* Bettina Redlich – Mrs. Sadler* Julia Leidl – Inge* Mechthild Grossmann – Elsa Konrad* Joel Wajsberg – Hubert== Dış bağlantılar ==* Zeitgeist Film sayfası

Laatste Update: 2016-03-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Engels

== List of comarcas of Spain by autonomous communities ===== Comarcas of Andalusia ======= Comarcas of the province of Almería ====* Alto Almanzora* Poniente Almeriense* Níjar* Los Vélez* Levante* Almería==== Comarcas of the province of Cádiz ====* Bahía de Cádiz* Bajo Guadalquivir, also called Costa Noroeste* Campo de Gibraltar* La Janda* Campiña de Jerez, also called Marco de Jerez* Sierra de Cádiz==== Comarcas of the province of Córdoba ====* Alto Guadalquivir* Campiña Este - Guadajoz* Campiña Sur* Los Pedroches* Subbetica* Valle del Guadiato* Vega del Guadalquivir==== Comarcas of the province of Granada ====* Granadin Alpujarra* Comarca de Alhama* Comarca de Baza* Comarca de Guadix* Comarca de Huéscar* Comarca de Loja* Granadin Coast* Los Montes* Lecrin Valley* Vega de Granada==== Comarcas of the province of Huelva ====* Andévalo* Condado de Huelva* Cuenca Minera de Huelva* Costa Occidental de Huelva* Huelva* Sierra de Huelva==== Comarcas of the province of Jaén ====* Alto Guadalquivir - Cazorla* La Campiña* El Condado* Área Metropolitana de Jaén* La Loma* Las Villas (Jaén)* Norte* Sierra Mágina* Sierra de Segura* Sierra Sur de Jaén==== Comarcas of the province of Málaga ====* Antequera* Axarquía* Costa del Sol Occidental (Western Costa del Sol)* Málaga* Serranía de Ronda* Valle del Guadalhorce==== Comarcas of the province of Sevilla ====* Aljarafe* Campiña* Estepa* Marisma* Sierra Norte* Sierra Sur* La Vega=== Comarcas of Aragon ======= Comarcas of the province of Huesca/Uesca ====* Alto Gállego* Bajo Cinca, also called Baix Cinca* Cinca Medio* Hoya de Huesca, also called Plana de Uesca* Jacetania* La Litera, also called La Llitera* Monegros* Ribagorza* Sobrarbe* Somontano de Barbastro==== Comarcas of the province of Teruel ====* Bajo Martín* Jiloca* Cuencas Mineras* Andorra-Sierra de Arcos* Bajo Aragón* Comunidad de Teruel* Maestrazgo* Sierra de Albarracín Comarca, named after the Sierra de Albarracín mountain range* Gúdar-Javalambre* Matarraña, also called Matarranya==== Comarcas of the province of Zaragoza ====*Aranda*Bajo Aragón-Caspe, also called Baix Aragó-Casp*Campo de Belchite*Campo de Borja*Campo de Cariñena*Campo de Daroca*Cinco Villas*Comunidad de Calatayud*Ribera Alta del Ebro*Ribera Baja del Ebro*Tarazona y el Moncayo*Valdejalón*Zaragoza=== Comarcas of Asturias ===*Avilés*Caudal*Eo-Navia*Gijón / Xixón*Nalón*Narcea*Oriente*Oviedo / Uviéu=== Comarques of the Balearic Islands ======= Mallorca ====*Serra de Tramuntana*Es Raiguer*Es Pla*Migjorn*Llevant==== Menorca ====*Menorca==== Pitiüses ====*Eivissa*Formentera=== Comarcas of Basque Country ======= Comarcas of the province of Álava-Araba ====*Cuadrilla de Añana*Cuadrilla de Ayala*Cuadrilla de Salvatierra*Cuadrilla de Vitoria*Cuadrilla de Zuia*Montaña Alavesa*Rioja Alavesa==== Comarcas of the province of Biscay ====*Arratia-Nerbioi*Busturialdea*Durangaldea*Enkarterri*Greater Bilbao*Lea-Artibai*Uribe==== Comarcas of the province of Gipuzkoa ====*Bidasoa-Txingudi*Debabarrena*Debagoiena*Goierri*Donostialdea*Tolosaldea*Urola Kosta=== Comarcas of Canary Islands ======= Comarcas of the province of Las Palmas ====* Fuerteventura* Lanzarote* Las Palmas==== Comarcas of the province of Tenerife ====* El Hierro* La Gomera* La Palma* Tenerife**Valle de Güímar**Valle de la Orotava**Icod**Daute Isla Baja**Isora-Teno**Tenerife Sur (Adeje-Arona)**Tenerife Sur (Granadilla-Arico)**Acentejo**Metropolitana-Anaga=== Comarcas of Cantabria ===* Comarca de Santander* Besaya* Saja-Nansa* Costa occidental* Costa oriental* Trasmiera* Pas-Miera* Asón-Agüera* Liébana* Campoo-Los Valles=== Comarques of Catalonia ======= Comarques of the province of Barcelona ====* Alt Penedès* Anoia* Bages* Baix Llobregat* Barcelonès* Berguedà* Garraf* Maresme* Osona* Vallès Occidental* Vallès Oriental==== Comarques of the province of Girona ====* Alt Empordà* Baix Empordà* Baixa Cerdanya (partly)* Garrotxa* Gironès* Osona (partly)* Pla de l'Estany* Ripollès* Selva==== Comarques of the province of Lleida ====* Alt Urgell* Alta Ribagorça* Baixa Cerdanya (partly)* Garrigues* Noguera* Pallars Jussà* Pallars Sobirà* Pla d'Urgell* Segarra* Segrià* Solsonès* Urgell* Val d'Aran==== Comarques of the province of Tarragona ====* Alt Camp* Baix Camp* Baix Ebre* Baix Penedès* Conca de Barberà* Montsià* Priorat* Ribera d'Ebre* Tarragonès* Terra Alta=== Comarcas of Castile–La Mancha ======= Comarcas of the province of Albacete ====*Llanos de Albacete*Campos de Hellín*La Mancha del Júcar-Centro*La Manchuela*Monte Ibérico–Corredor de Almansa*Sierra de Alcaraz y Campo de Montiel*Sierra del Segura==== Comarcas of the province of Ciudad Real ====**Campo de Montiel (Capital: Villanueva de los Infantes).

Turks

Aşağıda İspanya'nın ilçelerini (İspanyolca: Comarcas de Espana) görüyorsunuz;== İspanya'nın, özerk topluluk ve illere göre ilçeleri ===== Endülüs ======= Almería İli'nin ilçeleri ====* Alto Almanzora* Poniente Almeriense* Níjar* Los Vélez* Levante* Almería==== Cádiz İli'nin ilçeleri ====* Bahía de Cádiz* Costa Noroeste de Cádiz* Campo de Gibraltar* La Janda* Campiña de Jerez* Sierra de Cádiz==== Kurtuba İli'nin ilçeleri ====* Alto Guadalquivir* Campiña Este - Guadajoz* Campiña Sur* Subbetica* Valle de los Pedroches* Valle del Guadiato* Vega del Guadalquivir==== Granada İli'nin ilçeleri ====* Granadin Alpujarra* Comarca de Alhama* Comarca de Baza* Comarca de Guadix* Comarca de Huéscar* Comarca de Loja* Granadin Coast* Los Montes* Lecrin Valley* Vega de Granada==== Huelva İli'nin ilçeleri ====* Andevalo Occidental* Andevalo Oriental* Condado Campiña* Condado Litoral* Costa* Huelva* Sierra==== Jaén İli'nin ilçeleri ====* Alto Guadalquivir - Cazorla* La Campiña* El Condado* Área Metropolitana de Jaén* La Loma y las Villas* Norte* Sierra Mágina* Sierra de Segura* Sierra Sur==== Málaga İli'nin ilçeleri ====* Antequera* Axarquía* Costa del Sol Occidental* Málaga* Serranía de Ronda* Valle del Guadalhorce==== Sevil İli'nin ilçeleri ====* Aljarafe* Campiña* Estepa* Marisma* Sierra Norte* Sierra Sur* La Vega=== Aragon ====== Asturyas ===* Avilés* Caudal* Eo-Navia* Gijón / Xixón* Nalón* Narcea* Oriente* Oviedo / Uviéu=== Balear Adaları ===* Serra de Tramuntana=== Bask Ülkesi ======= Álava İli'nin ilçeleri ====* Cuadrilla de Añana* Cuadrilla de Ayala* Cuadrilla de Salvatierra* Cuadrilla de Vitoria* Cuadrilla de Zuia* Montaña Alavesa* Rioja Alavesa==== Biskay İli'nin ilçeleri ====* Arratia-Nerbioi* Busturialdea* Durangaldea* Enkarterri* Greater Bilbao* Lea-Artibai* Uribe==== Guipuscoa İli'nin ilçeleri ====* Bidasoa-Txingudi* Debabarrena* Debagoiena* Goierri* Donostialdea* Tolosaldea* Urola Kosta=== Kanarya Adaları ======= Las Palmas İli'nin ilçeleri ====* Fuerteventura* Lanzarote* Las Palmas==== Santa Cruz de Tenerife İli'nin ilçeleri ====* El Hierro* La Gomera* La Palma* Tenerife:* Valle de Güímar:* Valle de la Orotava:* Icod:* Daute Isla Baja:* Isora-Teno:* Tenerife Sur (Adeje-Arona):* Tenerife Sur (Granadilla-Arico):* Acentejo:* Metropolitana-Anaga=== Kantabria ===* Comarca de Santander* Besaya* Saja-Nansa* Costa occidental* Costa oriental* Trasmiera* Pas-Miera* Asón-Agüera* Liébana* Campoo-Los Valles=== Katalunya ======= Barselona İli'nin ilçeleri ====* Alt Penedès* Anoia* Bages* Baix Llobregat* Barcelonès* Berguedà* Garraf* Maresme* Osona* Vallès Occidental* Vallès Oriental==== Girona İli'nin ilçeleri ====* Alt Empordà* Baix Empordà* Baixa Cerdanya (partly)* Garrotxa* Gironès* Osona (partly)* Pla de l'Estany* Ripollès* Selva==== Lleida İli'nin ilçeleri ====* Alt Urgell* Alta Ribagorça* Baixa Cerdanya (partly)* Garrigues* Noguera* Pallars Jussà* Pallars Sobirà* Pla d'Urgell* Segarra* Segrià* Solsonès* Urgell* Val d'Aran==== Tarragona İli'nin ilçeleri ====* Alt Camp* Baix Camp* Baix Ebre* Baix Penedès* Conca de Barberà* Montsià* Priorat* Ribera d'Ebre* Tarragonès* Terra Alta=== Kastilya-La Mancha ======= Albacete İli'nin ilçeleri ====* Llanos de Albacete* Campos de Hellín* La Mancha del Júcar-Centro* La Manchuela* Monte Ibérico-Corredor de Almansa* Sierra de Alcaraz y Campo de Montiel* Sierra del Segura==== Ciudad Real İli'nin ilçeleri ====** Campo de Montiel (Başkent: Villanueva de los Infantes).

Laatste Update: 2016-03-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Engels

===Songs she performed in Starmania===In the show, Beiler performed the following songs:*"Hurt" (Christina Aguilera)*"Aber Bitte Mit Sahne" (Udo Jürgens)*"Where You Lead" (Carole King)*"Over The Rainbow" (Judy Garland)*"We've Got Tonight" (Bob Seger & The Silver Bullet Band)*"Verzaubert" (Papermoon)*"You Had Me" (Joss Stone)*"My Number One" (Helena Paparizou)*"Fallin'" (Alicia Keys)*"Reflection" (Lea Salonga/Christina Aguilera)*"Together Again" (Janet Jackson)*"I'll Be There" (The Jackson 5)*"Dani California" (Red Hot Chili Peppers)*"Bridge Over Troubled Water" (Simon and Garfunkel)*"Don't Let Go (Love)" (En Vogue)==Winner of Starmania==On January 26, 2007 Beiler won the show in the final evening with a high voting approval of 68% of all votes cast (approximately 650,000 votes were cast by mobile phone by viewers of the show).

Turks

===Starmania'da sergilediği şarkılar==="Hurt" (Christina Aguilera)"Aber Bitte Mit Sahne" (Udo Jürgens)"Where You Lead" (Carole King)"Over The Rainbow" (Judy Garland)"We've Got Tonight""Verzaubert" (Papermoon)"You Had Me" (Joss Stone)"My Number One" (Helena Paparizou)"Fallin'" (Alicia Keys)"Reflection" (Lea Salonga/Christina Aguilera)"Together Again" (Janet Jackson)"I'll Be There" (Jackson 5)"Dani California" (Red Hot Chili Peppers)"Bridge Over Troubled Water" (Simon and Garfunkel)"Don't Let Go (Love)" (En Vogue)==Starmania'yı kazanması==26 Ocak 2007 tarihinde Beiler final gecesi yapılan oylamada 68% oy olarak birinci olmuştur.

Laatste Update: 2016-03-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Waarschuwing: Bevat onzichtbare HTML-opmaak

Engels

==A==*Ada*Adams*Adrian*Afton*Aitkin*Akeley*Albany*Alberta*Albert Lea*Albertville*Alden*Aldrich*Alexandria*Alpha*Altura*Alvarado*Amboy*Andover*Annandale*Anoka*Appleton*Apple Valley*Arco*Arden Hills*Argyle*Arlington*Ashby*Askov*Atwater*Audubon*Aurora*Austin*Avoca*Avon==B==*Babbitt*Backus*Badger*Bagley*Balaton*Barnesville*Barnum*Barrett*Barry*Battle Lake*Baudette*Baxter*Bayport*Beardsley*Beaver Bay*Beaver Creek*Becker*Bejou*Belgrade*Bellechester*Belle Plaine*Bellingham*Beltrami*Belview*Bemidji*Bena*Benson*Beroun*Bertha*Bethel*Bigelow*Big Falls*Bigfork*Big Lake*Bingham Lake*Birchwood Village*Bird Island*Biscay*Biwabik*Blackduck*Blaine*Blomkest*Blooming Prairie*Bloomington*Blue Earth*Bluffton*Bock*Borup*Bovey*Bowlus*Boyd*Boy River*Braham*Brainerd*Brandon*Breckenridge*Breezy Point*Brewster*Bricelyn*Brooklyn Center*Brooklyn Park*Brook Park*Brooks*Brookston*Brooten*Browerville*Brownsdale*Browns Valley*Brownsville*Brownton*Bruno*Buckman*Buffalo*Buffalo Lake*Buhl*Burnsville*Burtrum*Butterfield*Byron==C==*Caledonia*Callaway*Calumet*Cambridge*Campbell*Canby*Cannon Falls*Canton*Carlos*Carlton*Carver*Cass Lake*Cedar Mills*Center City*Centerville*Ceylon*Champlin*Chandler*Chanhassen*Chaska*Chatfield*Chickamaw Beach*Chisago City*Chisholm*Chokio*Circle Pines*Clara City*Claremont*Clarissa*Clarkfield*Clarks Grove*Clearbrook*Clear Lake*Clearwater*Clements*Cleveland*Climax*Clinton*Clitherall*Clontarf*Cloquet*Coates*Cobden*Cohasset*Cokato*Cold Spring*Coleraine*Cologne*Columbia Heights*Columbus*Comfrey*Comstock*Conger*Cook*Coon Rapids*Corcoran*Correll*Cosmos*Cottage Grove*Cottonwood*Courtland*Cromwell*Crookston*Crosby*Crosslake*Crystal*Currie*Cuyuna*Cyrus==D==*Dakota*Dalton*Danube*Danvers*Darfur*Darwin*Dassel*Dawson*Dayton*Deephaven*Deer Creek*Deer River*Deerwood*De Graff*Delano*Delavan*Delft*Delhi*Dellwood*Denham*Dennison*Dent*Detroit Lakes*Dexter*Dilworth*Dodge Center*Donaldson*Donnelly*Doran*Dover*Dovray*Duluth*Dumont*Dundas*Dundee*Dunnell==E==*Eagan*Eagle Bend*Eagle Lake*East Bethel*East Grand Forks*East Gull Lake*East Pointe*Easton*Echo*Eden Prairie*Eden Valley*Edgerton*Edina*Effie*Eitzen*Elba*Elbow Lake*Elgin*Elizabeth*Elko*Elk River*Elkton*Ellendale*Ellsworth*Elmdale*Elmore*Elrosa*Ely*Elysian*Emily*Emmons*Erhard*Erskine*Evan*Evansville*Eveleth*Excelsior*Eyota==F==*Fairfax*Fairmont*Falcon Heights*Faribault*Farmington*Farwell*Federal Dam*Felton*Fergus Falls*Fertile*Fifty Lakes*Finlayson*Fisher*Flensburg*Floodwood*Florence*Foley*Forada*Forest Lake*Foreston*Fort Ripley*Fosston*Fountain*Foxhome*Franklin*Frazee*Freeborn*Freeport*Fridley*Frost*Fulda*Funkley==G==*Garfield*Garrison*Garvin*Gary*Gaylord*Gem Lake*Geneva*Genola*Georgetown*Ghent*Gibbon*Gilbert*Gilman*Glencoe*Glenville*Glenwood*Glyndon*Golden Valley*Gonvick*Goodhue*Goodridge*Good Thunder*Goodview*Graceville*Granada*Grand Marais*Grand Meadow*Grand Rapids*Granite Falls*Grant*Grasston*Greenbush*Greenfield*Green Isle*Greenwald*Greenwood*Grey Eagle*Grove City*Grygla*Gully==H==*Hackensack*Hadley*Hallock*Halma*Halstad*Hamburg*Ham Lake*Hammond*Hampton*Hancock*Hanley Falls*Hanover*Hanska*Harding*Hardwick*Harmony*Harris*Hartland*Hastings*Hatfield*Hawley*Hayfield*Hayward*Hazel Run*Hector*Heidelberg*Henderson*Hendricks*Hendrum*Henning*Henriette*Herman*Hermantown*Heron Lake*Hewitt*Hibbing*Hill City*Hillman*Hills*Hilltop*Hinckley*Hitterdal*Hoffman*Hokah*Holdingford*Holland*Hollandale*Holloway*Holt*Hopkins*Houston*Howard Lake*Hoyt Lakes*Hugo*Humboldt*Hutchinson==I==*Ihlen*Independence*International Falls*Inver Grove Heights*Iona*Iron Junction*Ironton*Isanti*Isle*Ivanhoe==J==*Jackson*Janesville*Jasper*Jeffers*Jenkins*Johnson*Jordan==K==*Kandiyohi*Karlstad*Kasota*Kasson*Keewatin*Kelliher*Kellogg*Kennedy*Kenneth*Kensington*Kent*Kenyon*Kerkhoven*Kerrick*Kettle River*Kiester*Kilkenny*Kimball*Kinbrae*Kingston*Kinney==L==*La Crescent*Lafayette*Lake Benton*Lake Bronson*Lake City*Lake Crystal*Lake Elmo*Lakefield*Lake Henry*Lakeland*Lakeland Shores*Lake Lillian*Lake Park*Lake St. Croix Beach*Lake Shore*Lakeville*Lake Wilson*Lamberton*Lancaster*Landfall*Lanesboro*Laporte*La Prairie*La Salle*Lastrup*Lauderdale*Le Center*Lengby*Leonard*Leonidas*Le Roy*Lester Prairie*Le Sueur*Lewiston*Lewisville*Lexington*Lilydale*Lindstrom*Lino Lakes*Lismore*Litchfield*Little Canada*Little Falls*Littlefork*Long Beach*Long Lake*Long Prairie*Longville*Lonsdale*Loretto*Louisburg*Lowry*Lucan*Luverne*Lyle*Lynd==M==*Mabel*McGrath*McGregor*McIntosh*McKinley*Madelia*Madison*Madison Lake*Magnolia*Mahnomen*Mahtomedi*Manchester*Manhattan Beach*Mankato*Mantorville*Maple Grove*Maple Lake*Maple Plain*Mapleton*Mapleview*Maplewood*Marble*Marietta*Marine on St. Croix*Marshall*Mayer*Maynard*Mazeppa*Meadowlands*Medford*Medicine Lake*Medina*Meire Grove*Melrose*Menahga*Mendota*Mendota Heights*Mentor*Merrifield, Minnesota*Middle River*Miesville*Milaca*Milan*Millerville*Millville*Milroy*Miltona*Minneapolis*Minneiska*Minneota*Minnesota City*Minnesota Lake*Minnetonka*Minnetonka Beach*Minnetrista*Mizpah*Montevideo*Montgomery*Monticello*Montrose*Moorhead*Moose Lake*Mora*Morgan*Morris*Morristown*Morton*Motley*Mound*Mounds View*Mountain Iron*Mountain Lake*Murdock*Myrtle==N==*Nashua*Nashwauk*Nassau*Nelson*Nerstrand*Nevis*New Auburn*New Brighton*Newfolden*New Germany*New Hope*New London*New Market*New Munich*Newport*New Prague*New Richland*New Trier*New Ulm*New York Mills*Nicollet*Nickerson*Nielsville*Nimrod*Nisswa*Norcross*North Branch*Northfield*North Mankato*North Oaks*Northome*Northrop*North St. Paul*Norwood Young America*Nowthen==O==*Oakdale*Oak Grove*Oak Park Heights*Odessa*Odin*Ogema*Ogilvie*Okabena*Oklee*Olivia*Onamia*Ormsby*Orono*Oronoco*Orr*Ortonville*Osakis*Oslo*Osseo*Ostrander*Otsego*Ottertail*Owatonna==P==*Palisade*Parkers Prairie*Park Rapids*Paynesville*Pease*Pelican Rapids*Pemberton*Pennock*Pequot Lakes*Perham*Perley*Peterson*Pierz*Pillager*Pine City*Pine Island*Pine River*Pine Springs*Pipestone*Plainview*Plato*Pleasant Lake*Plummer*Plymouth*Porter*Pratt*Preston*Princeton*Prinsburg*Prior Lake*Proctor*Puposky==Q==*Quamba==R==*Racine*Ramsey*Randall*Randolph*Ranier*Raymond*Red Lake Falls*Red Wing*Redwood Falls*Regal*Remer*Renville*Revere*Rice*Richfield*Richmond*Richville*Riverton*Robbinsdale*Rochester*Rock Creek*Rockford*Rockville*Rogers*Rollingstone*Ronneby*Roosevelt*Roscoe*Roseau*Rose Creek*Rosemount*Roseville*Rothsay*Round Lake*Royalton*Rush City*Rushford*Rushford Village*Rushmore*Russell*Ruthton*Rutledge==S==*Sabin*Sacred Heart*St. Anthony*St. Anthony Village*St. Augusta*St. Bonifacius*St. Charles*St. Clair*St.

Turks

== Şehirlerin alfebetik listesi =====A===*Ada*Adams*Adrian*Afton*Aitkin*Akeley*Albany*Alberta*Albert Lea*Albertville*Alden*Aldrich*Alexandria*Alpha*Altura*Alvarado*Amboy*Andover*Annandale*Anoka*Appleton*Apple Valley*Arco*Arden Hills*Argyle*Arlington*Ashby*Askov*Atwater*Audubon*Aurora*Austin*Avoca*Avon===B===*Babbitt*Backus*Badger*Bagley*Balaton*Barnesville*Barnum*Barrett*Barry*Battle Lake*Baudette*Baxter*Bayport*Beardsley*Beaver Bay*Beaver Creek*Becker*Bejou*Belgrade*Bellechester*Belle Plaine*Bellingham*Beltrami*Belview*Bemidji*Bena*Benson*Beroun*Bertha*Bethel*Bigelow*Big Falls*Bigfork*Big Lake*Bingham Lake*Birchwood Village*Bird Island*Biscay*Biwabik*Blackduck*Blaine*Blomkest*Blooming Prairie*Bloomington*Blue Earth*Bluffton*Bock*Borup*Bovey*Bowlus*Boyd*Boy River*Braham*Brainerd*Brandon*Breckenridge*Breezy Point*Brewster*Bricelyn*Brooklyn Center*Brooklyn Park*Brook Park*Brooks*Brookston*Brooten*Browerville*Brownsdale*Browns Valley*Brownsville*Brownton*Bruno*Buckman*Buffalo*Buffalo Lake*Buhl*Burnsville*Burtrum*Butterfield*Byron===C===*Caledonia*Callaway*Calumet*Cambridge*Campbell*Canby*Cannon Falls*Canton*Carlos*Carlton*Carver*Cass Lake*Cedar Mills*Center City*Centerville*Ceylon*Champlin*Chandler*Chanhassen*Chaska*Chatfield*Chickamaw Beach*Chisago City*Chisholm*Chokio*Circle Pines*Clara City*Claremont*Clarissa*Clarkfield*Clarks Grove*Clearbrook*Clear Lake*Clearwater*Clements*Cleveland*Climax*Clinton*Clitherall*Clontarf*Cloquet*Coates*Cobden*Cohasset*Cokato*Cold Spring*Coleraine*Cologne*Columbia Heights*Columbus*Comfrey*Comstock*Conger*Cook*Coon Rapids*Corcoran*Correll*Cosmos*Cottage Grove*Cottonwood*Courtland*Cromwell*Crookston*Crosby*Crosslake*Crystal*Currie*Cuyuna*Cyrus===D===*Dakota*Dalton*Danube*Danvers*Darfur*Darwin*Dassel*Dawson*Dayton*Deephaven*Deer Creek*Deer River*Deerwood*De Graff*Delano*Delavan*Delft*Delhi*Dellwood*Denham*Dennison*Dent*Detroit Lakes*Dexter*Dilworth*Dodge Center*Donaldson*Donnelly*Doran*Dover*Dovray*Duluth*Dumont*Dundas*Dundee*Dunnell===E===*Eagan*Eagle Bend*Eagle Lake*East Bethel*East Grand Forks*East Gull Lake*East Pointe*Easton*Echo*Eden Prairie*Eden Valley*Edgerton*Edina*Effie*Eitzen*Elba*Elbow Lake*Elgin*Elizabeth*Elko*Elk River*Elkton*Ellendale*Ellsworth*Elmdale*Elmore*Elrosa*Ely*Elysian*Emily*Emmons*Erhard*Erskine*Evan*Evansville*Eveleth*Excelsior*Eyota===F===*Fairfax*Fairmont*Falcon Heights*Faribault*Farmington*Farwell*Federal Dam*Felton*Fergus Falls*Fertile*Fifty Lakes*Finlayson*Fisher*Flensburg*Floodwood*Florence*Foley*Forada*Forest Lake*Foreston*Fort Ripley*Fosston*Fountain*Foxhome*Franklin*Frazee*Freeborn*Freeport*Fridley*Frost*Fulda*Funkley===G===*Garfield*Garrison*Garvin*Gary*Gaylord*Gem Lake*Geneva*Genola*Georgetown*Ghent*Gibbon*Gilbert*Gilman*Glencoe*Glenville*Glenwood*Glyndon*Golden Valley*Gonvick*Goodhue*Goodridge*Good Thunder*Goodview*Graceville*Granada*Grand Marais*Grand Meadow*Grand Rapids*Granite Falls*Grant*Grasston*Greenbush*Greenfield*Green Isle*Greenwald*Greenwood*Grey Eagle*Grove City*Grygla*Gully===H===*Hackensack*Hadley*Hallock*Halma*Halstad*Hamburg*Ham Lake*Hammond*Hampton*Hancock*Hanley Falls*Hanover*Hanska*Harding*Hardwick*Harmony*Harris*Hartland*Hastings*Hatfield*Hawley*Hayfield*Hayward*Hazel Run*Hector*Heidelberg*Henderson*Hendricks*Hendrum*Henning*Henriette*Herman*Hermantown*Heron Lake*Hewitt*Hibbing*Hill City*Hillman*Hills*Hilltop*Hinckley*Hitterdal*Hoffman*Hokah*Holdingford*Holland*Hollandale*Holloway*Holt*Hopkins*Houston*Howard Lake*Hoyt Lakes*Hugo*Humboldt*Hutchinson===I===*Ihlen*Independence*International Falls*Inver Grove Heights*Iona*Iron Junction*Ironton*Isanti*Isle*Ivanhoe===J===*Jackson*Janesville*Jasper*Jeffers*Jenkins*Johnson*Jordan===K===*Kandiyohi*Karlstad*Kasota*Kasson*Keewatin*Kelliher*Kellogg*Kennedy*Kenneth*Kensington*Kent*Kenyon*Kerkhoven*Kerrick*Kettle River*Kiester*Kilkenny*Kimball*Kinbrae*Kingston*Kinney===L===*La Crescent*Lafayette*Lake Benton*Lake Bronson*Lake City*Lake Crystal*Lake Elmo*Lakefield*Lake Henry*Lakeland*Lakeland Shores*Lake Lillian*Lake Park*Lake St. Croix Beach*Lake Shore*Lakeville*Lake Wilson*Lamberton*Lancaster*Landfall*Lanesboro*Laporte*La Prairie*La Salle*Lastrup*Lauderdale*Le Center*Lengby*Leonard*Leonidas*Le Roy*Lester Prairie*Le Sueur*Lewiston*Lewisville*Lexington*Lilydale*Lindstrom*Lino Lakes*Lismore*Litchfield*Little Canada*Little Falls*Littlefork*Long Beach*Long Lake*Long Prairie*Longville*Lonsdale*Loretto*Louisburg*Lowry*Lucan*Luverne*Lyle*Lynd===M===*Mabel*McGrath*McGregor*McIntosh*McKinley*Madelia*Madison*Madison Lake*Magnolia*Mahnomen*Mahtomedi*Manchester*Manhattan Beach*Mankato*Mantorville*Maple Grove*Maple Lake*Maple Plain*Mapleton*Mapleview*Maplewood*Marble*Marietta*Marine on St. Croix*Marshall*Mayer*Maynard*Mazeppa*Meadowlands*Medford*Medicine Lake*Medina*Meire Grove*Melrose*Menahga*Mendota*Mendota Heights*Mentor*Merrifield, Minnesota*Middle River*Miesville*Milaca*Milan*Millerville*Millville*Milroy*Miltona*Minneapolis*Minneiska*Minneota*Minnesota City*Minnesota Lake*Minnetonka*Minnetonka Beach*Minnetrista*Mizpah*Montevideo*Montgomery*Monticello*Montrose*Moorhead*Moose Lake*Mora*Morgan*Morris*Morristown*Morton*Motley*Mound*Mounds View*Mountain Iron*Mountain Lake*Murdock*Myrtle===N===*Nashua*Nashwauk*Nassau*Nelson*Nerstrand*Nevis*New Auburn*New Brighton*Newfolden*New Germany*New Hope*New London*New Market*New Munich*Newport*New Prague*New Richland*New Trier*New Ulm*New York Mills*Nicollet*Nickerson*Nielsville*Nimrod*Nisswa*Norcross*North Branch*Northfield*North Mankato*North Oaks*Northome*Northrop*North St. Paul*Norwood Young America===O===*Oakdale*Oak Grove*Oak Park Heights*Odessa*Odin*Ogema*Ogilvie*Okabena*Oklee*Olivia*Onamia*Ormsby*Orono*Oronoco*Orr*Ortonville*Osakis*Oslo*Osseo*Ostrander*Otsego*Ottertail*Owatonna===P===*Palisade*Parkers Prairie*Park Rapids*Paynesville*Pease*Pelican Rapids*Pemberton*Pennock*Pequot Lakes*Perham*Perley*Peterson*Pierz*Pillager*Pine City*Pine Island*Pine River*Pine Springs*Pipestone*Plainview*Plato*Pleasant Lake*Plummer*Plymouth*Porter*Pratt*Preston*Princeton*Prinsburg*Prior Lake*Proctor*Puposky===Q===*Quamba===R===*Racine*Ramsey*Randall*Randolph*Ranier*Raymond*Red Lake Falls*Red Wing*Redwood Falls*Regal*Remer*Renville*Revere*Rice*Richfield*Richmond*Richville*Riverton*Robbinsdale*Rochester*Rock Creek*Rockford*Rockville*Rogers*Rollingstone*Ronneby*Roosevelt*Roscoe*Roseau*Rose Creek*Rosemount*Roseville*Rothsay*Round Lake*Royalton*Rush City*Rushford*Rushford Village*Rushmore*Russell*Ruthton*Rutledge===S===*Sabin*Sacred Heart*St. Anthony*St. Anthony Village*St. Augusta*St. Bonifacius*St. Charles*St. Clair*St.

Laatste Update: 2016-03-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Engels

==Destroyers==By hull number===DD-1 to DD-444===* (DD-1) "Bainbridge"* (DD-2) "Barry"* (DD-3) "Chauncey"* (DD-4) "Dale"* (DD-5) "Decatur"* (DD-6) "Hopkins"* (DD-7) "Hull"* (DD-8) "Lawrence"* (DD-9) "Macdonough"* (DD-10) "Paul Jones"* (DD-11) "Perry"* (DD-12) "Preble"* (DD-13) "Stewart"* (DD-14) "Truxtun"* (DD-15) "Whipple"* (DD-16) "Worden"* (DD-17) "Smith"* (DD-18) "Lamson"* (DD-19) "Preston"* (DD-20) "Flusser"* (DD-21) "Reid"* (DD-22) "Paulding"* (DD-23) "Drayton"* (DD-24) "Roe"* (DD-25) "Terry"* (DD-26) "Perkins"* (DD-27) "Sterett"* (DD-28) "McCall"* (DD-29) "Burrows"* (DD-30) "Warrington"* (DD-31) "Mayrant"* (DD-32) "Monaghan"* (DD-33) "Trippe"* (DD-34) "Walke"* (DD-35) "Ammen"* (DD-36) "Patterson"* (DD-37) "Fanning"* (DD-38) "Jarvis"* (DD-39) "Henley"* (DD-40) "Beale"* (DD-41) "Jouett"* (DD-42) "Jenkins"* (DD-43) "Cassin"* (DD-44) "Cummings"* (DD-45) "Downes"* (DD-46) "Duncan"* (DD-47) "Aylwin"* (DD-48) "Parker"* (DD-49) "Benham"* (DD-50) "Balch"* (DD-51) "O'Brien"* (DD-52) "Nicholson"* (DD-53) "Winslow"* (DD-54) "McDougal"* (DD-55) "Cushing"* (DD-56) "Ericsson"* (DD-57) "Tucker"* (DD-58) "Conyngham"* (DD-59) "Porter"* (DD-60) "Wadsworth"* (DD-61) "Jacob Jones"* (DD-62) "Wainwright"* (DD-63) "Sampson"* (DD-64) "Rowan"* (DD-65) "Davis"* (DD-66) "Allen"* (DD-67) "Wilkes"* (DD-68) "Shaw"* (DD-69) "Caldwell"* (DD-70) "Craven"* (DD-71) "Gwin"* (DD-72) "Conner"* (DD-73) "Stockton"* (DD-74) "Manley"* (DD-75) "Wickes"* (DD-76) "Philip"* (DD-77) "Woolsey"* (DD-78) "Evans"* (DD-79) "Little"* (DD-80) "Kimberly"* (DD-81) "Sigourney"* (DD-82) "Gregory"* (DD-83) "Stringham"* (DD-84) "Dyer"* (DD-85) "Colhoun"* (DD-86) "Stevens"* (DD-87) "McKee"* (DD-88) "Robinson"* (DD-89) "Ringgold"* (DD-90) "McKean"* (DD-91) "Harding"* (DD-92) "Gridley"* (DD-93) "Fairfax"* (DD-94) "Taylor"* (DD-95) "Bell"* (DD-96) "Stribling"* (DD-97) "Murray"* (DD-98) "Israel"* (DD-99) "Luce"* (DD-100) "Maury"* (DD-101) "Lansdale"* (DD-102) "Mahan"* (DD-103) "Schley"* (DD-104) "Champlin"* (DD-105) "Mugford"* (DD-106) "Chew"* (DD-107) "Hazelwood"* (DD-108) "Williams"* (DD-109) "Crane"* (DD-110) "Hart"* (DD-111) "Ingraham"* (DD-112) "Ludlow"* (DD-113) "Rathburne"* (DD-114) "Talbot"* (DD-115) "Waters"* (DD-116) "Dent"* (DD-117) "Dorsey"* (DD-118) "Lea"* (DD-119) "Lamberton"* (DD-120) "Radford"* (DD-121) "Montgomery"* (DD-122) "Breese"* (DD-123) "Gamble"* (DD-124) "Ramsay"* (DD-125) "Tattnall"* (DD-126) "Badger"* (DD-127) "Twiggs"* (DD-128) "Babbitt"* (DD-129) "DeLong"* (DD-130) "Jacob Jones"* (DD-131) "Buchanan"* (DD-132) "Aaron Ward"* (DD-133) "Hale"* (DD-134) "Crowninshield"* (DD-135) "Tillman"* (DD-136) "Boggs"* (DD-137) "Kilty"* (DD-138) "Kennison"* (DD-139) "Ward"* (DD-140) "Claxton"* (DD-141) "Hamilton"* (DD-142) "Tarbell"* (DD-143) "Yarnall"* (DD-144) "Upshur"* (DD-145) "Greer"* (DD-146) "Elliot"* (DD-147) "Roper"* (DD-148) "Breckinridge"* (DD-149) "Barney"* (DD-150) "Blakeley"* (DD-151) "Biddle"* (DD-152) "Du Pont"* (DD-153) "Bernadou"* (DD-154) "Ellis"* (DD-155) "Cole"* (DD-156) "J. Fred Talbott"* (DD-157) "Dickerson"* (DD-158) "Leary"* (DD-159) "Schenck"* (DD-160) "Herbert"* (DD-161) "Palmer"* (DD-162) "Thatcher"* (DD-163) "Walker"* (DD-164) "Crosby"* (DD-165) "Meredith"* (DD-166) "Bush"* (DD-167) "Cowell"* (DD-168) "Maddox"* (DD-169) "Foote"* (DD-170) "Kalk"* (DD-171) "Burns"* (DD-172) "Anthony"* (DD-173) "Sproston"* (DD-174) "Rizal"* (DD-175) "MacKenzie"* (DD-176) "Renshaw"* (DD-177) "O'Bannon"* (DD-178) "Hogan"* (DD-179) "Howard"* (DD-180) "Stansbury"* (DD-181) "Hopewell"* (DD-182) "Thomas"* (DD-183) "Haraden"* (DD-184) "Abbot"* (DD-185) "Bagley"* (DD-186) "Clemson"* (DD-187) "Dahlgren"* (DD-188) "Goldsborough"* (DD-189) "Semmes"* (DD-190) "Satterlee"* (DD-191) "Mason"* (DD-192) "Graham"* (DD-193) "Abel P. Upshur"* (DD-194) "Hunt"* (DD-195) "Welborn C. Wood"* (DD-196) "George E. Badger"* (DD-197) "Branch"* (DD-198) "Herndon"* (DD-199) "Dallas"* DD-200 to DD-205 cancelled* (DD-206) "Chandler"* (DD-207) "Southard"* (DD-208) "Hovey"* (DD-209) "Long"* (DD-210) "Broome"* (DD-211) "Alden"* (DD-212) "Smith Thompson"* (DD-213) "Barker"* (DD-214) "Tracy"* (DD-215) "Borie"* (DD-216) "John D. Edwards"* (DD-217) "Whipple"* (DD-218) "Parrott"* (DD-219) "Edsall"* (DD-220) "MacLeish"* (DD-221) "Simpson"* (DD-222) "Bulmer"* (DD-223) "McCormick"* (DD-224) "Stewart"* (DD-225) "Pope"* (DD-226) "Peary"* (DD-227) "Pillsbury"* (DD-228) "John D. Ford"* (DD-229) "Truxtun"* (DD-230) "Paul Jones"* (DD-231) "Hatfield"* (DD-232) "Brooks"* (DD-233) "Gilmer"* (DD-234) "Fox"* (DD-235) "Kane"* (DD-236) "Humphreys"* (DD-237) "McFarland"* (DD-238) "James K. Paulding"* (DD-239) "Overton"* (DD-240) "Sturtevant"* (DD-241) "Childs"* (DD-242) "King"* (DD-243) "Sands"* (DD-244) "Williamson"* (DD-245) "Reuben James"* (DD-246) "Bainbridge"* (DD-247) "Goff"* (DD-248) "Barry"* (DD-249) "Hopkins"* (DD-250) "Lawrence"* (DD-251) "Belknap"* (DD-252) "McCook"* (DD-253) "McCalla"* (DD-254) "Rodgers"* (DD-255) "Osmond Ingram"* (DD-256) "Bancroft"* (DD-257) "Welles"* (DD-258) "Aulick"* (DD-259) "Turner"* (DD-260) "Gillis"* (DD-261) "Delphy"* (DD-262) "McDermut"* (DD-263) "Laub"* (DD-264) "McLanahan"* (DD-265) "Edwards"* (DD-266) "Greene"* (DD-267) "Ballard"* (DD-268) "Shubrick"* (DD-269) "Bailey"* (DD-270) "Thornton"* (DD-271) "Morris"* (DD-272) "Tingey"* (DD-273) "Swasey"* (DD-274) "Meade"* (DD-275) "Sinclair"* (DD-276) "McCawley"* (DD-277) "Moody"* (DD-278) "Henshaw"* (DD-279) "Meyer"* (DD-280) "Doyen"* (DD-281) "Sharkey"* (DD-282) "Toucey"* (DD-283) "Breck"* (DD-284) "Isherwood"* (DD-285) "Case"* (DD-286) "Lardner"* (DD-287) "Putnam"* (DD-288) "Worden"* (DD-289) "Flusser"* (DD-290) "Dale"* (DD-291) "Converse"* (DD-292) "Reid"* (DD-293) "Billingsley"* (DD-294) "Charles Ausburn"* (DD-295) "Osborne"* (DD-296) "Chauncey"* (DD-297) "Fuller"* (DD-298) "Percival"* (DD-299) "John Francis Burnes"* (DD-300) "Farragut"* (DD-301) "Somers"* (DD-302) "Stoddert"* (DD-303) "Reno"* (DD-304) "Farquhar"* (DD-305) "Thompson"* (DD-306) "Kennedy"* (DD-307) "Paul Hamilton"* (DD-308) "William Jones"* (DD-309) "Woodbury"* (DD-310) "S. P. Lee"* (DD-311) "Nicholas"* (DD-312) "Young"* (DD-313) "Zeilin"* (DD-314) "Yarborough"* (DD-315) "La Vallette"* (DD-316) "Sloat"* (DD-317) "Wood"* (DD-318) "Shirk"* (DD-319) "Kidder"* (DD-320) "Selfridge"* (DD-321) "Marcus"* (DD-322) "Mervine"* (DD-323) "Chase"* (DD-324) "Robert Smith"* (DD-325) "Mullany"* (DD-326) "Coghlan"* (DD-327) "Preston"* (DD-328) "Lamson"* (DD-329) "Bruce"* (DD-330) "Hull"* (DD-331) "Macdonough"* (DD-332) "Farenholt"* (DD-333) "Sumner"* (DD-334) "Corry"* (DD-335) "Melvin"* (DD-336) "Litchfield"* (DD-337) "Zane"* (DD-338) "Wasmuth"* (DD-339) "Trever"* (DD-340) "Perry"* (DD-341) "Decatur"* (DD-342) "Hulbert"* (DD-343) "Noa"* (DD-344) "William B. Preston"* (DD-345) "Preble"* (DD-346) "Sicard"* (DD-347) "Pruitt"* (DD-348) "Farragut"* (DD-349) "Dewey"* (DD-350) "Hull"* (DD-351) "Macdonough"* (DD-352) "Worden"* (DD-353) "Dale"* (DD-354) "Monaghan"* (DD-355) "Aylwin"* (DD-356) "Porter"* (DD-357) "Selfridge"* (DD-358) "McDougal"* (DD-359) "Winslow"* (DD-360) "Phelps"* (DD-361) "Clark"* (DD-362) "Moffett"* (DD-363) "Balch"* (DD-364) "Mahan"* (DD-365) "Cummings"* (DD-366) "Drayton"* (DD-367) "Lamson"* (DD-368) "Flusser"* (DD-369) "Reid"* (DD-370) "Case"* (DD-371) "Conyngham"* (DD-372) "Cassin"* (DD-373) "Shaw"* (DD-374) "Tucker"* (DD-375) "Downes"* (DD-376) "Cushing"* (DD-377) "Perkins"* (DD-378) "Smith"* (DD-379) "Preston"* (DD-380) "Gridley"* (DD-381) "Somers"* (DD-382) "Craven"* (DD-383) "Warrington"* (DD-384) "Dunlap"* (DD-385) "Fanning"* (DD-386) "Bagley"* (DD-387) "Blue"* (DD-388) "Helm"* (DD-389) "Mugford"* (DD-390) "Ralph Talbot"* (DD-391) "Henley"* (DD-392) "Patterson"* (DD-393) "Jarvis"* (DD-394) "Sampson"* (DD-395) "Davis"* (DD-396) "Jouett"* (DD-397) "Benham"* (DD-398) "Ellet"* (DD-399) "Lang"* (DD-400) "McCall"* (DD-401) "Maury"* (DD-402) "Mayrant"* (DD-403) "Trippe"* (DD-404) "Rhind"* (DD-405) "Rowan"* (DD-406) "Stack"* (DD-407) "Sterett"* (DD-408) "Wilson"* (DD-409) "Sims"* (DD-410) "Hughes"* (DD-411) "Anderson"* (DD-412) "Hammann"* (DD-413) "Mustin"* (DD-414) "Russell"* (DD-415) "O'Brien"* (DD-416) "Walke"* (DD-417) "Morris"* (DD-418) "Roe"* (DD-419) "Wainwright"* (DD-420) "Buck"* (DD-421) "Benson"* (DD-422) "Mayo"* (DD-423) "Gleaves"* (DD-424) "Niblack"* (DD-425) "Madison"* (DD-426) "Lansdale"* (DD-427) "Hilary P. Jones"* (DD-428) "Charles F. Hughes"* (DD-429) "Livermore"* (DD-430) "Eberle"* (DD-431) "Plunkett"* (DD-432) "Kearny"* (DD-433) "Gwin"* (DD-434) "Meredith"* (DD-435) "Grayson"* (DD-436) "Monssen"* (DD-437) "Woolsey"* (DD-438) "Ludlow"* (DD-439) "Edison"* (DD-440) "Ericsson"* (DD-441) "Wilkes"* (DD-442) "Nicholson"* (DD-443) "Swanson"* (DD-444) "Ingraham"===DD-445 to DD-997===* (DD-445) "Fletcher"* (DD-446) "Radford"* (DD-447) "Jenkins"* (DD-448) "La Vallette"* (DD-449) "Nicholas"* (DD-450) "O'Bannon"* (DD-451) "Chevalier"* DD-452 "Percival" cancelled* (DD-453) "Bristol"* (DD-454) "Ellyson"* (DD-455) "Hambleton"* (DD-456) "Rodman"* (DD-457) "Emmons"* (DD-458) "Macomb"* (DD-459) "Laffey"* (DD-460) "Woodworth"* (DD-461) "Forrest"* (DD-462) "Fitch"* (DD-463) "Corry"* (DD-464) "Hobson"* (DD-465) "Saufley"* (DD-466) "Waller"* (DD-467) "Strong"* (DD-468) "Taylor"* (DD-469) "De Haven"* (DD-470) "Bache"* (DD-471) "Beale"* (DD-472) "Guest"* (DD-473) "Bennett"* (DD-474) "Fullam"* (DD-475) "Hudson"* (DD-476) "Hutchins"* (DD-477) "Pringle"* (DD-478) "Stanly"* (DD-479) "Stevens"* (DD-480) "Halford"* (DD-481) "Leutze"* DD-482 "Watson" cancelled* (DD-483) "Aaron Ward"* (DD-484) "Buchanan"* (DD-485) "Duncan"* (DD-486) "Lansdowne"* (DD-487) "Lardner"* (DD-488) "McCalla"* (DD-489) "Mervine"* (DD-490) "Quick"* (DD-491) "Farenholt"* (DD-492) "Bailey"* (DD-493) "Carmick"* (DD-494) "Doyle"* (DD-495) "Endicott"* (DD-496) "McCook"* (DD-497) "Frankford"* (DD-498) "Philip"* (DD-499) "Renshaw"* (DD-500) "Ringgold"* (DD-501) "Schroeder"* (DD-502) "Sigsbee"* DD-503 "Stevenson" cancelled* DD-504 "Stockton" cancelled* DD-505 "Thorn" cancelled* DD-506 "Turner" cancelled* (DD-507) "Conway"* (DD-508) "Cony"* (DD-509) "Converse"* (DD-510) "Eaton"* (DD-511) "Foote"* (DD-512) "Spence"* (DD-513) "Terry"* (DD-514) "Thatcher"* (DD-515) "Anthony"* (DD-516) "Wadsworth"* (DD-517) "Walker"* (DD-518) "Brownson"* (DD-519) "Daly"* (DD-520) "Isherwood"* (DD-521) "Kimberly"* (DD-522) "Luce"* DD-523 to DD-525 cancelled* (DD-526) "Abner Read"* (DD-527) "Ammen"* (DD-528) "Mullany"* (DD-529) "Bush"* (DD-530) "Trathen"* (DD-531) "Hazelwood"* (DD-532) "Heermann"* (DD-533) "Hoel"* (DD-534) "McCord"* (DD-535) "Miller"* (DD-536) "Owen"* (DD-537) "The Sullivans"* (DD-538) "Stephen Potter"* (DD-539) "Tingey"* (DD-540) "Twining"* (DD-541) "Yarnall"* DD-542 to DD-543 cancelled* (DD-544) "Boyd"* (DD-545) "Bradford"* (DD-546) "Brown"* (DD-547) "Cowell"* DD-548 to DD-549 cancelled* (DD-550) "Capps"* (DD-551) "David W. Taylor"* (DD-552) "Evans"* (DD-553) "John D. Henley"* (DD-554) "Franks"* (DD-555) "Haggard"* (DD-556) "Hailey"* (DD-557) "Johnston"* (DD-558) "Laws"* (DD-559) "Longshaw"* (DD-560) "Morrison"* (DD-561) "Prichett"* (DD-562) "Robinson"* (DD-563) "Ross"* (DD-564) "Rowe"* (DD-565) "Smalley"* (DD-566) "Stoddard"* (DD-567) "Watts"* (DD-568) "Wren"* (DD-569) "Aulick"* (DD-570) "Charles Ausburne"* (DD-571) "Claxton"* (DD-572) "Dyson"* (DD-573) "Harrison"* (DD-574) "John Rodgers"* (DD-575) "McKee"* (DD-576) "Murray"* (DD-577) "Sproston"* (DD-578) "Wickes"* (DD-579) "William D. Porter"* (DD-580) "Young"* (DD-581) "Charrette"* (DD-582) "Conner"* (DD-583) "Hall"* (DD-584) "Halligan"* (DD-585) "Haraden"* (DD-586) "Newcomb"* (DD-587) "Bell"* (DD-588) "Burns"* (DD-589) "Izard"* (DD-590) "Paul Hamilton"* (DD-591) "Twiggs"* (DD-592) "Howorth"* (DD-593) "Killen"* (DD-594) "Hart"* (DD-595) "Metcalf"* (DD-596) "Shields"* (DD-597) "Wiley"* (DD-598) "Bancroft"* (DD-599) "Barton"* (DD-600) "Boyle"* (DD-601) "Champlin"* (DD-602) "Meade"* (DD-603) "Murphy"* (DD-604) "Parker"* (DD-605) "Caldwell"* (DD-606) "Coghlan"* (DD-607) "Frazier"* (DD-608) "Gansevoort"* (DD-609) "Gillespie"* (DD-610) "Hobby"* (DD-611) "Kalk"* (DD-612) "Kendrick"* (DD-613) "Laub"* (DD-614) "MacKenzie"* (DD-615) "McLanahan"* (DD-616) "Nields"* (DD-617) "Ordronaux"* (DD-618) "Davison"* (DD-619) "Edwards"* (DD-620) "Glennon"* (DD-621) "Jeffers"* (DD-622) "Maddox"* (DD-623) "Nelson"* (DD-624) "Baldwin"* (DD-625) "Harding"* (DD-626) "Satterlee"* (DD-627) "Thompson"* (DD-628) "Welles"* (DD-629) "Abbot"* (DD-630) "Braine"* (DD-631) "Erben"* (DD-632) "Cowie"* (DD-633) "Knight"* (DD-634) "Doran"* (DD-635) "Earle"* (DD-636) "Butler"* (DD-637) "Gherardi"* (DD-638) "Herndon"* (DD-639) "Shubrick"* (DD-640) "Beatty"* (DD-641) "Tillman"* (DD-642) "Hale"* (DD-643) "Sigourney"* (DD-644) "Stembel"* (DD-645) "Stevenson"* (DD-646) "Stockton"* (DD-647) "Thorn"* (DD-648) "Turner"* (DD-649) "Albert W. Grant"* (DD-650) "Caperton"* (DD-651) "Cogswell"* (DD-652) "Ingersoll"* (DD-653) "Knapp"* (DD-654) "Bearss"* (DD-655) "John Hood"* (DD-656) "Van Valkenburgh"* (DD-657) "Charles J. Badger"* (DD-658) "Colahan"* (DD-659) "Dashiell"* (DD-660) "Bullard"* (DD-661) "Kidd"* (DD-662) "Bennion"* (DD-663) "Heywood L. Edwards"* (DD-664) "Richard P. Leary"* (DD-665) "Bryant"* (DD-666) "Black"* (DD-667) "Chauncey"* (DD-668) "Clarence K. Bronson"* (DD-669) "Cotten"* (DD-670) "Dortch"* (DD-671) "Gatling"* (DD-672) "Healy"* (DD-673) "Hickox"* (DD-674) "Hunt"* (DD-675) "Lewis Hancock"* (DD-676) "Marshall"* (DD-677) "McDermut"* (DD-678) "McGowan"* (DD-679) "McNair"* (DD-680) "Melvin"* (DD-681) "Hopewell"* (DD-682) "Porterfield"* (DD-683) "Stockham"* (DD-684) "Wedderburn"* (DD-685) "Picking"* (DD-686) "Halsey Powell"* (DD-687) "Uhlmann"* (DD-688) "Remey"* (DD-689) "Wadleigh"* (DD-690) "Norman Scott"* (DD-691) "Mertz"* (DD-692) "Allen M. Sumner"* (DD-693) "Moale"* (DD-694) "Ingraham"* (DD-695) "Cooper"* (DD-696) "English"* (DD-697) "Charles S. Sperry"* (DD-698) "Ault"* (DD-699) "Waldron"* (DD-700) "Haynsworth"* (DD-701) "John W. Weeks"* (DD-702) "Hank"* (DD-703) "Wallace L. Lind"* (DD-704) "Borie"* (DD-705) "Compton"* (DD-706) "Gainard"* (DD-707) "Soley"* (DD-708) "Harlan R. Dickson"* (DD-709) "Hugh Purvis"* (DD-710) "Gearing"* (DD-711) "Eugene A. Greene"* (DD-712) "Gyatt"* (DD-713) "Kenneth D. Bailey"* (DD-714) "William R. Rush"* (DD-715) "William M. Wood"* (DD-716) "Wiltsie"* (DD-717) "Theodore E. Chandler"* (DD-718) "Hamner"* (DD-719) "Epperson"* DD-720 "Castle" cancelled* DD-721 "Woodrow R. Thompson" cancelled* (DD-722) "Barton"* (DD-723) "Walke"* (DD-724) "Laffey"* (DD-725) "O'Brien"* (DD-726) "Meredith"* (DD-727) "De Haven"* (DD-728) "Mansfield"* (DD-729) "Lyman K. Swenson"* (DD-730) "Collett"* (DD-731) "Maddox"* (DD-732) "Hyman"* (DD-733) "Mannert L. Abele"* (DD-734) "Purdy"* (DD-735) "Robert H. Smith"* (DD-736) "Thomas E. Fraser"* (DD-737) "Shannon"* (DD-738) "Harry F. Bauer"* (DD-739) "Adams"* (DD-740) "Tolman"* (DD-741) "Drexler"* (DD-742) "Frank Knox"* (DD-743) "Southerland"* (DD-744) "Blue"* (DD-745) "Brush"* (DD-746) "Taussig"* (DD-747) "Samuel N. Moore"* (DD-748) "Harry E. Hubbard"* (DD-749) "Henry A. Wiley"* (DD-750) "Shea"* (DD-751) "J. William Ditter"* (DD-752) "Alfred A. Cunningham"* (DD-753) "John R. Pierce"* (DD-754) "Frank E. Evans"* (DD-755) "John A. Bole"* (DD-756) "Beatty"* (DD-757) "Putnam"* (DD-758) "Strong"* (DD-759) "Lofberg"* (DD-760) "John W. Thomason"* (DD-761) "Buck"* (DD-762) "Henley"* (DD-763) "William C. Lawe"* (DD-764) "Lloyd Thomas"* (DD-765) "Keppler"* (DD-766) "Lansdale"* (DD-767) "Seymour D. Owens"* DD-768 "Hoel" cancelled* DD-769 "Abner Read" cancelled* (DD-770) "Lowry"* (DD-771) "Lindsey"* (DD-772) "Gwin"* (DD-773) "Aaron Ward" (also DM-34)* (DD-774) "Hugh W. Hadley"* (DD-775) "Willard Keith"* (DD-776) "James C. Owens"* (DD-777) "Zellars"* (DD-778) "Massey"* (DD-779) "Douglas H. Fox"* (DD-780) "Stormes"* (DD-781) "Robert K. Huntington"* (DD-782) "Rowan"* (DD-783) "Gurke"* (DD-784) "McKean"* (DD-785) "Henderson"* (DD-786) "Richard B. Anderson"* (DD-787) "James E. Kyes"* (DD-788) "Hollister"* (DD-789) "Eversole"* (DD-790) "Shelton"* (DD-791) "Seaman"* (DD-792) "Callaghan"* (DD-793) "Cassin Young"* (DD-794) "Irwin"* (DD-795) "Preston"* (DD-796) "Benham"* (DD-797) "Cushing"* (DD-798) "Monssen"* (DD-799) "Jarvis"* (DD-800) "Porter"* (DD-801) "Colhoun"* (DD-802) "Gregory"* (DD-803) "Little"* (DD-804) "Rooks"* (DD-805) "Chevalier"* (DD-806) "Higbee"* (DD-807) "Benner"* (DD-808) "Dennis J. Buckley"* DD-809 to DD-816 cancelled* (DD-817) "Corry"* (DD-818) "New"* (DD-819) "Holder"* (DD-820) "Rich"* (DD-821) "Johnston"* (DD-822) "Robert H. McCard"* (DD-823) "Samuel B. Roberts"* (DD-824) "Basilone"* (DD-825) "Carpenter"* (DD-826) "Agerholm"* (DD-827) "Robert A. Owens"* (DD-828) "Timmerman"* (DD-829) "Myles C. Fox"* (DD-830) "Everett F. Larson"* (DD-831) "Goodrich"* (DD-832) "Hanson"* (DD-833) "Herbert J. Thomas"* (DD-834) "Turner"* (DD-835) "Charles P. Cecil"* (DD-836) "George K. MacKenzie"* (DD-837) "Sarsfield"* (DD-838) "Ernest G. Small"* (DD-839) "Power"* (DD-840) "Glennon"* (DD-841) "Noa"* (DD-842) "Fiske"* (DD-843) "Warrington"* (DD-844) "Perry"* (DD-845) "Bausell"* (DD-846) "Ozbourn"* (DD-847) "Robert L. Wilson"* (DD-848) "Witek"* (DD-849) "Richard E. Kraus"* (DD-850) "Joseph P. Kennedy, Jr."* (DD-851) "Rupertus"* (DD-852) "Leonard F. Mason"* (DD-853) "Charles H. Roan"* DD-854 to DD-856 cancelled* (DD-857) "Bristol"* (DD-858) "Fred T. Berry"* (DD-859) "Norris"* (DD-860) "McCaffery"* (DD-861) "Harwood"* (DD-862) "Vogelgesang"* (DD-863) "Steinaker"* (DD-864) "Harold J. Ellison"* (DD-865) "Charles R. Ware"* (DD-866) "Cone"* (DD-867) "Stribling"* (DD-868) "Brownson"* (DD-869) "Arnold J. Isbell"* (DD-870) "Fechteler"* (DD-871) "Damato"* (DD-872) "Forrest Royal"* (DD-873) "Hawkins"* (DD-874) "Duncan"* (DD-875) "Henry W. Tucker"* (DD-876) "Rogers"* (DD-877) "Perkins"* (DD-878) "Vesole"* (DD-879) "Leary"* (DD-880) "Dyess"* (DD-881) "Bordelon"* (DD-882) "Furse"* (DD-883) "Newman K. Perry"* (DD-884) "Floyd B.

Turks

Dünya Savaşı ==* Benson sınıfı x 32:** USS Benson (DD-421) -> 1954 Çin Cumhuriyeti "Lo Yang" (DD-14)** USS Mayo (DD-422)** USS Gleaves (DD-423) (Gibbs & Cox firması)** USS Niblack (DD-424) (Gibbs & Cox firması)** USS Madison (DD-425)** USS Lansdale (DD-426)** USS Hilary P. Jones (DD-427) -> 1954 Çin Cumhuriyeti "HanYan" (DD-15)** USS Charles F. Hughes (DD-428)** USS Laffey (DD-459)** USS Woodworth (DD-460) -> 1948 İtalya "Artigilere" (D-553)** USS Farenholt (DD-491)** USS Bailey (DD-492)** USS Bancroft (DD-598)** USS Barton (DD-599)** USS Boyle (DD-600)** USS Champlin (DD-601)** USS Meade (DD-602)** USS Murphy (DD-603)** USS Parker (DD-604)** USS Caldwell (DD-605)** USS Coghlan (DD-606)** USS Frazier (DD-607)** USS Gansevoort (DD-608)** USS Gillespie (DD-609)** USS Hobby (DD-610)** USS Kalk (DD-611)** USS Kendrick (DD-612)** USS Laub (DD-613)** USS MacKenzie (DD-614)** USS McLanahan (DD-615)** USS Nields (DD-616)** USS Ordronaux (DD-617)* Livermore sınıfı x 52 + 12:** USS Livermore (DD-429)** USS Eberle (DD-430) -> 1951 Yunanistan "Niki"** USS Plunkett (DD-431) -> 1959 Çin Cumhuriyeti "Nan Yang" (DD-17)** USS Kearny (DD-432)** USS Gwin (DD-433)** USS Meredith (DD-434)** USS Grayson (DD-435)** USS Monssen (DD-436)** USS Woolsey (DD-437)** USS Ludlow (DD-438) -> 1951 Yunanistan "Doxa" (D-20)** USS Edison (DD-439)** USS Ericsson (DD-440)** USS Wilkes (DD-441)** USS Nicholson (DD-442) -> 1951 İtalya "Aviere"** USS Swanson (DD-443)** USS Ingraham (DD-444)* Bristol sınıfı** USS Bristol (DD-453)** USS Ellyson (DD-454) -> 1954 Japonya "Asakaze" (DD-181)** USS Hambleton (DD-455)** USS Rodman (DD-456) -> 1955 Çin Cumhuriyeti "Hsien Yang" (DD-16)** USS Emmons (DD-457)** USS Macomb (DD-458) -> 1954 Japonya "Hatakaze" (DD-182)** USS Forrest (DD-461)** USS Fitch (DD-462)** USS Corry (DD-463)** USS Hobson (DD-464)** USS Aaron Ward (DD-483)** USS Buchanan (DD-484) -> 1949 Türkiye** USS Duncan (DD-485)** USS Lansdowne (DD-486) -> 1949 Türkiye** USS Lardner (DD-487) -> 1949 Türkiye** USS McCalla (DD-488) -> 1949 Türkiye** USS Mervine (DD-489)** USS Quick (DD-490)** USS Carmick (DD-493)** USS Doyle (DD-494)** USS Endicott (DD-495)** USS McCook (DD-496)** USS Frankford (DD-497)** USS Davison (DD-618)** USS Edwards (DD-619)** USS Glennon (DD-620)** USS Jeffers (DD-621)** USS Maddox (DD-622)** USS Nelson (DD-623)** USS Baldwin (DD-624)** USS Harding (DD-625)** USS Satterlee (DD-626)** USS Thompson (DD-627)** USS Welles (DD-628)** USS Cowie (DD-632)** USS Knight (DD-633)** USS Doran (DD-634)** USS Earle (DD-635)** USS Butler (DD-636)** USS Gherardi (DD-637)** USS Herndon (DD-638)** USS Shubrick (DD-639)** USS Beatty (DD-640)** USS Tillman (DD-641)** USS Stevenson (DD-645)** USS Stockton (DD-646)** USS Thorn (DD-647)** USS Turner (DD-648)* Fletcher sınıfı x 175:** USS Fletcher (DD-445)** USS Radford (DD-446)** USS Jenkins (DD-447)** USS La Vallette (DD-448)** USS Nicholas (DD-449)** USS O'Bannon (DD-450)** USS Chevalier (DD-451)** "Percival" (DD-452) iptal** USS Saufley (DD-465)** USS Waller (DD-466)** USS Strong (DD-467)** USS Taylor (DD-468) -> 1969 İtalya "Lanciere" (D-560)** USS De Haven (DD-469)** USS Bache (DD-470)** USS Beale (DD-471)** USS Guest (DD-472) -> 1959 Brezilya "Para" (D27)** USS Bennett (DD-473) -> 1959 Brezilya "Paraíba" (D28)** USS Fullam (DD-474)** USS Hudson (DD-475)** USS Hutchins (DD-476)** USS Pringle (DD-477)** USS Stanly (DD-478)** USS Stevens (DD-479)** USS Halford (DD-480)** USS Leutze (DD-481)** "Watson" (DD-482) iptal** USS Philip (DD-498)** USS Renshaw (DD-499)** USS Ringgold (DD-500) -> 1959 Batı Almanya Z-2 (D171) -> 1981 Yunanistan "Kimon" (D-42)** USS Schroeder (DD-501)** USS Sigsbee (DD-502)** "Stevenson" (DD-503) iptal** "Stockton" (DD-504) iptal** "Thorn" (DD-505) iptal** "Turner" (DD-506) iptal** USS Conway (DD-507)** USS Cony (DD-508)** USS Converse (DD-509)-> 1959 İspanya "Almirante Valdés" (D23)** USS Eaton (DD-510)** USS Foote (DD-511)** USS Spence (DD-512)** USS Terry (DD-513) -> 1974 Peru (yedek parçası)** USS Thatcher (DD-514)** USS Anthony (DD-515) -> 1958 Batı Almanya Z1 (D170)** USS Wadsworth (DD-516) -> 1959 Batı Almanya Z3 (D172) -> 1980 Yunanistan "Nearchos" (D-65)** USS Walker (DD-517) -> 1969 İtalya "Fante" (D-561)** USS Brownson (DD-518)** USS Daly (DD-519)** USS Isherwood (DD-520) -> 1961 Peru "Almirante Guise" (DD-72)** USS Kimberly (DD-521) -> 1967 Çin Cumhuriyeti "An Yang" (DD-18)** USS Luce (DD-522)** DD-523 - DD-525 iptal** USS Abner Read (DD-526)** USS Ammen (DD-527)** USS Mullany (DD-528) -> 1971 Çin Cumhuriyeti "Chaing Yang" (DD-9)** USS Bush (DD-529)** USS Trathen (DD-530)** USS Hazelwood (DD-531)** USS Heermann (DD-532) -> 1961 Arjantin "Almirante Brown" (D20)** USS Hoel (DD-533)** USS McCord (DD-534)** USS Miller (DD-535)** USS Owen (DD-536)** USS The Sullivans (DD-537)** USS Stephen Potter (DD-538)** USS Tingey (DD-539)** USS Twining (DD-540) -> 1971 Çin Cumhuriyeti "Kwei Yang" (DD-8)** USS Yarnall (DD-541) -> 1968 Çin Cumhuriyeti "Kun Yang" (DD-19)** DD-542 - DD-543 iptal** USS Boyd (DD-544) -> 1969 Türkiye** USS Bradford (DD-545) -> 1962 Yunanistan "Thyella" (D28)** USS Brown (DD-546) -> 1962 Yunanistan "Navarinon" (D63)** USS Cowell (DD-547) -> 1971 Arjantin "Almirante Storni" (D24)** DD-548 - DD-549 iptal** USS Capps (DD-550) -> 1957 İspanya "Lepanto" (D21)** USS David W. Taylor (DD-551) -> 1951 İspanya "Almirante Ferrandíz" (D22)** USS Evans (DD-552)** USS John D. Henley (DD-553)** USS Franks (DD-554) -> 1959 Brezilya "Parana" (D29)** USS Haggard (DD-555)** USS Hailey (DD-556) -> 1961 Brezilya "Pernambuco" (D30)** USS Johnston (DD-557)** USS Laws (DD-558)** USS Longshaw (DD-559)** USS Morrison (DD-560)** USS Prichett (DD-561) -> 1970 İtalya "Geniere" (D555)** USS Robinson (DD-562)** USS Ross (DD-563)** USS Rowe (DD-564)** USS Smalley (DD-565)** USS Stoddard (DD-566)** USS Watts (DD-567)** USS Wren (DD-568)** USS Aulick (DD-569) -> 1959 Yunanistan "Sfendoni" (D85)** USS Charles Ausburne (DD-570) -> 1960 Batı Almanya Z6 (D180)** USS Claxton (DD-571) -> 1959 Batı Almanya Z4 (D178)** USS Dyson (DD-572) -> 1960 Batı Almanya Z5 (D179)** USS Harrison (DD-573) -> 1968 Meksika "Cuauhtemoc" (F-2)** USS John Rodgers (DD-574) -> 1968 Meksika "Cuitlahuac" (F-1)** USS McKee (DD-575)** USS Murray (DD-576)** USS Sproston (DD-577)** USS Wickes (DD-578)** USS William D. Porter (DD-579)** USS Young (DD-580)** USS Charrette (DD-581) -> 1959 Yunanistan "Velos" (D16)** USS Conner (DD-582) -> 1959 Yunanistan "Aspis" (D06)** USS Hall (DD-583) -> 1960 Yunanistan "Lonchi" (D56)** USS Halligan (DD-584)** USS Haraden (DD-585)** USS Newcomb (DD-586)** USS Bell (DD-587)** USS Burns (DD-588)** USS Izard (DD-589)** USS Paul Hamilton (DD-590)** USS Twiggs (DD-591)** USS Howorth (DD-592)** USS Killen (DD-593)** USS Hart (DD-594)** USS Metcalf (DD-595)** USS Shields (DD-596) -> 1972 Brezilya "Maranhao" (D33)** USS Wiley (DD-597)** USS Abbot (DD-629)** USS Braine (DD-630) -> 1971 Arjantin "Domecq Garcia" (D23)** USS Erben (DD-631) -> 1963 Güney Kore "Chungmu" (DD 91/DD 911)** USS Hale (DD-642) -> Kolombiya "Antioquia" (DD-01)** USS Sigourney (DD-643)** USS Stembel (DD-644) -> 1961 Arjantin "Rosales" (D22)** USS Albert W. Grant (DD-649)** USS Caperton (DD-650)** USS Cogswell (DD-651) -> 1969 Türkiye** USS Ingersoll (DD-652)** USS Knapp (DD-653)** USS Bearss (DD-654)** USS John Hood (DD-655)** USS Van Valkenburgh (DD-656) -> 1967 Türkiye** USS Charles J. Badger (DD-657) -> 1974 Şili (Yedek parçası)** USS Colahan (DD-658)** USS Dashiell (DD-659)** USS Bullard (DD-660)** USS Kidd (DD-661)** USS Bennion (DD-662)** USS Heywood L. Edwards (DD-663) -> 1959 Japonya "Ariake" (DD-183)** USS Richard P. Leary (DD-664) -> 1959 Japonya "Yūgure" (DD-184)** USS Bryant (DD-665)** USS Black (DD-666)** USS Chauncey (DD-667)** USS Clarence K. Bronson (DD-668) -> 1967 Türkiye** USS Cotten (DD-669)** USS Dortch (DD-670) -> 1961 Arjantin "Espora" (D21)** USS Gatling (DD-671)** USS Healy (DD-672)** USS Hickox (DD-673) -> 1968 Güney Kore "Busan" (DD 93/DD 913)** USS Hunt (DD-674)** USS Lewis Hancock (DD-675) -> 1967 Brezilya "Piaui" (D31)** USS Marshall (DD-676)** USS McDermut (DD-677)** USS McGowan (DD-678) -> 1960 İspanya "Jorge Juan" (D25)** USS McNair (DD-679)** USS Melvin (DD-680)** USS Hopewell (DD-681)** USS Porterfield (DD-682)** USS Stockham (DD-683)** USS Wedderburn (DD-684)** USS Picking (DD-685)** USS Halsey Powell (DD-686) -> 1968 Güney Kore Seoul (DD 92/DD 912)** USS Uhlmann (DD-687)** USS Remey (DD-688)** USS Wadleigh (DD-689) -> 1962 Şili "Blanco Encalada" (DD-14)** USS Norman Scott (DD-690)** USS Mertz (DD-691)** USS Callaghan (DD-792)** USS Cassin Young (DD-793)** USS Irwin (DD-794) -> 1968 Brezilya "Santa Catarina" (D32)** USS Preston (DD-795) -> 1969 Türkiye** USS Benham (DD-796) -> 1960 Peru "Villar" (DD-71)** USS Cushing (DD-797) -> 1961 Brezilya "Parana" (D29)** USS Monssen (DD-798)** USS Jarvis (DD-799) -> 1960 İspanya "Alcalá Galiano" (44)** USS Porter (DD-800)** USS Colhoun (DD-801)** USS Gregory (DD-802)** USS Little (DD-803)** USS Rooks (DD-804) -> 1962 Şili "Cochrane" (DD-15)* Allen M. Sumner sınıfı x 58:** USS Allen M. Sumner (DD-692)** USS Moale (DD-693)** USS Ingraham (DD-694) -> 1971 Yunanistan "Miaouris" (D211)** USS Cooper (DD-695)** USS English (DD-696) -> 1970 Çin Cumhuriyeti "Huei Yang" (906)** USS Charles S. Sperry (DD-697) -> 1974 Şili "Ministro Zenteno"** USS Ault (DD-698)** USS Waldron (DD-699) -> 1973 Kolombiya "Santander" (DD-03)** USS Haynsworth (DD-700) -> 1970 Çin Cumhuriyeti "Yuen Yang"** USS John W. Weeks (DD-701)** USS Hank (DD-702) -> 1972 Arjantin "Segui"** USS Wallace L. Lind (DD-703) -> 1973 Güney Kore "Dae Gue" (DD 97)** USS Borie (DD-704) -> 1972 Arjantin "Hipolito Bouchard"** USS Compton (DD-705) -> 1972 Brezilya "Matto Grasso" (D34)** USS Gainard (DD-706)** USS Soley (DD-707)** USS Harlan R. Dickson (DD-708)** USS Hugh Purvis (DD-709) -> 1972 Türkiye** USS Barton (DD-722)** USS Walke (DD-723)** USS Laffey (DD-724)** USS O'Brien (DD-725)** USS Meredith (DD-726)** USS De Haven (DD-727) -> 1973 Güney Kore "Incheon" (DD 98/DD 918)** USS Mansfield (DD-728) -> 1974 Arjantin (Yedek parçası)** USS Lyman K. Swenson (DD-729)** USS Collett (DD-730) -> 1974 Arjantin "Piedra Buena"** USS Maddox (DD-731) -> 1972 Çin Cumhuriyeti "Po Yang"** USS Hyman (DD-732)** USS Mannert L. Abele (DD-733)** USS Purdy (DD-734)** USS Drexler (DD-741)** USS Blue (DD-744)** USS Brush (DD-745) -> 1969 Çin Cumhuriyeti "Hsiang Yang"** USS Taussig (DD-746) -> 1974 Çin Cumhuriyeti "Lo Yang" (DD-14)** USS Samuel N. Moore (DD-747) -> 1969 Çin Cumhuriyeti "Heng Yang" (DD-2)** USS Harry E. Hubbard (DD-748)** USS Alfred A. Cunningham (DD-752)** USS John R. Pierce (DD-753)** USS Frank E. Evans (DD-754)** USS John A. Bole (DD-755)** USS Beatty (DD-756)** USS Putnam (DD-757)** USS Strong (DD-758) -> 1973 Brezilya "Rio Grande Del Norte" (D35)** USS Lofberg (DD-759)** USS John W. Thomason (DD-760) -> 1974 Çin Cumhuriyeti "Nan Yang" (917)** USS Buck (DD-761) -> 1973 Brezilya "Alagoas" (D36)** USS Henley (DD-762)** USS Lowry (DD-770) -> 1973 Brezilya "Espirito Santo" (D38)** USS Hugh W. Hadley (DD-774)** USS Willard Keith (DD-775) -> 1972 Kolombiya "Caldas" (DD-02)** USS James C. Owens (DD-776) -> 1973 Brezilya "Sergipe" (D35)** USS Zellars (DD-777) -> 1971 İran "Babr" (DDG-7)** USS Massey (DD-778)** USS Douglas H. Fox (DD-779) -> 1974 Şili "Ministro Portales"** USS Stormes (DD-780) -> 1973 İran "Palang" (DDG-9)** USS Robert K. Huntington (DD-781) -> 1973 Venezuela "Falcon"** USS Bristol (DD-857) -> 1969 Çin Cumhuriyeti "Hua Yang" (903)* Alen M. Sumner sınıfı muhribi olarak tasarlanıp Robert H. Smith sınıfı mayın döşeme muhribi olara tadil edilenler x 12:** USS Robert H. Smith (DD-735) - DM-23 - MMD-23** USS Thomas E. Fraser (DD-736) - DM-24 - MMD-24** USS Shannon (DD-737) - DM-25 - MMD-25** USS Harry F. Bauer (DD-738) - DM-26 - MMD-26** USS Adams (DD-739) - DM-27 - MMD-27** USS Tolman (DD-740) - DM-28 - MMD-28** USS Henry A. Wiley (DD-749) - DM-29 - MMD-29** USS Shea (DD-750) - DM-30 - MMD-30** USS J. William Ditter (DD-751) - DM-31 - MMD-31** USS Lindsey (DD-771) - DM-32 - MMD-32** USS Gwin (DD-772) -> DM-33 - MMD-33 ->** USS Aaron Ward (DD-773) - DM-34 - MMD-34* Gearing sınıfı x 96:** USS Gearing (DD-710)** USS Eugene A. Greene (DD-711) -> 1972 İspanya "Churruca" (D61)** USS Gyatt (DD-712)** USS Kenneth D. Bailey (DD-713) -> 1975 İran (Yedek parçası)** USS William R. Rush (DD-714) -> 1974 Güney Kore "Kang Won" (DD 922)** USS William M. Wood (DD-715)** USS Wiltsie (DD-716) -> 1976 Pakistan "Tariq" (D 165) -> "Nazim"** USS Theodore E. Chandler (DD-717)** USS Hamner (DD-718) -> 1979 Çin Cumhuriyeti "Yun Yang" (DDG-927)** USS Epperson (DD-719) -> 1977 Pakistan "Taimur" (D 166)** "Castle" (DD-720) iptal** "Woodrow R. Thompson" (DD-721) iptal** USS Frank Knox (DD-742) -> 1971 Yunanistan "Themistocles" (D 210)** USS Southerland (DD-743)** USS William C. Lawe (DD-763)** USS Lloyd Thomas (DD-764) -> 1972 Çin Cumhuriyeti "Dang Yang" (DD-11)** USS Keppler (DD-765) -> 1972 Türkiye** USS Lansdale (DD-766)** USS Seymour D. Owens (DD-767)** "Hoel" (DD-768) iptal** "Abner Read" (DD-769) iptal** USS Rowan (DD-782) -> 1975 Çin Cumhuriyeti "Chao Yang" (Yedek parçası)** USS Gurke (DD-783) -> 1977 Yunanistan "Tombazis"** USS McKean (DD-784) -> 1982 Türkiye (Yedek parçası)** USS Henderson (DD-785) -> 1980 Pakistan "Tughril" (D 167)** USS Richard B. Anderson (DD-786) -> 1977 Çin Cumhuriyeti "Kai Yang" (DDG-924)** USS James E. Kyes (DD-787) -> 1973 Çin Cumhuriyeti "Chien Yang" (DDG-912)** USS Hollister (DD-788) -> 1983 Çin Cumhuriyeti "Shao Yang" (DDG-929)** USS Eversole (DD-789) -> 1973 Türkiye** USS Shelton (DD-790) -> 1973 Çin Cumhuriyeti "Lao Yang" (DDG-920)** USS Seaman (DD-791)** USS Chevalier (DD-805) -> 1972 Güney Kore "Chungbuk" (DD 95/DD 915)** USS Higbee (DD-806)** USS Benner (DD-807)** USS Dennis J. Buckley (DD-808)** DD-809 - DD-816 iptal** USS Corry (DD-817) -> 1981 Yunanistan Kriezis (D 217)** USS New (DD-818) -> 1977 Güney Kore "Daejeon" (DD 99/DD 919)** USS Holder (DD-819) -> 1978 Ekvador "Presidente Elroy Alfaro" (DD-01)** USS Rich (DD-820)** USS Johnston (DD-821) -> 1981 Çin Cumhuriyeti "Chen Yang" (DDG-928)** USS Robert H. McCard (DD-822) -> 1980 Türkiye** USS Samuel B. Roberts (DD-823)** USS Basilone (DD-824)** USS Carpenter (DD-825) -> 1981 Türkiye** USS Agerholm (DD-826)** USS Robert A. Owens (DD-827) -> 1982 Türkiye** USS Timmerman (DD-828)** USS Myles C. Fox (DD-829 -> 1980 Yunanistan (Yedek parçası)** USS Everett F. Larson (DD-830) -> 1977 Güney Kore "Jeonbuk" (DD 96/DD 916)** USS Goodrich (DD-831)** USS Hanson (DD-832) -> 1973 Çin Cumhuriyeti "Liao Yang" (DDG-921)** USS Herbert J. Thomas (DD-833) -> 1974 Çin Cumhuriyeti "Han Yang" (DDG-915)** USS Turner (DD-834)** USS Charles P. Cecil (DD-835) -> 1980 Yunanistan "Aposolis" (D216)** USS George K. MacKenzie (DD-836) -> 1977 Çin Cumhuriyeti** USS Sarsfield (DD-837) -> 1971 Çin Cumhuriyeti "Te Yang" (DDG-925)** USS Ernest G. Small (DD-838) -> 1977 Çin Cumhuriyeti "Fu Yang" (DD-7)** USS Power (DD-839) -> 1977 Çin Cumhuriyeti "Shen Yang" (DDG-923)** USS Glennon (DD-840)** USS Noa (DD-841) -> 1973 İspanya "Blas De Lezo" (D65)** USS Fiske (DD-842) -> 1980 Türkiye** USS Warrington (DD-843)** USS Perry (DD-844)** USS Bausell (DD-845)** USS Ozbourn (DD-846)** USS Robert L. Wilson (DD-847)** USS Witek (DD-848)** USS Richard E. Kraus (DD-849) -> 1972 Güney Kore "Gwangju" (DD 921)** USS Joseph P. Kennedy, Jr. (DD-850)** USS Rupertus (DD-851) -> 1973 Yunanistan "Kountouriotis" (D213)** USS Leonard F. Mason (DD-852) -> 1978 Çin Cumhuriyeti "Sheui Yang" (DDG-926)** USS Charles H. Roan (DD-853) -> 1973 Türkiye** DD-854 - DD-856 iptal** USS Fred T. Berry (DD-858)** USS Norris (DD-859) -> 1974 Türkiye** USS McCaffery (DD-860)** USS Harwood (DD-861) -> 1971 Türkiye TCG "Kocatepe" (D-354)** USS Vogelgesang (DD-862) -> 1982 Meksika "Quetzalcoatl" (E-10)** USS Steinaker (DD-863) -> 1982 Meksika "Netzahualcoyotl" (E-04)** USS Harold J. Ellison (DD-864) -> 1979 Mısır** USS Charles R. Ware (DD-865)** USS Cone (DD-866) -> 1982 Pakistan "Alamgir"** USS Stribling (DD-867)** USS Brownson (DD-868)** USS Arnold J. Isbell (DD-869) -> 1973 Yunanistan "Sachtouris" (D214)** USS Fechteler (DD-870)** USS Damato (DD-871) -> 1980 Pakistan "Tippu Sultan"** USS Forrest Royal (DD-872) -> 1971 Türkiye** USS Hawkins (DD-873) -> 1983 Çin Cumhuriyeti "Chao Yang" (DDG-930)** USS Duncan (DD-874)** USS Henry W. Tucker (DD-875) -> 1973 Brezilya "Marcilio Dias" (D25)** USS Rogers (DD-876) -> 1981 Güney Kore "Jeon Ju" (DD 925)** USS Perkins (DD-877) -> 1973 Arjantin "Comodoro Py"** USS Vesole (DD-878)** USS Leary (DD-879) -> 1973 İspanya "Langara" (D25)** USS Dyess (DD-880) -> 1981 Yunanistan (Yedek parçası)** USS Bordelon (DD-881) -> İran (Yedek parçası)** USS Furse (DD-882) -> 1972 İspanya "Gravina" (D62)** USS Newman K. Perry (DD-883) -> 1981 Güney Kore "Kyong Kai" (DD 923)** USS Floyd B.

Laatste Update: 2016-03-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Waarschuwing: Bevat onzichtbare HTML-opmaak

Engels

==Main cast==*Chris O'Donnell as Peter Garrett*Bill Paxton as Elliot Vaughn*Robin Tunney as Annie Garrett*Scott Glenn as Montgomery Wick*Izabella Scorupco as Monique Aubertine*Temuera Morrison as Major Rasul*Stuart Wilson as Royce Garrett*Nicholas Lea as Tom McLaren*Alexander Siddig as Kareem Nazir*Ben Mendelsohn as Malcolm Bench*Steve Le Marquand as Cyril Bench*Roshan Seth as Colonel Amir SalimProfessional mountaineer Ed Viesturs has a cameo in the film, playing himself as a trainer.

Turks

== Ana karakterler ==*Chris O'Donnell - Peter Garrett*Robin Tunney - Annie Garrett*Stuart Wilson - Royce Garrett*Temuera Morrison - Major Rasul*Nicholas Lea - Tom McLaren*Scott Glenn - Montgomery Wick*Izabella Scorupco - Monique Aubertine*Ben Mendelsohn - Malcolm Bench*Steve Le Marquand - Cyril Bench*Bill Paxton - Elliot Vaughn*Alexander Siddig - Kareem*Roshan Seth - Colonel Amir Salim== Hasılat ==Film, gösterime girdiği ilk haftasonu Kuzey Amerika'da $15,5 milyon hasılat ile Grinç filminden sonra ikinci sırayı almıştır.

Laatste Update: 2016-03-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Engels

==Performers=====Pre-telecast ceremony===*ChocQuibTown*Trombone Shorty*Buddy Guy, Cyndi Lauper, Maria Muldaur, Kenny Wayne Shepherd, Mavis Staples, and Betty Wright*Kirk Whalum===Telecast ceremony===The following performed:==Presenters==;Pre-telecast ceremony*BT*Kathy Griffin*Wayne Wallace*Laurie Anderson*Sara Bareilles;Telecast ceremonyThe following presented:*LL Cool J — presented the Aretha Franklin-tribute*Ricky Martin — introduced Lady Gaga*Blake Shelton — introduced Miranda Lambert*Lenny Kravitz — introduced Muse*Ryan Seacrest — introduced Bruno Mars, B.o.B, and Janelle Monáe*Dierks Bentley and Zac Brown — presented Best Female Country Vocal Performance*Eva Longoria — introduced Justin Bieber, Jaden Smith and Usher*Paramore and Pauley Perrette — presented Best Rock Album*Selena Gomez and Donnie Wahlberg — presented Best Pop Vocal Album*David Letterman — introduced Bob Dylan, Mumford & Sons, and The Avett Bros.*Clay Matthews and Lea Michele — introduced Lady Antebellum*Kings of Leon and Miley Cyrus — presented Best Country Album*Jamie Foxx — introduced Cee Lo Green, Gwyneth Paltrow and The Jim Henson Company Puppets*Neil Patrick Harris — introduced Katy Perry*John Mayer, Norah Jones and Keith Urban — presented Song of the Year*Seth Rogen — introduced Eminem, Dr. Dre, and Rihanna*Jewel and John Legend — presented Best New Artist*Matthew Morrison — introduced Recording Academy President Neil Portnow*Kris Kristofferson — introduced Barbra Streisand*Nicki Minaj and will.i.am — presented Best Rap Album*Diddy — introduced Drake and Rihanna*Marc Anthony and Jennifer Lopez — presented Record of the Year*Barbra Streisand and Kris Kristofferson — presented Album of the Year*Jason Segel — introduced Arcade Fire== Awards ===== Special Merit Awards ===;MusiCares Person of the Year*Barbra Streisand;President's Merit Award*'"David Geffen;Grammy Lifetime Achievement Award*Julie Andrews, Roy Haynes, Juilliard String Quartet, the Kingston Trio, Dolly Parton, Ramones, George Beverly Shea=== General ===;Record of the Year*"Need You Now" – Lady Antebellum**Lady Antebellum & Paul Worley, producers; Clarke Schleicher, engineer/mixer*"Nothin' on You" – B.o.B & Bruno Mars**The Smeezingtons, producers; Ari Levine, engineer/mixer*"Love the Way You Lie" – Eminem & Rihanna**Alex da Kid & Makeba Riddick, producers; Alex da Kid, Eminem & Mike Strange, engineers/mixers*"Fuck You" – Cee-Lo Green**The Smeezingtons, producers*"Empire State of Mind" – Jay-Z & Alicia Keys**Angela Hunte, Jane't "Jnay" Sewell-Ulepic & Shux, producers; Ken "Duro" Ifill, Gimel "Young Guru" Keaton & Ann Mincieli, engineers/mixers;Album of the Year*"The Suburbs" – Arcade Fire**Arcade Fire & Markus Dravs, producers; Arcade Fire, Mark Lawson & Craig Silvey, engineers/mixers; Mark Lawson, mastering engineer*"Recovery" – Eminem**featured artists; Kobe, Lil Wayne, Pink & Rihanna, producers; Alex da Kid, Victor Alexander, Boi-1da, Nick Brongers, Supa Dups, DJ Khalil, Dr. Dre, Eminem, Havoc, Emile Haynie, Jim Jonsin, Just Blaze, Mr. Porter & Script Shepherd, engineers/mixers; Brian "Big Bass" Gardner, mastering engineer*"Need You Now" – Lady Antebellum**Lady Antebellum & Paul Worley, producers; Clarke Schleicher, engineer/mixer; Andrew Mendelson, mastering engineer*"The Fame Monster" – Lady Gaga**Beyoncé, featured artist; Ron Fair, Fernando Garibay, Tal Herzberg, Rodney Jerkins, Lady Gaga, RedOne, Teddy Riley & Space Cowboy, producers; Victor Alexander, Eelco Bakker, Christian Delano, Mike Donaldson, Paul Foley, Tal Herzberg, Rodney Jenkins, Hisashi Mizoguchi, Robert Orton, Dan Parry, Jack Joseph Puig, RedOne, Teddy Riley, Dave Russel, Johnny Severin, Space Cowboy, Mark Stent, Jonas Wetling & Frank Wolff, engineers/mixers; Gene Grimaldi, mastering engineer*"Teenage Dream" – Katy Perry**Snoop Dogg, featured artist; Ammo, Benny Blanco, Dr. Luke, Kuk Harrell, Max Martin, Stargate, C. "Tricky" Stewart, Sandy Vee & Greg Wells, producers; Victor Alexander, Steve Churchyard, Mikkel S. Eriksen, Serban Ghenea, John Hanes, Sam Holland, Jaycen-Joshua, Damien Lewis, Chris O'Ryan, Carlos Oyanedel, Paris, Phil Tan, Brain Thomas, Lewis Tozour, Miles Walker, Emily Wright & Andrew Wuepper, engineers/mixers; Brian Gardner, mastering engineer;Song of the Year*'""Need You Now"-Lady Antebellum**Dave Haywood, Josh Kear, Charles Kelley & Hillary Scott, songwriters*"Beg, Steal or Borrow"-Ray LaMontagne and the Pariah Dogs**Ray LaMontagne, songwriter*"Fuck You"-Cee Lo Green**Cee Lo Green, Philip Lawrence & Bruno Mars, songwriters*"The House That Built Me"-Miranda Lambert**Tom Douglas & Allen Shamblin songwriters*"Love the Way You Lie"-Eminem & Rihanna**Alexander Grant, Holly Hafferman & Marshall Mathers, songwriters;Best New Artist*Esperanza Spalding*Justin Bieber*Drake*Florence + the Machine*Mumford & Sons=== Pop ===;Best Female Pop Vocal Performance*"Bad Romance" – Lady Gaga*"King of Anything" – Sara Bareilles*"Halo" (Live from "") – Beyoncé*"Chasing Pirates" – Norah Jones*"Teenage Dream" – Katy Perry;Best Male Pop Vocal Performance*"Just the Way You Are" – Bruno Mars*"Haven't Met You Yet" – Michael Bublé*"This Is It" – Michael Jackson*"Whataya Want from Me" – Adam Lambert*"Half of My Heart" – John Mayer;Best Pop Performance by a Duo or Group with Vocal*"Hey, Soul Sister" (Live) – Train*"Don't Stop Believin'" (Regionals Version) – Glee Cast*"Misery" – Maroon 5*"The Only Exception" – Paramore*"Babyfather" – Sade;Best Pop Collaboration with Vocals*"Imagine" – Herbie Hancock, Pink, India.Arie, Seal, Konono Nº1, Jeff Beck, & Oumou Sangaré*"Airplanes, Part II" – B.o.B, Eminem, & Hayley Williams*"If It Wasn't for Bad" – Elton John & Leon Russell*"Telephone" – Lady Gaga & Beyoncé*"California Gurls" – Katy Perry & Snoop Dogg;Best Pop Instrumental Performance*"Nessun Dorma" – Jeff Beck*"Flow" – Laurie Anderson*"No Mystery" – Stanley Clarke*"Orchestral Intro" – Gorillaz*"Sleepwalk" – The Brian Setzer Orchestra;Best Pop Instrumental Album*"Take Your Pick" – Larry Carlton & Tak Matsumoto*"Pushing the Envelope" – Gerald Albright*"Heart and Soul" – Kenny G*"Singularity" – Robby Krieger*"Everything Is Everything: The Music of Donny Hathaway" – Kirk Whalum;Best Pop Vocal Album*"The Fame Monster" – Lady Gaga*"My World 2.0" – Justin Bieber*"I Dreamed a Dream" – Susan Boyle*"Battle Studies" – John Mayer*"Teenage Dream" – Katy Perry===Dance===;Best Dance Recording*"Only Girl (In the World)" – Rihanna**Crystal Johnson, Mikkel S. Eriksen, Tor Erik Hermansen, Sandy Wilhelm, producers: Stargate, Sandy Vee*"Rocket" – Goldfrapp**Alison Goldfrapp & Will Gregory, producers; Mark 'Spike' Stent, mixer*"In for the Kill" – La Roux**Elly Jackson & Ben Langmaid, producers; Serban Ghenea & John Hanes, mixers*"Dance in the Dark" – Lady Gaga**Fernando Garibay & Lady Gaga, producers; Robert Orton, mixer*"Dancing on My Own" – Robyn**Patrik Berger & Robyn, producers; Niklas Flyckt, mixer;Best Electronic/Dance Album*"La Roux" – La Roux*"These Hopeful Machines" – BT*"Further" – The Chemical Brothers*"Head First" – Goldfrapp*"Black Light" – Groove Armada=== Traditional pop ===;Best Traditional Pop Vocal Album*"Crazy Love" – Michael Bublé* "The Greatest Love Songs of All Time" – Barry Manilow* "" – Johnny Mathis* "Fly Me to the Moon...

Turks

== Ödüller ===== Özel Ödülleri ===;MusiCares Ödülü*Barbra Streisand;Grammy Yaşam Boyu Başarı Ödülü*Julie Andrews, Roy Haynes, Juilliard String Quartet, the Kingston Trio, Dolly Parton, Ramones, George Beverly Shea=== Genel ===;Yılın Kaydı"Need You Now" – Lady Antebellum:Lady Antebellum & Paul Worley, yapımcı; Clarke Schleicher, engineer/mixer*"Nothin' on You" – B.o.B & Bruno Mars**The Smeezingtons, yapımcılar; Ari Levine, engineer/mixer*"Love the Way You Lie" – Eminem & Rihanna**Alex da Kid & Makeba Riddick, yapımcılar; Alex da Kid, Eminem & Mike Strange, ses yönetimcileri*"Forget You" – Cee-Lo Green**The Smeezingtons, yapımcılar*"Empire State of Mind" – Jay-Z & Alicia Keys**Angela Hunte, Jane't "Jnay" Sewell-Ulepic & Shux, yapımcılar; Ken "Duro" Ifill, Gimel "Young Guru" Keaton & Ann Mincieli, ses yönetimcileri;Yılın Albümü"The Suburbs" – Arcade Fire:Arcade Fire & Markus Dravs, yapımcılar; Arcade Fire, Mark Lawson & Craig Silvey, ses yönetimcileri; Mark Lawson, mastering engineer*"Recovery" – Eminem**konuk sanatçılar: Kobe, Lil Wayne, Pink & Rihanna, yapımcılar; Alex da Kid, Victor Alexander, Boi-1da, Nick Brongers, Supa Dups, DJ Khalil, Dr. Dre, Eminem, Havoc, Emile Haynie, Jim Jonsin, Just Blaze, Mr. Porter & Script Shepherd, ses yönetimcileri; Brian "Big Bass" Gardner, mastering engineer*"Need You Now" – Lady Antebellum**Lady Antebellum & Paul Worley, yapımcılar; Clarke Schleicher, engineer/mixer; Andrew Mendelson, mastering engineer*"The Fame Monster" – Lady Gaga**Beyoncé, konuk sanatçı; Ron Fair, Fernando Garibay, Tal Herzberg, Rodney Jerkins, Lady Gaga, RedOne, Teddy Riley & Space Cowboy, yapımcılar; Victor Alexander, Eelco Bakker, Christian Delano, Mike Donaldson, Paul Foley, Tal Herzberg, Rodney Jenkins, Hisashi Mizoguchi, Robert Orton, Dan Parry, Jack Joseph Puig, RedOne, Teddy Riley, Dave Russel, Johnny Severin, Space Cowboy, Mark Stent, Jonas Wetling & Frank Wolff, ses yönetimcileri; Gene Grimaldi, mastering engineer*"Teenage Dream" – Katy Perry**Snoop Dogg konuk sanatçı; Ammo, Benny Blanco, Dr. Luke, Kuk Harrell, Max Martin, Stargate, C. "Tricky" Stewart, Sandy Vee & Greg Wells, yapımcılar; Victor Alexander, Steve Churchyard, Mikkel S. Eriksen, Serban Ghenea, John Hanes, Sam Holland, Jaycen-Joshua, Damien Lewis, Chris O'Ryan, Carlos Oyanedel, Paris, Phil Tan, Brain Thomas, Lewis Tozour, Miles Walker, Emily Wright & Andrew Wuepper, ses yönetimcileri; Brian Gardner, mastering engineer;Yılın Şarkısı"Need You Now":Dave Haywood, Josh Kear, Charles Kelley & Hillary Scott, söz yazarları (Lady Antebellum)*"Beg, Steal or Borrow"**Ray LaMontagne, söz yazarı (Ray LaMontagne ve the Pariah Dogs)*"Forget You"**Cee Lo Green, Philip Lawrence & Bruno Mars, söz yazarı(Cee Lo Green)*"The House That Built Me"**Tom Douglas & Allen Shamblin, söz yazarı (Miranda Lambert)*"Love the Way You Lie"**Alexander Grant, Holly Hafferman & Marshall Mathers, söz yazarları(Eminem ve Rihanna);En İyi Yeni SanatçıEsperanza Spalding*Justin Bieber*Drake*Florence & The Machine*Mumford & Sons=== Pop ===;En İyi Kadın Pop Vokal Performansı"Bad Romance" – Lady Gaga*"King of Anything" – Sara Bareilles*"Halo" (Canlı) – Beyoncé*"Chasing Pirates" – Norah Jones*"Teenage Dream" – Katy Perry;En İyi Erkek Pop Vokal Performansı"Just the Way You Are" – Bruno Mars*"Haven't Met You Yet" – Michael Bublé*"This Is It" – Michael Jackson*"Whataya Want from Me" – Adam Lambert*"Half of My Heart" – John Mayer;En İyi Grup ya da İkili Pop Vokal Performansı"Hey, Soul Sister" (Canlı) – Train*"Don't Stop Believin'" (Regionals Versiyon) – Glee Cast*"Misery" – Maroon 5*"The Only Exception" – Paramore*"Babyfather" – Sade;En İyi Pop Vokal İşbirliği"Imagine" – Herbie Hancock, Pink, India.Arie, Seal, Konono Nº1, Jeff Beck, & Oumou Sangaré*"Airplanes, Part II" – B.o.B, Eminem, & Hayley Williams*"If It Wasn't for Bad" – Elton John & Leon Russell*"Telephone" – Lady Gaga & Beyoncé*"California Gurls" – Katy Perry & Snoop Dogg;En İyi Pop Enstrümantal Performansı"Nessun Dorma" – Jeff Beck*"Flow" – Laurie Anderson*"No Mystery" – Stanley Clarke*"Orchestral Intro" – Gorillaz*"Sleepwalk" – The Brian Setzer Orchestra;En İyi Pop Enstrümantal Albümü"Take Your Pick" – Larry Carlton & Tak Matsumoto*"Pushing the Envelope" – Gerald Albright*"Heart and Soul" – Kenny G*"Singularity" – Robby Krieger*"Everything Is Everything: The Music of Donny Hathaway" – Kirk Whalum;En İyi Pop Vokal Albümü"The Fame Monster" – Lady Gaga*"My World 2.0" – Justin Bieber*"I Dreamed a Dream" – Susan Boyle*"Battle Studies" – John Mayer*"Teenage Dream" – Katy Perry=== Dans ===;En İyi Dans Kaydı"Only Girl (In the World)" – Rihanna:Crystal Johnson, Mikkel S. Eriksen, Tor Erik Hermansen, Sandy Wilhelm, yapımcılar: Stargate, Sandy Vee*"Rocket" – Goldfrapp**Alison Goldfrapp & Will Gregory, yapımcılar; Mark 'Spike' Stent, mixer*"In for the Kill" – La Roux**Elly Jackson & Ben Langmaid, yapımcılar; Serban Ghenea & John Hanes, mixers*"Dance in the Dark" – Lady Gaga**Fernando Garibay & Lady Gaga, yapımcılar; Robert Orton, mixer*"Dancing on My Own" – Robyn**Patrik Berger & Robyn, yapımcılar; Niklas Flyckt, mixer;En İyi Elektronik/Dans Albümü"La Roux" – La Roux*"These Hopeful Machines" – BT*"Further" – The Chemical Brothers*"Head First" – Goldfrapp*"Black Light" – Groove Armada=== Geleneksel pop ===;En İyi Geleneksel Pop Vokal Albümü"Crazy Love" – Michael Bublé* "The Greatest Love Songs of All Time" – Barry Manilow* "" – Johnny Mathis* "Fly Me to the Moon...

Laatste Update: 2016-03-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Waarschuwing: Bevat onzichtbare HTML-opmaak

Engels

At the contest, Tinkara Kovač was joined on stage by four backing vocalists: Manca Špik, Nika Zorjan, Lea Sirk and Raay (Aleš Vovk).

Turks

Yarışmada, Tinkara Kovač'a dört vokalist eşlik etmiştir: Manca Špik, Nika Zorjan, Lea Sirk ve Raay (Aleš Vovk).

Laatste Update: 2016-03-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Engels

Co-captains Rachel (Lea Michele) and Finn (Cory Monteith) experience difficulties in their relationship, and club director Will Schuester (Matthew Morrison) becomes jealous of guidance counselor Emma Pillsbury's (Jayma Mays) new boyfriend, Dr. Carl Howell (John Stamos).

Turks

Kulüp kaptanları Rachel (Lea Michele) ile Finn (Cory Monteith), ilişkilerinde zorluklar yaşarlar ve kulüp yöneticisi Will Schuester (Matthew Morrison), rehberlik danışmanı Emma Pillsbury (Jayma Mays)'nin yeni erkek arkadaşı Dr. Carl Howell (John Stamos)'ı kıskanır.

Laatste Update: 2016-03-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Engels

In 2010, the Manchester Local Education Authority was ranked last out of Greater Manchester's ten LEAs – and 147th out of 150 in the country LEAs – based on the percentage of pupils attaining at least five A* grades at General Certificate of Secondary Education (GCSE) including maths and English (38.6 per cent compared with the national average of 50.7 per cent).

Turks

In 2010, the Manchester Local Education Authority was ranked last out of Greater Manchester's ten LEAs – and 147th out of 150 in the country LEAs – based on the percentage of pupils attaining at least five A* grades at General Certificate of Secondary Education (GCSE) including maths and English (38.6 per cent compared with the national average of 50.7 per cent).

Laatste Update: 2016-03-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Engels

Instead of using traditional network casting calls, he spent three months on Broadway, where he found Matthew Morrison, who had previously starred on stage in "Hairspray" and "The Light in the Piazza"; Lea Michele, who starred in "Spring Awakening"; and Jenna Ushkowitz, who had been in the Broadway revival of "The King and I".

Turks

Geleneksel kanal oyuncu seçimi aramaları yerine Broadway'de üç ay geçirdi ve burada, evvelce "Hairspray" ile "The Light in the Piazza" müzikallerinde başrol oynayan Matthew Morrison'ı; "Spring Awakening"'de başrol oynayan Lea Michele ve Broadway'deki "The King and I"'ın yeniden gösteriminde yer alan Jenna Ushkowitz'i buldu.

Laatste Update: 2016-03-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Waarschuwing: Bevat onzichtbare HTML-opmaak

Engels

It advances the love triangles between Rachel (Lea Michele), Finn (Cory Monteith) and Quinn (Dianna Agron) and Emma (Jayma Mays), Will (Matthew Morrison) and Terri (Jessalyn Gilsig), and sees antagonist Sue Sylvester (Jane Lynch) begin to conspire against the club.

Turks

Ayrıca bölümde Rachel (Lea Michele), Finn (Cory Monteith) ile Quinn (Dianna Agron) ve Emma (Jayma Mays), Will (Matthew Morrison) ile Terri (Jessalyn Gilsig) arasında aşk üçgenleri ortaya çıkmaktadır.

Laatste Update: 2016-03-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Engels

Lea Kathleen Thompson (born May 31, 1961) is an American actress, television director and television producer.

Turks

Lea Katherine Thompson (d. 31 Mayıs 1961, Rochester, Minnesota), Amerikalı aktris ve film yönetmeni.

Laatste Update: 2016-03-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Engels

Of the schools in the LEA with 30 or more pupils, four had 90 per cent or more pupils achieving at least five A*–C grades at GCSE including maths and English (Manchester High School for Girls, St Bede's College, Manchester Islamic High School for Girls, and The King David High School) while three managed 25 per cent or below (Plant Hill Arts College, North Manchester High School for Boys, Brookway High School and Sports College).

Turks

Of the schools in the LEA with 30 or more pupils, four had 90 per cent or more pupils achieving at least five A*–C grades at GCSE including maths and English (Manchester High School for Girls, St Bede's College, Manchester Islamic High School for Girls, and The King David High School) while three managed 25 per cent or below (Plant Hill Arts College, North Manchester High School for Boys, Brookway High School and Sports College).

Laatste Update: 2016-03-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Engels

The LEA also had the highest occurrence of absences, with 11.11 per cent of "half-day sessions missed by pupils", above the national average of 5.8 per cent.

Turks

The LEA also had the highest occurrence of absences, with 11.11 per cent of "half-day sessions missed by pupils", above the national average of 5.8 per cent.

Laatste Update: 2016-03-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Waarschuwing: Bevat onzichtbare HTML-opmaak

Engels

The LEA might be able to apply its powers within a country, for example the United States of America's Bureau of Alcohol, Tobacco, Firearms and Explosives, within a division of a country, for example the Australian state Queensland Police, or across a collection of countries, for example international organizations such as Interpol, or the European Union's Europol.

Turks

Örneğin Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan Alkol, Tütün, Ateşli Silahlar ve Patlayıcılar Bürosu ülkenin bir bölümünde, Queensland Polisi Avustralya ülkesi genelinde veya Uluslararası bir örgüt olan Interpol şu anda Dünya üzerindeki üye 190 ülkede ya da Europol gibi bir kolluk kuruluşu Avrupa Birliği ülkelerinde yetkilerini kullanabilir.

Laatste Update: 2016-03-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Engels

The club consists of fame-hungry Rachel Berry (Lea Michele), diva Mercedes Jones (Amber Riley), flamboyant countertenor Kurt Hummel (Chris Colfer), paraplegic electric guitar player Artie Abrams (Kevin McHale) and stuttering goth Tina Cohen-Chang (Jenna Ushkowitz).

Turks

Kulüp, şöhrete aç Rachel Berry (Lea Michele), diva Mercedes Jones (Amber Riley), feminin kontrtenor (erkek soprano) Kurt Hummel (Chris Colfer), belden aşağı felçli elektrogitarcı Artie Abrams (Kevin McHale) ile kekeme Goth Tina Cohen-Chang (Jenna Ushkowitz)'dan oluşmaktadır.

Laatste Update: 2016-03-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Engels

The initial twelve-member cast included club director and Spanish teacher Will Schuester (Matthew Morrison), cheerleading coach Sue Sylvester (Jane Lynch), guidance counselor Emma Pillsbury (Jayma Mays), Will's wife Terri (Jessalyn Gilsig), and eight club members played by Dianna Agron, Chris Colfer, Kevin McHale, Lea Michele, Cory Monteith, Amber Riley, Mark Salling, and Jenna Ushkowitz.

Turks

İlk ana oyuncu kadrosunu, kulüp yönetmeni ve İspanyolca öğretmeni Will Schuester (Matthew Morrison), amigo antrenörü Sue Sylvester (Jane Lynch), rehberlik danışmanı Emma Pillsbury (Jayma Mays), Will'in eşi Terri (Jessalyn Gilsig) ve Dianna Agron, Chris Colfer, Kevin McHale, Lea Michele, Cory Monteith, Amber Riley, Mark Salling ile Jenna Ushkowitz.

Laatste Update: 2016-03-03
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Krijg een betere vertaling met
4,401,923,520 menselijke bijdragen

Gebruikers vragen nu voor assistentie



Wij gebruiken cookies om u de best mogelijke ervaring op onze website te bieden. Door de website verder te gebruiken, geeft u toestemming voor het gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. OK