Vraag Google

Je was op zoek naar: anticholinergické (Tjechisch - Slovaaks)

Menselijke bijdragen

Van professionele vertalers, bedrijven, webpagina's en gratis beschikbare vertaalbronnen.

Voeg een vertaling toe

Tjechisch

Slovaaks

Info

Tjechisch

Anticholinergické bronchiodilatátory

Slovaaks

Anticholinergické bronchodilatátory

Laatste Update: 2014-11-14
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Tjechisch

Anticholinergické bronchiodilatory

Slovaaks

Anticholinergické bronchodilatanciá

Laatste Update: 2014-11-06
Gebruiksfrequentie: 2
Kwaliteit:

Tjechisch

Belgie, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Irsko, Kypr, Lotyšsko, Maďarsko, Malta, Německo, Nizozemsko, Řecko, Slovenská republika, Spojené království, Švédsko a Španělsko oznámily Programu OSN pro životní prostředí, že použití chlorfluoruhlovodíků (CFC) není považováno za základní pro výrobu inhalátorů odměřených dávek určených pro uvádění na trh v Evropském společenství, které obsahují účinné složky terapeutické kategorie „anticholinergických bronchiodilatorů“, konkrétně ipatropium bromid a oxitropium bromid.

Slovaaks

Belgicko, Cyprus, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Grécko, Holandsko, Írsko, Maďarsko, Lotyšsko, Malta, Nemecko, Slovenská republika, Spojené kráľovstvo, Španielsko a Švédsko vydali oznámenie v rámci Programu OSN pre životné prostredie, že využívanie freónov – CFC nie je viac potrebné na výrobu aerosólových dávkovačov, ktoré obsahujú účinné zložky patriace do terapeutickej kategórie „anticholinergické bronchodilatanciá“, a to najmä ipatropium bromid a oxitropium bromid, s cieľom umiestnenia na trhu Európskeho spoločenstva.

Laatste Update: 2014-11-06
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Tjechisch

Anticholinergika mohou potenciáln ovlivnit absorpci n kterých sou asn podávaných lé iv vzhledem k jejich anticholinergickému ú inku na gastrointestinální motilitu.

Slovaaks

Anticholinergické látky môžu v dôsledku anticholinergických ú inkov na gastrointestinálnu motilitu potenciálne meni vstrebávanie niektorých súbežne podávaných liekov.

Laatste Update: 2012-04-10
Gebruiksfrequentie: 2
Kwaliteit:

Tjechisch

Symptomy pozorované po předávkování cetirizinem jsou spojeny především s účinky na CNS nebo s jevy, které by mohly naznačovat anticholinergický účinek.

Slovaaks

Symptómy pozorované po predávkovaní cetirizínom sú spojené predovšetkým s účinkami CNS alebo s javmi, ktoré by mohli naznačovať anticholinergný účinok.

Laatste Update: 2011-10-23
Gebruiksfrequentie: 1
Kwaliteit:

Waarschuwing:
Deze centrering kan foutief zijn.
Gelieve het te verwijderen indien je dit meent.

Krijg een betere vertaling met
4,401,923,520 menselijke bijdragen

Gebruikers vragen nu voor assistentieWij gebruiken cookies om u de best mogelijke ervaring op onze website te bieden. Door de website verder te gebruiken, geeft u toestemming voor het gebruik van cookies. Klik hier voor meer informatie. OK