Pergunte ao Google

Você procurou por: shërbime (Albanês - Búlgaro)

Contribuições humanas

A partir de tradutores profissionais, empresas, páginas da web e repositórios de traduções disponíveis gratuitamente

Adicionar uma tradução

Albanês

Búlgaro

Informações

Albanês

"Besojmë se shtetasit meritojnë shërbime më të mira.

Búlgaro

"Смятаме, че гражданите заслужават по-добри услуги.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Aviso: contém formatação HTML invisível

Albanês

Shumë klube nate që ofrojnë shërbime seksuale u mbyllën.

Búlgaro

Много нощни клубове, предлагащи сексуални услуги, бяха затворени.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Në të ishin të ekspozuar prodhime dhe shërbime të reja të sektorit IT.

Búlgaro

Бяха показани нови продукти и услуги в областта на високите технологии.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Bamirësitë muslimane në Europën juglindore kanë siguruar shërbime të rëndësishme humanitare.

Búlgaro

Мюсюлманските благотворителни организации в Югоизточна Европа се занимават с важна хуманитарна дейност.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Kjo, shtoi ai, do të sjellë shërbime më të mirë dhe më të lirë.

Búlgaro

Това, добави той, ще донесе по-добри и по-евтини услуги.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Në Serbi, ndërkohë, shumë kisha ortodokse mbajtën shërbime përkujtimorë.

Búlgaro

Междувременно в Сърбия в много православни църкви бяха отслужени възпоменателни служби.

Última atualização: 2012-04-06
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

"Kjo marrëveshje na lejon të sigurojmë shërbime më të mira për shtetasit tanë.

Búlgaro

"Този договор им дава възможност да предоставят по-добри услуги на своите граждани.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Aviso: contém formatação HTML invisível

Albanês

Ai shtoi se FSK ka aftësinë që të ofrojë shërbime në disa fusha ushtarake.

Búlgaro

Той допълни, че КСС имат възможност да предложат услуги в няколко военни области.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Kompania ka dhënë shërbime gratis interneti për shoqatat e studentëve të paaftë.

Búlgaro

Компанията предоставя и безплатни интернетуслуги на сдружения на студенти инвалиди.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 2
Qualidade:

Albanês

Mbi të gjitha këto, ka gjithashtu një mungesë kërkese për shërbime të ndërtimit.

Búlgaro

Освен това е налице и липса на търсене на строителни услуги.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Aktualisht, 16 banka janë anëtare të EBB dhe ofrojnë shërbime e-bankimi.

Búlgaro

В момента 16 банки са членове на БЕБ и предоставят услуги по електронно банкиране.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 2
Qualidade:

Albanês

Shumica kishin punë të tjera të qëndrueshme, në prodhim, shitje apo shërbime.

Búlgaro

Повечето са имали някаква друга стабилна работа в производството, търговията или услугите.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Njerëzit fitojnë leje të paligjshme për të mira e shërbime në rast se kanë lidhjet e duhura.

Búlgaro

Вместо това хората получават незаконен достъп до стоки и услуги, ако имат точните връзки.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

TMK kreu shërbime emergjence dhe humanitare dhe nuk kishte rol në mbrojtjen apo zbatimin e ligjit.

Búlgaro

КЗК изпълняваше неотложни и хуманитарни услуги и нямаше роля в отбраната или прилагането на закона.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 2
Qualidade:

Albanês

Nuk do të ketë fluturime nga Athina, nuk do të ketë shërbime publike dhe transport publik.

Búlgaro

Няма да се извършват полети от Атина, няма да работят обществените услуги и общественият транспорт.

Última atualização: 2012-04-06
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Oficerët e lartë në këto shërbime u liruan nga funksionet e tyre dhe policia politike u prish.

Búlgaro

Висшите офицери в службите бяха освободени от своите функции и политическата полиция беше премахната.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 2
Qualidade:

Albanês

Pacientët e sëmurë kronikë që kanë nevojë për shërbime të vazhdueshme mjekësore janë shpesh të pakënaqur.

Búlgaro

Хронично болните пациенти, които се нуждаят от постоянни медицински грижи, често са обезсърчени. „Диабетичка съм и приемам много различни лекарства.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Shumë sponsorë do të sigurojnë mallra apo shërbime më tepër se sa do të kontribuojnë financiarisht.

Búlgaro

Много спонсори ще осигуряват стоки и услуги вместо финансови средства.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 2
Qualidade:

Albanês

Sipas marrëveshjes, Hellas Sat do të japë shërbime kabllore me vlerë 4.3 milion euro.

Búlgaro

Съгласно сделката “Хелас Сат” ще предоставя съобщителни услуги на стойност 4,3 млн. евро.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Ai zëvendësoi kreun e kundërinteligjencës dhe po bashkon shërbime të ndryshme nën drejtimin e një bordi të posaçëm.

Búlgaro

Той смени шефа на контраразузнаването и сега обединява различните служби под "шапката" на специален съвет.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Aviso: contém formatação HTML invisível

Consiga uma tradução melhor através
4,401,923,520 de colaborações humanas

Usuários estão solicitando auxílio neste momento:Utilizamos cookies para aprimorar sua experiência. Se avançar no acesso a este site, você estará concordando com o uso dos nossos cookies. Saiba mais. OK