Você procurou por: urdhërimet (Albanês - Esperanto)

Contribuições humanas

A partir de tradutores profissionais, empresas, páginas da web e repositórios de traduções disponíveis gratuitamente

Adicionar uma tradução

Albanês

Esperanto

Informações

Albanês

''nëse më doni, zbatoni urdhërimet e mia.

Esperanto

se vi min amas, vi observos miajn ordonojn.

Última atualização: 2012-05-04
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

kjo ndodh sepse respektoj urdhërimet e tua.

Esperanto

tio farigxis al mi, cxar mi observas viajn ordonojn.

Última atualização: 2012-05-04
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

do të ec në liri, sepse kërkoj urdhërimet e tua.

Esperanto

kaj mi iros en libereco, cxar mi sercxas viajn ordonojn.

Última atualização: 2012-05-04
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

pa asnjë mëdyshje nxitova të respektoj urdhërimet e tua.

Esperanto

mi rapidas kaj ne prokrastas, por plenumi viajn ordonojn.

Última atualização: 2012-05-04
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

ti na ke urdhëruar të respektojmë urdhërimet e tua me kujdes.

Esperanto

vi ordonis al ni, forte observi viajn legxojn.

Última atualização: 2012-05-04
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

dora jote më ndihmoftë, sepse unë kam zgjedhur urdhërimet e tua.

Esperanto

via mano estu al mi helpo, cxar viajn ordonojn mi elektis.

Última atualização: 2012-05-04
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

unë jam yti; shpëtomë, sepse kam kërkuar urdhërimet e tua.

Esperanto

al vi mi apartenas; helpu min, cxar mi sercxas viajn ordonojn.

Última atualização: 2012-05-04
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

në rast se shkelin statutet e mia dhe nuk respektojnë urdhërimet e mia,

Esperanto

se miajn decidojn ili malplenumos kaj miajn ordonojn ili ne observos:

Última atualização: 2012-05-04
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

kam më tepër zgjuarësi se pleqtë, sepse respektoj urdhërimet e tua.

Esperanto

mi estas pli scianta ol maljunuloj, cxar viajn ordonojn mi konservas.

Última atualização: 2012-05-04
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

ankthi dhe shqetësimi më kanë pushtuar, por urdhërimet e tua janë gëzimi im.

Esperanto

sufero kaj mizero min trafis; sed viaj ordonoj estas mia plezuro.

Última atualização: 2012-05-04
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

atëherë nuk do të turpërohem, kur të kem parasysh të gjitha urdhërimet e tua.

Esperanto

tiam mi ne bezonos honti, kiam mi atentos cxiujn viajn ordonojn.

Última atualização: 2012-05-04
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

biri im, në rast se pranon fjalët e mia dhe i quan thesar urdhërimet e mia,

Esperanto

mia filo! se vi akceptos miajn parolojn kaj konservos cxe vi miajn ordonojn,

Última atualização: 2012-05-04
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

biri im, mos harro mësimet e mia dhe zemra jote le të ruajë urdhërimet e mia,

Esperanto

mia filo! ne forgesu mian instruon, kaj via koro konservu miajn ordonojn.

Última atualização: 2012-05-04
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

aleluja. lum njeriu që ka frikë nga zoti dhe gjen një gëzim të madh në urdhërimet e tij.

Esperanto

haleluja! bone estas al la homo, kiu timas la eternulon kaj tre amas liajn ordonojn.

Última atualização: 2012-05-04
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

dhe të respektosh për të mirën tënde të gjitha urdhërimet dhe statutet e zotit që sot të urdhëroj.

Esperanto

ke vi observu la ordonojn de la eternulo kaj liajn legxojn, kiujn mi transdonas al vi hodiaux, por ke estu bone al vi.

Última atualização: 2012-05-04
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

do të respektoni, pra, urdhërimet e mia dhe do t'i vini në zbatim. unë jam zoti.

Esperanto

kaj observu miajn ordonojn kaj plenumu ilin:mi estas la eternulo.

Última atualização: 2012-05-04
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

as juda nuk i respektoi urdhërimet e zotit, perëndisë të tij, por ndoqi zakonet e futura nga izraeli.

Esperanto

sed ankaux la judoj ne obeis la ordonojn de la eternulo, sia dio, kaj ili sekvis la morojn de la izraelidoj, kiujn tiuj starigis.

Última atualização: 2012-05-04
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

dhe të vendosin te perëndia besimin e tyre dhe të mos harrojnë veprat e perëndisë, por të respektojnë urdhërimet e tij;

Esperanto

ili metu sian fidon sur dion, kaj ili ne forgesu la farojn de dio, kaj ili plenumu liajn ordonojn;

Última atualização: 2012-05-04
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

atëherë zoti i tha moisiut: "deri kur do të kundërshtoni të zbatoni urdhërimet e mia dhe ligjet e mia?

Esperanto

kaj la eternulo diris al moseo:gxis kiam vi rifuzos observi miajn ordonojn kaj mian instruon?

Última atualização: 2012-05-04
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Aviso: contém formatação HTML invisível

Albanês

dhe ç'të kërkojmë, e marrim nga ai, sepse zbatojmë urdhërimet e tij dhe bëjmë gjërat që janë të pëlqyera prej tij.

Esperanto

en cxio ajn, pri kio nia koro nin kondamnas; cxar dio estas pli granda ol nia koro, kaj scias cxion.

Última atualização: 2012-05-04
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Consiga uma tradução melhor através
4,401,923,520 de colaborações humanas

Usuários estão solicitando auxílio neste momento:Utilizamos cookies para aprimorar sua experiência. Se avançar no acesso a este site, você estará concordando com o uso dos nossos cookies. Saiba mais. OK