Pergunte ao Google

Você procurou por: koshtunicës (Albanês - Grego)

Contribuições humanas

A partir de tradutores profissionais, empresas, páginas da web e repositórios de traduções disponíveis gratuitamente

Adicionar uma tradução

Albanês

Grego

Informações

Albanês

Një vit i qeverisë së Koshtunicës

Grego

Το πρώτο έτος της κυβέρνησης Κοστουνίτσα

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

BiH dhe BE dënojnë deklaratën e Koshtunicës

Grego

Β-Ε και ΕΕ καταδικάζουν δήλωση του Κοστούνιτσα

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Partia e Koshtunicës lëviz më pranë Radikalëve

Grego

Το κόμμα του Κοστουνίτσα έρχεται εγγύτερα με τους Ριζοσπάστες

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Të pasigurta ende bisedimet midis Koshtunicës dhe Kosumit

Grego

Οι Συνομιλίες Μεταξύ Κοστουνίτσα και Κοσούμι Εξακολουθούν να Είναι Αβέβαιες

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Vojisllav Sheshelj është kundërshtari kryesor i Koshtunicës.

Grego

Ο Βόισλαβ Σεσέλι είναι ο βασικός αντίπαλος του Κοστούνιτσα.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Labush ka qënë i dyti për nga popullariteti vetëm pas Koshtunicës.

Grego

Μόνο ο Κοστούνιτσα ξεπερνά το Λαμπούς σε δημοτικότητα.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Nga 250 anëtarët e parlamentit, 130 mbështetën kabinetin e Koshtunicës.

Grego

Από τα 250 μέλη του κοινοβουλίου, οι 130 στήριξαν το υπουργικό συμβούλιο του Κοστούνιτσα.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Partia e Koshtunicës nuk është më anëtare e DOS-it.

Grego

Το κόμμα του Κοστούνιτσα δεν είναι πλέον μέλος της DOS.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Festivali do të shfaqë një retrospektivë të punës së Emir Koshtunicës.

Grego

Το φεστιβάλ θα παρουσιάσει και μια αναδρομή στο έργο του Εμίρ Κοστούνιτσα.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Fjalët e Koshtunicës në 27 mars në televizionin kombëtar qenë çjerrëse.

Grego

Ο λόγος του Κοστούνιτσα που μεταδόθηκε στην εθνική τηλεόραση, στις 27 Μαρτίου, ήταν οξύς.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Marrëveshja mundet teorikisht të nënshkruhet megjithë kundërshtimin e Koshtunicës.

Grego

Θεωρητικά, η συμφωνία μπορεί να υπογραφεί και χωρίς τη συναίνεση του Κοστούνιτσα.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Mosmarrëveshjet e raundit të parë ndërmjet Koshtunicës dhe Labusit janë shuar.

Grego

Ο πρώτος γύρος των αντιπαραθέσεων μεταξύ Κοστούνιτσα και Λαμπούς τελείωσε.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Por në frontin diplomatik, administrata e Koshtunicës ka arritur sukses.

Grego

Ωστόσο, από διπλωματικής άποψης, η κυβέρνηση του Κοστούνιτσα μπορεί να θεωρηθεί επιτυχής.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Iliç ka në plan të garojë për president dhe pret mbështetjen e Koshtunicës.

Grego

Ο Ίλιτς σκοπεύει να θέσει υποψηφιότητα για πρόεδρος και αναμένει τη στήριξη του Κοστούνιτσα.

Última atualização: 2012-04-06
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Zëdhënësi Shon MekKormak lëshoi thirrjen përpara bisedimeve të Koshtunicës me Rajs.

Grego

Ο Εκπρόσωπος Τύπου Σιν ΜακΚόρμακ εξέδωσε την έκκληση εν όψει των συνομιλιών του Κοστούνιτσα με την Ράις.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Mbështetja e Koshtunicës mund të vijë me një çmim të lartë për Tadiç të Serbisë

Grego

Η στήριξη του Κοστούνιτσα ενδέχεται να έχει εξαιρετικά υψηλό τίμημα για τον Τάντιτς της Σερβίας

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Mbështetësit e Koshtunicës do të jenë vendimtarë në zgjedhjen e fituesit në shkurt.

Grego

Οι υποστηρικτές του Κοστούνιτσα θα διαδραματίσουν καθοριστικό ρόλο στην επιλογή του νικητή το Φεβρουάριο.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Ai u rendit u dyti në balotazhin kundër Vojisllav Koshtunicës më 13 tetor.

Grego

Βγήκε δεύτερος στο δεύτερο γύρο με αντίπαλο το Βόισλαβ Κοστούνιτσα στις 13 Οκτωβρίου.

Última atualização: 2012-04-06
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Itinerari i Koshtunicës përfshin një takim të mërkurën me nënpresidentin e SHBA Dik Çeni.

Grego

Η επίσκεψη του Κοστούνιτσα περιλαμβάνει επίσης συνάντηση την Τετάρτη με τον Αντιπρόεδρο των ΗΠΑ Ντικ Τσένι.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Këto rezultate i japin Koshtunicës një rol vendimtar në formimin e qeverisë së re.

Grego

Τα αποτελέσματα χάρισαν στον Κοστούνιτσα καθοριστικό πολιτικό ρόλο στο σχηματισμό της νέας κυβέρνησης.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Consiga uma tradução melhor através
4,401,923,520 de colaborações humanas

Usuários estão solicitando auxílio neste momento:Utilizamos cookies para aprimorar sua experiência. Se avançar no acesso a este site, você estará concordando com o uso dos nossos cookies. Saiba mais. OK