Você procurou por: paraprakisht (Albanês - Grego)

Contribuições humanas

A partir de tradutores profissionais, empresas, páginas da web e repositórios de traduções disponíveis gratuitamente

Adicionar uma tradução

Albanês

Grego

Informações

Albanês

kjo do të jetë 203 $ paraprakisht.

Grego

Αυτό θα είναι 203 δολάρια εκ των προτέρων.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

- a e ke pyetur paraprakisht?

Grego

- Αυτός ήταν ο εκδότης.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

e kam rezervuar vendin paraprakisht.

Grego

Έχω ήδη κλείσει θέση εκ των προτέρων.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

serbia dhe be nënshkruajnë paraprakisht saa

Grego

Σερβία και ΕΕ μονογράφουν saa

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

trajner, dua të të lajmëroj paraprakisht.

Grego

Κόουτς, να σου πω κάτι.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

thjesht po të njoftoj paraprakisht, feliks.

Grego

- Φέλιξ, φέρνουν την τούρτα σε λίγο.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

dëshiroj të ju falënderoj paraprakisht për këtë përvojë.

Grego

Θέλω να σας ευχαριστήσω προκαταβολικά γι'αυτή την εμπειρία.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

ramë dakord për 100 mijë, paraprakisht në xhepin tim.

Grego

Καταλήγουμε στα 100 χιλιάρικα, προκαταβολικά και στην τσέπη μου.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

auditori po rritet dhe biletat janë shitur paraprakisht.

Grego

Το ακροατήριο αυξάνει συνεχώς και τα εισιτήρια εξαντλούνται προκαταβολικά.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

dhe bënë kërdi me forcat tona të stacionuara paraprakisht!

Grego

Και έσφαξαν την εμπροσθοφυλακή μας!

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

kërkoj falje paraprakisht nëse vjell mbi ty në skenë.

Grego

Σου ζητάω συγγνώμη από τώρα, αν ξεράσω πάνω σου.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

a nuk e dini paraprakisht se si është bota e njerëzve?

Grego

Δε γνώριζες πώς είναι οι άνθρωποι ;

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

paraprakisht ata janë duke pastruar. chevchenko është duke dalë mbrapa.

Grego

Το πρώτο ελέγχει, και μετά σκάει ο shevchenko.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

supozuam ta njoftonim paraprakisht dhe të rrezikonim të gjithë punën?

Grego

Τι να κάνουμε, εκεί σύχναζε ο nezhinski,

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

bisedimet zyrtare me bashkimin janë planifikuar paraprakisht për pranverën e ardhëshme.

Grego

Οι επίσημες συζητήσεις με την Ένωση αρχικά έχουν προγραμματιστεί για την προσεχή άνοιξη.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

seanca e dhënies së dënimit është planifikuar paraprakisht për më 3 shtator.

Grego

Η καταδικαστική ακροαματική διαδικασία έχει προγραμματιστεί δοκιμαστικά για τις 3 Σεπτεμβρίου.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

"ky referendum është plotësisht i panevojshëm sepse rezultati njihet paraprakisht.

Grego

"Το δημοψήφισμα αυτό είναι τελείως άσκοπο γιατί το αποτέλεσμα είναι γνωστό εκ των προτέρων.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Aviso: contém formatação HTML invisível

Albanês

fillimi i gjyqit kundër mlladiçit është caktuar paraprakisht për në fund të marsit 2012.

Grego

Η έναρξη της δίκης εναντίον του Μλάντιτς έχει προγραμματιστεί προσωρινά για τα τέλη Μαρτίου 2012.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

gjithashtu u konfirmua pretendimi i tij se ai kishte dijeni paraprakisht mbi padinë ekzistuese kundër tij.

Grego

Ο ισχυρισμός του ότι γνώριζε από πριν για το υπάρχον σε βάρος κατηγορητήριο επιβεβαιώθηκε επίσης.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

marxh, meriton një dasëm që, ndryshe nga fëmijët tanë, të jetë e organizuar paraprakisht.

Grego

Μαρτζ, σου αξίζει μια ημέρα γάμου που, σε αντίθεση με τα παιδιά μας ήταν προγραμματισμένη από πριν.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Consiga uma tradução melhor através
4,401,923,520 de colaborações humanas

Usuários estão solicitando auxílio neste momento:Utilizamos cookies para aprimorar sua experiência. Se avançar no acesso a este site, você estará concordando com o uso dos nossos cookies. Saiba mais. OK