Pergunte ao Google

Você procurou por: nderprerje (Albanês - Inglês)

Contribuições humanas

A partir de tradutores profissionais, empresas, páginas da web e repositórios de traduções disponíveis gratuitamente

Adicionar uma tradução

Albanês

Inglês

Informações

Albanês

- Nderprerje dhe nderpres.

Inglês

A little closer. - Cease and desist.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Ai vetem e kenaq ate pa nderprerje.

Inglês

He just flat-out enjoys it.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Eshte nje nderprerje e qarqeve corticali.

Inglês

It's a disruption in his cortical circuitry.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Bangkoku perjeton 1500 nderprerje dritash ne vit.

Inglês

Bangkok experiences 1500 power outages per year.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Unë jamë në Kingston Xhorxh dhe kamë nderprerje.

Inglês

I'm in Kingston Gorge and I'm getting severe interference.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Çkado që gjejmë, ne kemi një nderprerje dhe humbim dikë.

Inglês

Every time we go out, we end up blacked out and looking for somebody.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Por perplasja gjigande ne metro ne Manhattan, shkaktoi nderprerje energjitike ne Long Island dhe dy emergjenca te tjera...

Inglês

But with the devastating subway crash in Manhattan, power cuts in Long Island and two more emergency...

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

EBU është duke krijuar një infrastrukturë të dedikuar krejtësisht për Olimpiadën, duke vendosur një teleport të ri në vend, i cili do të transmetojë një numër të përgjithshëm prej 36 burime programesh pa nderprerje, 32 prej të cilave do të transmetohen përmes Eutelsat.

Inglês

The EBU is setting up an infrastructure completely dedicated to the Olympics, deploying a new teleport on-site which will deliver a total of 36 non-stop programme feeds, 32 of which will be carried by Eutelsat.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Consiga uma tradução melhor através
4,401,923,520 de colaborações humanas

Usuários estão solicitando auxílio neste momento:Utilizamos cookies para aprimorar sua experiência. Se avançar no acesso a este site, você estará concordando com o uso dos nossos cookies. Saiba mais. OK