Você procurou por: vizitorëve (Albanês - Italiano)

Contribuições humanas

A partir de tradutores profissionais, empresas, páginas da web e repositórios de traduções disponíveis gratuitamente

Adicionar uma tradução

Albanês

Italiano

Informações

Albanês

- kundër vizitorëve.

Italiano

- contro i visitatori.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

kisha e vizitorëve?

Italiano

la chiesa dei visitatori?

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

orari i vizitorëve ka mbaruar.

Italiano

l'ora dei visitatori e' terminata.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 2
Qualidade:

Albanês

për shkak të anës dhe të vizitorëve.

Italiano

a causa di anna e dei visitatori.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

.. nga komandanti i lartë i vizitorëve, ana.

Italiano

il comandante in capo dei visitatori, anna.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

dhe do bëjmë jetën e vizitorëve skëterrë.

Italiano

e scateneremo l'inferno contro i visitatori.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

mirë se erdhët në qëndrën shëndetsore të vizitorëve.

Italiano

benvenuta nel centro di cura dei visitatori.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

mjafton kontributi i betejës sime kundër vizitorëve.

Italiano

ho condotto un bel po' di battaglie contro i visitatori.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

njeriu jonë ka veshur një xhaketë të vizitorëve.

Italiano

l'attentatore indossa un'uniforme v. l'attentatore indossa un'uniforme v.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

njeriu jonë ka veshur një xhaketë të vizitorëve.

Italiano

l'attentatore indossa una giacca v.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

shpegonani për ngjashërinë midis vizitorëve dhe njerzëve.

Italiano

cosa puo' dire della somiglianza tra umani e visitatori?

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

siç duket, planifikonin sulm terrorist kundër vizitorëve.

Italiano

a quanto pare, stavano organizzando un attacco terroristico contro i visitatori.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

e vendose znj. barnes në listën e vizitorëve?

Italiano

hai registrato la visita della signorina barnes?

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

mbi letër, nuk kemi asnjë mundësi kundër vizitorëve.

Italiano

sulla carta, non abbiamo la minima possibilita' contro i visitatori.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

pas shpërthimit të depos, je në radarin e vizitorëve.

Italiano

dopo l'esplosione al magazzino, sei nel mirino dei v. c'e' troppa attenzione rivolta su di te.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

do të jeni dëshmitarë të mrekullisë së mjekësisë së vizitorëve.

Italiano

sarete testimoni del miracolo della medicina dei visitatori.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

fol kundër vizitorëve... .. dhe nuk do jesh i mirëpritur këtu.

Italiano

parla apertamente contro i visitatori e non sarai piu' il benvenuto qui.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

grupi i parë i vizitorëve që që u rebelua udhëheqjes.

Italiano

il primo gruppo di visitatori che si e' ribellato alla leadership.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

grupi i parë i vizitorëve u kthyen kundër udhëheqjes.

Italiano

il primo gruppo di visitatori che si sia mai ribellato alla leadership.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

grupi i parë i vizitorëve u kthyhen kundër udhëheqjes.

Italiano

il primo gruppo di visitatori ad essersi mai ribellato contro chi comanda.

Última atualização: 2016-10-28
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Consiga uma tradução melhor através
4,401,923,520 de colaborações humanas

Usuários estão solicitando auxílio neste momento:Utilizamos cookies para aprimorar sua experiência. Se avançar no acesso a este site, você estará concordando com o uso dos nossos cookies. Saiba mais. OK