Pergunte ao Google

Você procurou por: spontanisht (Albanês - Sérvio)

Contribuições humanas

A partir de tradutores profissionais, empresas, páginas da web e repositórios de traduções disponíveis gratuitamente

Adicionar uma tradução

Albanês

Sérvio

Informações

Albanês

Populli bekoi tërë ata që spontanisht u ofruan të banojnë në Jeruzalem.

Sérvio

I blagoslovi narod sve ljude koji sami od svoje volje pristaše da sede u Jerusalimu.

Última atualização: 2012-05-06
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

Zemra ime është me ata udhëheqës të Izraelit që u ofruan spontanisht në mes të popullit. Bekoni Zotin!

Sérvio

Srce se moje privilo k upraviteljima Izrailjevim, koji dragovoljno pristaše izmedju naroda. Blagosiljajte Gospoda.

Última atualização: 2012-05-06
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

"Me qenë se krerët kanë marrë komandën në Izrael, me qenë se populli është ofruar spontanisht, bekoni Zotin!

Sérvio

Blagosiljajte Gospoda što uèini osvetu u Izrailju i što narod dragovoljno prista.

Última atualização: 2012-05-06
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Aviso: contém formatação HTML invisível

Albanês

dhe për t'i çuar argjendin dhe arin që mbreti dhe këshilltarët e tij ia kanë ofruar spontanisht Perëndisë të Izraelit, banesa e të cilit është në Jeruzalem,

Sérvio

I da odneseš srebro i zlato što car i savetnici njegovi dragovoljno prinose Bogu Izrailjevom, kome je stan u Jerusalimu,

Última atualização: 2012-05-06
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Albanês

I prekur nga këto skena apokalipsi, ai spontanisht u tha mediave se duhet shpallur një ditë zie për pyjet e shkatërruara dhe bëri thirrje për pyllëzimin masiv të kodrave dhe luginave "të zhveshura".

Sérvio

Potresen apokaliptičnim scenama, spontano je izjavio za medije da bi trebalo proglasiti dan žalosti za uništene šume i pozvao na masovno pošumljavanje ogoljenih brda i dolina.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Aviso: contém formatação HTML invisível

Consiga uma tradução melhor através
4,401,923,520 de colaborações humanas

Usuários estão solicitando auxílio neste momento:Utilizamos cookies para aprimorar sua experiência. Se avançar no acesso a este site, você estará concordando com o uso dos nossos cookies. Saiba mais. OK