Pergunte ao Google

Você procurou por: produkte (Alemão - Albanês)

Contribuições humanas

A partir de tradutores profissionais, empresas, páginas da web e repositórios de traduções disponíveis gratuitamente

Adicionar uma tradução

Alemão

Albanês

Informações

Alemão

CDO-Produkte?

Albanês

Borxhe të mbledhura?

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Alemão

Hier gibt's Lucrecias Produkte.

Albanês

Këtu është Lucrecia me produktet e saj.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Alemão

NAHRUNGSMITTEL - ÖL - PETROLEUM PRODUKTE

Albanês

Nafta ishte një prioritet i Amerikës për sigurinë kombëtare.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Alemão

2 unserer Produkte sind ausgebrochen.

Albanês

Dy nga produktet tona janë arratisur.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Alemão

ALLE WEASLEY-PRODUKTE SIND VERBOTEN

Albanês

TË GJlTHA PRODUKTET E WEASLEY JAN RREPSlSHT TË NDALUARA

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Alemão

- Wir müssen über die Produkte sprechen.

Albanês

Ec, Mark, kjo është e rëndësishme për bioprodhimin.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Alemão

Sie passen unsere Produkte an Ihre Welt an.

Albanês

Kombinojnë artikujt tanë për planetin tuaj.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Alemão

Europa importiert und exportiert landwirtschaftliche Produkte.

Albanês

Evropa është një importues dhe eksportues i prodhimeve bujqësore.

Última atualização: 2014-02-06
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Alemão

Unsere Produkte raffen 475.000 pro Jahr dahin.

Albanês

Produkti im vendos anash 475,000 për vit.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Alemão

Er ist eine der teuersten Gourmet-Produkte der Welt.

Albanês

Është një nga ushqimet më të kërkuara nga gustatorët e gjithë botës.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Alemão

- Also, ich... Ich entwerfe Produkte und verkaufe sie.

Albanês

Tani skicoj produkte dhe i shes.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Alemão

Sie wollen Produkte von über $200 Millionen beseitigen?

Albanês

Prit, do të thuash shkatërrimin e mbi 200 milion dollarëve sa është vlera e prodhimit?

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Alemão

Sie haben Sternhammer Produkte in meinem Stockwerk verkauft.

Albanês

Ata po shisnin produkte të huaja në katin tim.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Alemão

Weil sie die Produkte an Tieren testen. - Na und?

Albanês

- Sepse ata prodhimet e tyre i testojnë në shtazë.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Alemão

Firmen geben Milliarden aus, damit wir ihre Produkte kennen.

Albanês

Kompanitë hargjojnë miliarda për tu siguruar që ju t'a njihni produktin e tyre.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Alemão

Erstklassige Produkte. Die besten Bomben, die man kaufen kann.

Albanês

Produkët i klasit të parë. bomba më e mirë që mund të blihet.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Alemão

Nehmen Sie eines dieser Produkte zu sich, und Sie werden sterben.

Albanês

Kështu, mesazhi është mjaft i qartë. Sikur çdo produkt tjetër që përmban një etiketë, nëse e merr atë, ti do të vdesësh.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Alemão

..stelle ich meine Kenntnis der Tabakbranche und ihrer Produkte zur Verfügung.

Albanês

- Quhet një thirrje. Të jem në Kongres të ndaj dijen time për tobakon e madhe dhe të gjithë ata që i pëlqejnë produktet e tij.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Alemão

Ich würde gerne die Gelegenheit nutzen... Ihnen unsere Produkte vorzustellen.

Albanês

- Po, zoti Ribbon do doja shumë të bisedoja me ju për disa nga produktet tona.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Alemão

Die Produkte sind geschmolzener Stahl und Aluminiumoxide, welches hauptsächlich als Staub frei wird.

Albanês

Produkti është hekur i shkrirë dhe oksid alumini që shpërndahet kryesisht në formë pluhuri.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Consiga uma tradução melhor através
4,401,923,520 de colaborações humanas

Usuários estão solicitando auxílio neste momento:Utilizamos cookies para aprimorar sua experiência. Se avançar no acesso a este site, você estará concordando com o uso dos nossos cookies. Saiba mais. OK