Você procurou por: caucasian (Inglês - Albanês)

Contribuições humanas

A partir de tradutores profissionais, empresas, páginas da web e repositórios de traduções disponíveis gratuitamente

Adicionar uma tradução

Inglês

Albanês

Informações

Inglês

caucasian.

Albanês

Është kaukazian.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

it says caucasian.

Albanês

- këtu shkruan kaukazian.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

robert ryan, male, caucasian...

Albanês

robert rajan, mashkull, i bardhë...

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

wait, you're not caucasian?

Albanês

prit, nuk je kaukazian?

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

green jacket, male, caucasian .

Albanês

xhaketë të gjeibër, mashkuii, kaukazian.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

it's a female, caucasian.

Albanês

grua,race e bardhe.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

caucasian male, adult, in his 30s.

Albanês

pamë njërin prej tyre. një mashkull kaukazian, te të 30-tat.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

they were out of caucasian in your size.

Albanês

kishin mbaruar te ngjures dhe madhesis tende.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

target is male, caucasian, 35 to 40.

Albanês

shënjestra është mashkull.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

harvey, you running on caucasian people time, huh?

Albanês

harvey, po mer ritmet e të bardhve?

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

caucasian male, black leatherjacket. any units in the area....

Albanês

vrssësi është i bsrdhë,me jskne të rrypit.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

one blast should be enough to make caucasian food edible.

Albanês

një shpërthim do të mjafton për të bërë ushqimin të ngrenshëm.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

livingston dell, male, caucasian, 5'6", 150 pounds.

Albanês

livingston dell, mashkull, i bardhë, rreth 70 kg.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Aviso: contém formatação HTML invisível

Inglês

"james keech, caucasian male, height, 4'7",

Albanês

"james keech, kaukazian mashkull, lartësia, "4'7,

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Aviso: contém formatação HTML invisível

Inglês

as we can see there is a caucasian man and a negro woman.

Albanês

fotografia është veçanërisht e errët.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

three black males, one caucasian female in a yellow dress.

Albanês

tre arabë, një femër kaukaziane me fustan të verdhë.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

they discussed peace, stability and the welfare of the south caucasian region.

Albanês

ata diskutuan paqen, stabilitetin dhe mirëqënien në rajonin e kaukazit jugor.

Última atualização: 2016-01-20
Frequência de uso: 2
Qualidade:

Inglês

the subject's name is john kramer, a 52-year-old male caucasian.

Albanês

emri i viktimës është xhon kramer, mashkull 52 vjeçar kaukazian.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

all i can say is that all of these women were caucasian, between the ages of 20-30.

Albanês

mund t'ju them vetëm se të gjitha gratë kanë qenë të racës kaukaziane dhe të moshave 20 deri në 30 vjeç.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Inglês

assailant is caucasian male, mid-30s 170 to 180 pounds shoulder-length blond hair.

Albanês

sulmuesi është një mashkull kaukazian mes të tridhjetave... 75-80 kilogramë me flokë biondë deri në sup.

Última atualização: 2016-10-27
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Consiga uma tradução melhor através
7,316,092,348 de colaborações humanas

Usuários estão solicitando auxílio neste momento:Utilizamos cookies para aprimorar sua experiência. Se avançar no acesso a este site, você estará concordando com o uso dos nossos cookies. Saiba mais. OK