Pergunte ao Google

Você procurou por: gaslagringsanläggning (Sueco - Eslovaco)

Contribuições humanas

A partir de tradutores profissionais, empresas, páginas da web e repositórios de traduções disponíveis gratuitamente

Adicionar uma tradução

Sueco

Eslovaco

Informações

Sueco

För att lösa konkurrensproblemen när det gäller lagringseller flexibilitetsmarknaden har DONG åtagit sig att före den 1 maj 2007 avyttra sina stora gaslagringsanläggning i Lille Torup på Jylland.

Eslovaco

S cieľom riešiť obavy o hospodársku súťaž na trhu skladovania/vyrovnávania zmien spotreby zemného plynu spoločnosť DONG predložila záväzok odpredať do 1. mája 2007 svoje väčšie zariadenie na skladovanie zemného plynu v Lille Torup v Jutlande.

Última atualização: 2014-10-20
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Sueco

MOL äger nätverket för gasöverföring, samtliga gaslagringsanläggningar i landet och har i det närmaste monopol på marknaden för grossistförsäljning av gas.

Eslovaco

MOL vlastní prepravnú sieť plynu, všetky maďarské zariadenia na skladovanie plynu a má takmer monopol v oblasti veľkoobchodu s plynom.

Última atualização: 2014-11-05
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Sueco

(2) MOL har redan innan transaktionen genomförs i det närmaste exklusiv kontroll över gasresurser och gasinfrastrukturer i Ungern. MOL äger nätverket för gasöverföring, samtliga gaslagringsanläggningar i landet och har i det närmaste monopol på marknaden för grossistförsäljning av gas. MOL kontrollerar idag gasresurserna (både import och inhemsk produktion) och gasinfrastrukturen. MOL ställning kommer nu att övertas av E.ON.

Eslovaco

(2) MOL má už pred koncentráciou takmer výlučnú kontrolu nad prístupom k zdrojom plynu a príslušnou infraštruktúrou v Maďarsku. MOL vlastní prepravnú sieť plynu, všetky maďarské zariadenia na skladovanie plynu a má takmer monopol v oblasti veľkoobchodu s plynom. MOL kontroluje už dnes prístup k zdrojom plynu (tak dovoz, ako aj domácu výrobu) a príslušnú infraštruktúru. Toto postavenie by prevzala spoločnosť E.ON.

Última atualização: 2008-03-04
Frequência de uso: 2
Qualidade:

Referência: Anônimo

Consiga uma tradução melhor através
4,401,923,520 de colaborações humanas

Usuários estão solicitando auxílio neste momento:Utilizamos cookies para aprimorar sua experiência. Se avançar no acesso a este site, você estará concordando com o uso dos nossos cookies. Saiba mais. OK