Pergunte ao Google

Você procurou por: triamcinolon (Tcheco - Eslovaco)

Contribuições humanas

A partir de tradutores profissionais, empresas, páginas da web e repositórios de traduções disponíveis gratuitamente

Adicionar uma tradução

Tcheco

Eslovaco

Informações

Tcheco

Triamcinolon

Eslovaco

Triamcinolón

Última atualização: 2014-11-14
Frequência de uso: 3
Qualidade:

Tcheco

Belgie, Česká republika, Estonsko, Lotyšsko, Maďarsko, Německo, Nizozemsko, Slovenská republika, Slovinsko a Švédsko oznámily Programu OSN pro životní prostředí, že použití chlorfluoruhlovodíků (CFC) není považováno za základní pro výrobu inhalátorů odměřených dávek určených pro uvádění na trh v Evropském společenství, které obsahují účinné složky terapeutické kategorie „inhalovaných steroidů“, konkrétně beklomethason, dexamethason, flunisolid, flutikason, budesonid [4] a triamcinolon.

Eslovaco

Belgicko, Česká republika, Estónsko, Holandsko, Maďarsko, Lotyšsko, Nemecko, Slovenská republika, Slovinsko a Švédsko vydali oznámenie v rámci Programu OSN pre životné prostredie, že využívanie freónov – CFC nie je viac potrebné na výrobu aerosólových dávkovačov, ktoré obsahujú účinné zložky patriace do terapeutickej kategórie „inhalovaných steroidov“, a to najmä beklometazón, dexametazón, flunizolid, flutikazón, budezonid [4] a triamcinolón, s cieľom umiestnenia na trhu Európskeho spoločenstva

Última atualização: 2014-11-06
Frequência de uso: 1
Qualidade:

Tcheco

{Smyšlený název} byl méně účinný než 0, 1% krém triamcinolon acetonidu (na trupu a končetinách) plus 1% krém hydrokortison acetátu (na obličeji, krku a intertriginózních místech) v dlouhodobé léčbě (52 týdnů) dospělých se středně závažnou až závažnou atopickou dermatitidou.

Eslovaco

Polovica pacientov v kontrolnej skupine dostávala topické kortikosteroidy viac ako 95% dní klinického skúšania. bol menej účinný ako krém s 0, 1% triamcinolónacetonidu (na trupe a končatinách) a krém s 1% hydrokortizónacetátu (na tvári, krku a intertriginóznych oblastiach) pri dlhodobej liečbe (52 týždňov) dospelých so stredne ťažkou až ťažkou atopickou dermatitídou.

Última atualização: 2012-04-10
Frequência de uso: 2
Qualidade:

Aviso: contém formatação HTML invisível

Consiga uma tradução melhor através
4,401,923,520 de colaborações humanas

Usuários estão solicitando auxílio neste momento:Utilizamos cookies para aprimorar sua experiência. Se avançar no acesso a este site, você estará concordando com o uso dos nossos cookies. Saiba mais. OK