Вы искали: alba (Албанский - Английский)

Переводы пользователей

Добавлены профессиональными переводчиками и компаниями и на основе веб-страниц и открытых баз переводов.

Добавить перевод

Албанский

Английский

Информация

Албанский

alba

Английский

alba

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 3
Качество:

Албанский

agjenti alba.

Английский

agent alba.

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

ajo është alba.

Английский

it's gonna happen. - that's alba.

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

alba është bebë tani.

Английский

alba's just a baby.

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

- alba më ka thënë.

Английский

alba told me.

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

e kemi quajtur atë alba.

Английский

we name her alba.

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

a e di se me kënd luan alba?

Английский

do you know who alba's playing with?

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

o dëgjo koro dhe alba kanë vdekur.

Английский

i just got word cordero and alba are dead.

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

alba, ai tualet ka qenë i mbyllur.

Английский

alba, that closet was locked.

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

Është shumë bukur të të takoj, alba.

Английский

it's so good to meet you, alba.

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

braez jep tani mësim në universitetin alba julia në rumani.

Английский

breaz currently teaches at the alba iulia university in romania.

Последнее обновление: 2016-01-20
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

alba më ka thënë, që do të vdesesh kur ajo ti mbush 5 vjeç.

Английский

alba told me that you die when she's 5 years old.

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

fola me izabela ordonez dhe rajan alba, kështu që e kuptoj se përse ke ardhur këtu.

Английский

i spoke with isabel ordonez and ryan alba, so i understand why you're here.

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

mihal delijorgji dhe dritan minxholi ishin drejtues në firmat shqiptare alba demil dhe meico, që qenë nënkontraktuar për të shkatërruar municionet.

Английский

mihal delijorgji and dritan minxholi are the owner and the manager of the albanian firms subcontracted to destroy the munitions.

Последнее обновление: 2016-01-20
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

në kohën e shpërthimeve, ai ishte menazher i kompanisë alba demil, që kishte një nënkontratë për të shkatërruar municionin e vjetër të ushtrisë.

Английский

at the time of the blasts, he was manager of the company alba demil, which had a subcontract to destroy old army ammunition.

Последнее обновление: 2012-04-06
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

një total prej 36 vetësh kanë vdekur nga të ftohtit në pesë ditët e fundit në bukuresht, bakau, alba, sibiu dhe hargita.

Английский

a total of 36 people have died of exposure in the last few days in bucharest, bacau, alba, sibiu and harghita.

Последнее обновление: 2012-04-06
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

ebrd, e cila lëvroi 10 milion euro për kompaninë menazhuese të hotelit, dv-alba, shprehu kënaqësinë me ankandin.

Английский

the ebrd, which disbursed 10m euros to the hotel's managing company dv-alba, expressed satisfaction with the auction.

Последнее обновление: 2016-01-20
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

profesori nickolaos travlos i laboratorit të athinës për administrim biznesi (alba) i tha setimes se grekët janë të dërrmuar, sepse qeveria është një "diktaturë parlamentare" që i injoron ata.

Английский

professor nickolaos travlos of the athens laboratory of business administration (alba) told setimes that greeks are dispirited because the government is a "parliamentary dictatorship" that ignores them.

Последнее обновление: 2016-01-20
Частота использования: 1
Качество:

Предупреждение: Содержит скрытое HTML-форматирование

Получите качественный перевод благодаря усилиям
4,401,923,520 пользователей

Сейчас пользователи ищут:Для Вашего удобства мы используем файлы cookie. Факт перехода на данный сайт подтверждает Ваше согласие на использование cookies. Подробнее. OK