Спросить у Google

Вы искали: hebreje (Албанский - Английский)

Переводы пользователей

Добавлены профессиональными переводчиками и компаниями и на основе веб-страниц и открытых баз переводов.

Добавить перевод

Албанский

Английский

Информация

Албанский

Jam hebreje.

Английский

I'm Jewish.

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

Ajo ishte hebreje.

Английский

He shouldn't have done it.

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

Familja pasanike hebreje.

Английский

Wealthy family of French Jews.

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

Inxhinierja e ndyre hebreje.

Английский

Fucking Jew bitch engineer.

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

Ju jeni një kurvë hebreje!

Английский

You're a Jewish bitch.

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

është Hebreje, nga Talmudi. Ajo thotë:

Английский

It is Hebrew, from the Talmud.

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

Ato jane seksi, jane te zgjuara, nuk jane hebreje dhe nuk dine te kercejne.

Английский

They're hot, they're smart, they're not Jewish, and they can't dance.

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

Ju duhet të na puthni neve, jo ata. Zoti na ruajt keni pasur ndonjëherë shije të vërtetë për buzët hebreje.

Английский

God forbid you ever get a real taste for Jewish skirt.

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

Sendaku do të lexon tekstin origjinal, në gjuhë hebreje, e të tjerët do të përsërisni pas meje në anglisht, pas thirrjes së modelit dhe përgjigjesh

Английский

Sendak read the original text Hebrew and the rest of you repeated to me in English, responsibly.

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

SS do të menaxhojnë vetë disa industri të caktuara brenda Plaszow-it. Një fabrik metali, fabrike furcash një tjetër për ripërpunimin e veshjeve hebreje nga getot qe të përdoren nga familjet e bombarduara qe kthehen në shtëpi.

Английский

The SS will manage... certain industries itself inside Plaszow-- a metalworks, brush factory, another for reprocessing Jewish clothing... from the ghettos for use by bombed-out families back home.

Последнее обновление: 2016-10-27
Частота использования: 1
Качество:

Получите качественный перевод благодаря усилиям
4,401,923,520 пользователей

Сейчас пользователи ищут:Для Вашего удобства мы используем файлы cookie. Факт перехода на данный сайт подтверждает Ваше согласие на использование cookies. Подробнее. OK