Спросить у Google

Вы искали: fletore (Албанский - Итальянский)

Переводы пользователей

Добавлены профессиональными переводчиками и компаниями и на основе веб-страниц и открытых баз переводов.

Добавить перевод

Албанский

Итальянский

Информация

Албанский

Merre një fletore numrash.

Итальянский

-Chi può averlo ridotto così?

Последнее обновление: 2016-10-28
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

Klasa ime është pa fletore.

Итальянский

La mia e' una classe senza quaderni.

Последнее обновление: 2016-10-28
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

E tëra që ke janë këto fletore?

Итальянский

- E tu quaderni?

Последнее обновление: 2016-10-28
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

Kontroll çantash, fletore, kartela, ç'do gjë.

Итальянский

Controlli borse, zaini, cartelle, qualsiasi cosa.

Последнее обновление: 2016-10-28
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

Që dy vite shënojmë në atë fletore... nuk janë bërë dy vite.

Итальянский

- Sono due anni che annoto cose...

Последнее обновление: 2016-10-28
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

Agjentët në terren kanë disa blloqe me një përdorim, si fletore.

Итальянский

Gli agenti sul campo hanno con se', un taccuino ...

Последнее обновление: 2016-10-28
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

Atëherë gjej një laps dhe ca fletore dhe futi në çantën e shpinës.

Итальянский

Allora prendi una matita e dei quaderni e mettili nello zaino.

Последнее обновление: 2016-10-28
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

Janë rreth 2.000 fletore tek këto rafte. Secila përmban nga 250 faqe.

Итальянский

Ci sono 2.000 quaderni sugli scaffali, ognuno di circa 250 pagine.

Последнее обновление: 2016-10-28
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

Me mijëra fletore shënimesh, numra të mëdhenjë të shkarravitur në tabelën e zezë.

Итальянский

Migliaia di quaderni di appunti, un numero lunghissimo scritto su una lavagna.

Последнее обновление: 2016-10-28
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

Bashkëpunëtorja ime ishte në panik dhe vraponte afër meje duke shkruajtur në një fletore, ajo filloj të bërtas.

Итальянский

C'è una collega nel panico che arranca a fianco a me scarabocchiando su un blocchetto e si mette a urlare.

Последнее обновление: 2016-10-28
Частота использования: 1
Качество:

Албанский

Shkruaji të gjitha, John. Shkarraviti të gjitha në një fletore. Shkruaji, dergomi me e-mail nuk brengosem, por dua të di çdo gjë.

Итальянский

Scrivi tutto, prendi appunti su un quaderno scrivili al computer, inviameli per e-mail non m'importa, ma v oglio sapere tutto.

Последнее обновление: 2016-10-28
Частота использования: 1
Качество:

Получите качественный перевод благодаря усилиям
4,401,923,520 пользователей

Сейчас пользователи ищут:Для Вашего удобства мы используем файлы cookie. Факт перехода на данный сайт подтверждает Ваше согласие на использование cookies. Подробнее. OK