Спросить у Google

Вы искали: govorio (Хорватский - Албанский)

Переводы пользователей

Добавлены профессиональными переводчиками и компаниями и на основе веб-страниц и открытых баз переводов.

Добавить перевод

Хорватский

Албанский

Информация

Хорватский

To sam vam govorio da se ne sablaznite.

Албанский

''Jua kam thënë këto gjëra, që të mos skandalizoheni.

Последнее обновление: 2012-05-05
Частота использования: 1
Качество:

Хорватский

Čeku je govorio u sličnom, pozitivnom tonu.

Албанский

Çeku pati të njëjtin ton të ngjashëm pozitiv.

Последнее обновление: 2016-01-20
Частота использования: 1
Качество:

Хорватский

To sam vam govorio dok sam boravio s vama.

Албанский

Ju kam thënë këto gjëra, ndërkaq jam me ju;

Последнее обновление: 2012-05-05
Частота использования: 1
Качество:

Хорватский

Također je govorio u Nacionalnom novinarskom klubu.

Албанский

Ai foli gjithashtu në Klubin Kombëtar të Shtypit.

Последнее обновление: 2016-01-20
Частота использования: 2
Качество:

Хорватский

No on je govorio o hramu svoga tijela.

Албанский

Por ai fliste për tempullin e trupit të vet.

Последнее обновление: 2012-05-05
Частота использования: 1
Качество:

Хорватский

Erdogan je govorio na gospodarskoj konferenciji u Istanbulu.

Албанский

Erdogan po fliste në një konferencë ekonomike në Stamboll.

Последнее обновление: 2012-04-06
Частота использования: 1
Качество:

Хорватский

Govorio sam o drugim svjedocima, a ne o sebi."

Албанский

Fola lidhur me dëshmitarët e tjerë, jo për veten time."

Последнее обновление: 2016-01-20
Частота использования: 1
Качество:

Предупреждение: Содержит скрытое HTML-форматирование

Хорватский

Sanader je došao bez odvjetnika i govorio je kao svjedok.

Албанский

Sanader erdhi pa një avokat mbrojtës, duke dëshmuar si një dëshmitar.

Последнее обновление: 2016-01-20
Частота использования: 1
Качество:

Хорватский

ali nisu mogli odoljeti mudrosti i Duhu kojim je govorio.

Албанский

por nuk mund t'i bënin ballë urtësisë dhe frymës me anë të së cilës ai fliste.

Последнее обновление: 2012-05-05
Частота использования: 1
Качество:

Хорватский

Nepromišljeno Job je govorio, u rijeèima mu neima mudrosti.

Албанский

"Jobi flet pa mend, fjalët e tij nuk kanë dituri".

Последнее обновление: 2012-05-05
Частота использования: 1
Качество:

Предупреждение: Содержит скрытое HTML-форматирование

Хорватский

A mjesto gdje mu je Bog govorio Jakov nazva Betel.

Албанский

Dhe Jakobi e quajti Bethel vendin ku Perëndia i kishte folur.

Последнее обновление: 2012-05-05
Частота использования: 1
Качество:

Хорватский

O svojim je planovima govorio u nedavnom intervjuu za SETimes.

Албанский

Ai i diskutoi këto plane në një intervistë të kohëve të fundit me SETimes.

Последнее обновление: 2016-01-20
Частота использования: 1
Качество:

Хорватский

Pouèavao ih je u prispodobama mnogoèemu. Govorio im u pouci:

Албанский

Dhe ai u mësonte atyre shumë gjëra në shëmbëlltyra, dhe u thoshte atyre në mësimin e tij:

Последнее обновление: 2012-05-05
Частота использования: 1
Качество:

Хорватский

U dan kad je Jahve govorio s Mojsijem u egipatskoj zemlji,

Албанский

Por erdhi dita kur Zoti i foli Moisiut në vendin e Egjiptit,

Последнее обновление: 2012-05-05
Частота использования: 1
Качество:

Хорватский

Na pogrebu je govorio predsjednik Europske komisije Romano Prodi.

Албанский

Presidenti i Komisionit Europian, Romano Prodi kishte dërguar një eulogji.

Последнее обновление: 2012-04-06
Частота использования: 1
Качество:

Хорватский

Stražari odgovore: "Nikada nitko nije ovako govorio."

Албанский

Rojet u përgjigjen: ''Asnjeri nuk ka folur kurrë si ai njeri''.

Последнее обновление: 2012-05-05
Частота использования: 1
Качество:

Предупреждение: Содержит скрытое HTML-форматирование

Хорватский

Ipak nitko nije otvoreno govorio o njemu zbog straha od Židova.

Албанский

Por askush nuk fliste haptas për të, nga druajtja e Judenjve.

Последнее обновление: 2012-05-05
Частота использования: 1
Качество:

Хорватский

A Jahve anðelu koji je govorio sa mnom odgovori utješnim rijeèima.

Албанский

Pastaj Zoti i tha disa fjalë të mira, fjalë inkurajimi, engjëllit që fliste me mua.

Последнее обновление: 2012-05-05
Частота использования: 1
Качество:

Хорватский

Kome li si ove uputio rijeèi i koji duh je iz tebe govorio?"

Албанский

Kujt ia ke drejtuar fjalët e tua, dhe e kujt është fryma që ka dalë prej teje?

Последнее обновление: 2012-05-05
Частота использования: 1
Качество:

Предупреждение: Содержит скрытое HTML-форматирование

Хорватский

Tada je Jahve ovako govorio preko slugu svojih proroka:

Албанский

Atëherë Zoti foli me anë të shërbëtorëve të tij, profetëve, duke thënë:

Последнее обновление: 2012-05-05
Частота использования: 1
Качество:

Получите качественный перевод благодаря усилиям
4,401,923,520 пользователей

Сейчас пользователи ищут:Для Вашего удобства мы используем файлы cookie. Факт перехода на данный сайт подтверждает Ваше согласие на использование cookies. Подробнее. OK