You searched for: paraprakisht (Albanska - Grekiska)

Mänskliga bidrag

Från professionella översättare, företag, webbsidor och fritt tillgängliga översättningsdatabaser.

Lägg till en översättning

Albanska

Grekiska

Info

Albanska

kjo do të jetë 203 $ paraprakisht.

Grekiska

Αυτό θα είναι 203 δολάρια εκ των προτέρων.

Senast uppdaterad: 2016-10-27
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

- a e ke pyetur paraprakisht?

Grekiska

- Αυτός ήταν ο εκδότης.

Senast uppdaterad: 2016-10-27
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

e kam rezervuar vendin paraprakisht.

Grekiska

Έχω ήδη κλείσει θέση εκ των προτέρων.

Senast uppdaterad: 2016-10-27
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

serbia dhe be nënshkruajnë paraprakisht saa

Grekiska

Σερβία και ΕΕ μονογράφουν saa

Senast uppdaterad: 2016-01-20
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

trajner, dua të të lajmëroj paraprakisht.

Grekiska

Κόουτς, να σου πω κάτι.

Senast uppdaterad: 2016-10-27
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

thjesht po të njoftoj paraprakisht, feliks.

Grekiska

- Φέλιξ, φέρνουν την τούρτα σε λίγο.

Senast uppdaterad: 2016-10-27
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

dëshiroj të ju falënderoj paraprakisht për këtë përvojë.

Grekiska

Θέλω να σας ευχαριστήσω προκαταβολικά γι'αυτή την εμπειρία.

Senast uppdaterad: 2016-10-27
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

ramë dakord për 100 mijë, paraprakisht në xhepin tim.

Grekiska

Καταλήγουμε στα 100 χιλιάρικα, προκαταβολικά και στην τσέπη μου.

Senast uppdaterad: 2016-10-27
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

auditori po rritet dhe biletat janë shitur paraprakisht.

Grekiska

Το ακροατήριο αυξάνει συνεχώς και τα εισιτήρια εξαντλούνται προκαταβολικά.

Senast uppdaterad: 2016-01-20
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

dhe bënë kërdi me forcat tona të stacionuara paraprakisht!

Grekiska

Και έσφαξαν την εμπροσθοφυλακή μας!

Senast uppdaterad: 2016-10-27
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

kërkoj falje paraprakisht nëse vjell mbi ty në skenë.

Grekiska

Σου ζητάω συγγνώμη από τώρα, αν ξεράσω πάνω σου.

Senast uppdaterad: 2016-10-27
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

a nuk e dini paraprakisht se si është bota e njerëzve?

Grekiska

Δε γνώριζες πώς είναι οι άνθρωποι ;

Senast uppdaterad: 2016-10-27
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

paraprakisht ata janë duke pastruar. chevchenko është duke dalë mbrapa.

Grekiska

Το πρώτο ελέγχει, και μετά σκάει ο shevchenko.

Senast uppdaterad: 2016-10-27
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

supozuam ta njoftonim paraprakisht dhe të rrezikonim të gjithë punën?

Grekiska

Τι να κάνουμε, εκεί σύχναζε ο nezhinski,

Senast uppdaterad: 2016-10-27
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

bisedimet zyrtare me bashkimin janë planifikuar paraprakisht për pranverën e ardhëshme.

Grekiska

Οι επίσημες συζητήσεις με την Ένωση αρχικά έχουν προγραμματιστεί για την προσεχή άνοιξη.

Senast uppdaterad: 2016-01-20
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

seanca e dhënies së dënimit është planifikuar paraprakisht për më 3 shtator.

Grekiska

Η καταδικαστική ακροαματική διαδικασία έχει προγραμματιστεί δοκιμαστικά για τις 3 Σεπτεμβρίου.

Senast uppdaterad: 2016-01-20
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

"ky referendum është plotësisht i panevojshëm sepse rezultati njihet paraprakisht.

Grekiska

"Το δημοψήφισμα αυτό είναι τελείως άσκοπο γιατί το αποτέλεσμα είναι γνωστό εκ των προτέρων.

Senast uppdaterad: 2016-01-20
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Varning: Innehåller osynlig HTML-formatering

Albanska

fillimi i gjyqit kundër mlladiçit është caktuar paraprakisht për në fund të marsit 2012.

Grekiska

Η έναρξη της δίκης εναντίον του Μλάντιτς έχει προγραμματιστεί προσωρινά για τα τέλη Μαρτίου 2012.

Senast uppdaterad: 2016-01-20
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

gjithashtu u konfirmua pretendimi i tij se ai kishte dijeni paraprakisht mbi padinë ekzistuese kundër tij.

Grekiska

Ο ισχυρισμός του ότι γνώριζε από πριν για το υπάρχον σε βάρος κατηγορητήριο επιβεβαιώθηκε επίσης.

Senast uppdaterad: 2016-01-20
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Albanska

marxh, meriton një dasëm që, ndryshe nga fëmijët tanë, të jetë e organizuar paraprakisht.

Grekiska

Μαρτζ, σου αξίζει μια ημέρα γάμου που, σε αντίθεση με τα παιδιά μας ήταν προγραμματισμένη από πριν.

Senast uppdaterad: 2016-10-27
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Få en bättre översättning med
7,475,229,835 mänskliga bidrag

Användare ber nu om hjälp:Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta besöka den här webbplatsen godkänner du vår användning av cookies. Läs mer. OK