Fråga Google

You searched for: richiamiamo (Italienska - Albanska)

Mänskliga bidrag

Från professionella översättare, företag, webbsidor och fritt tillgängliga översättningsdatabaser.

Lägg till en översättning

Italienska

Albanska

Info

Italienska

Vi richiamiamo.

Albanska

Ne jemi duke bere thirrje.

Senast uppdaterad: 2016-10-28
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Italienska

Ti richiamiamo subito.

Albanska

Rri në pritje. Do lidhemi përsëri me ty.

Senast uppdaterad: 2016-10-28
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Italienska

Ah, senta, la richiamiamo noi.

Albanska

Jam nga sigurimi i alarmit. Uh, do na duhet të të telefonojmë përsëri.

Senast uppdaterad: 2016-10-28
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Italienska

Li richiamiamo quando torniamo in superficie.

Albanska

Do te telefonojme serish kur te dalim ne siperfaqe.

Senast uppdaterad: 2016-10-28
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Italienska

Beh, vi richiamiamo per comunicarvi i dettagli.

Albanska

Do t'ju marrim përsëri për të marrë një vendim.

Senast uppdaterad: 2016-10-28
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Italienska

Non richiamiamo molti gentiluomini in questo teatro.

Albanska

Në këtë teatër nuk vijnë shumë fisnikë.

Senast uppdaterad: 2016-10-28
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Italienska

Se richiamiamo la flotta e lasciamo la zona demilitarizzata,

Albanska

Nëse e tërheqim Flotën, dhe largohemi nga Zona e Çmilitarizuar

Senast uppdaterad: 2016-10-28
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Italienska

Che richiamiamo la Settima Flotta e ritiriamo tutte le truppe.

Albanska

Duan që të tërheqim Flotën e Shtatë dhe trupat tona.

Senast uppdaterad: 2016-10-28
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Italienska

Richiamiamo la Settima Flotta... e ordiniamo il ritiro delle truppe.

Albanska

Të tërheqim Flotën e Shtatë. Tërhiqini trupat nga Zona e Çmilitarizuar. Sapo humbëm Korenë e Jugut.

Senast uppdaterad: 2016-10-28
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Italienska

Ci concentriamo su un perimetro di 10 isolati e richiamiamo gli agenti fuori servizio.

Albanska

Po vendosim nje rrjete kerkimi, me perimeter 10 blloqe, nga agjente jashte detyres.

Senast uppdaterad: 2016-10-28
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Italienska

Sia che ti mostriamo una parte di ciò che minacciamo loro, sia che ti richiamiamo, a Noi saranno ricondotti.

Albanska

E Neose do të bëjmë të shohishdiçka nga ajo që u premtojmë atyre, ose do ta marrim jetën (pa parë asgjë), e ata vetëm te Ne do të kthehen.

Senast uppdaterad: 2014-07-03
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Italienska

Sia che ti mostriamo una parte di ciò che minacciamo loro, sia che ti richiamiamo, a Noi saranno ricondotti.

Albanska

Ty në dash të tregojmë diçka prej asaj që u premtojmë, në dash ta marim më parë jetën, ata do të kthehen te Ne.

Senast uppdaterad: 2014-07-03
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Italienska

Sii paziente: la promessa di Allah è vera. Sia che ti mostriamo una parte di ciò che minacciamo loro, sia che ti richiamiamo, a Noi saranno ricondotti.

Albanska

Andaj, bëhu i durueshëm, premtimi i Perëndisë, me siguri, do të realizohet, e nëse të tregojmë ty diçka, nga ajo që u kemi premtuar atyre, apo nëse të vdesim ty (para dënimit të tyre), e ata te Ne do të kthehen (për llogari).

Senast uppdaterad: 2014-07-03
Användningsfrekvens: 1
Kvalitet:

Få en bättre översättning med
4,401,923,520 mänskliga bidrag

Användare ber nu om hjälp:Vi använder cookies för att förbättra din upplevelse. Genom att fortsätta besöka den här webbplatsen godkänner du vår användning av cookies. Läs mer. OK