Şunu aradınız:: uk (İngilizce - Arnavutça)

İnsan katkıları

Profesyonel çevirmenler, işletmeler, web sayfaları ve erişimin serbest olduğu çeviri havuzlarından.

Çeviri ekle

İngilizce

Arnavutça

Bilgi

İngilizce

uk-9023.

Arnavutça

uk-9023

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İngilizce

in the uk?

Arnavutça

mbretërinë e bashkuar?

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İngilizce

be uk champions!

Arnavutça

te behesh kampioni i anglise!

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İngilizce

uk champs, baby.

Arnavutça

kampionati anglez, baby.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İngilizce

centering in the uk.

Arnavutça

qendra është në britaninë e madhe.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İngilizce

the uk. i love the uk.

Arnavutça

britanike, e admiroj.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İngilizce

it's been a big week for uk.

Arnavutça

kjo ishte ditë e madhe për uk.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İngilizce

a-m_bar_english (uk)

Arnavutça

a-m_bar_anglisht (uk)

Son Güncelleme: 2014-08-20
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İngilizce

you did the uk bombings, right?

Arnavutça

ti i ke kryer bombardimet e britanisë së madhe, apo jo?

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İngilizce

it's the uk national champs.

Arnavutça

eshte uk kampionati nacional.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İngilizce

jay-2-0, the next uk champions!

Arnavutça

jay-2-0, kampioni i ardheshem i anglise!

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İngilizce

uk and german diplomats support pardew.

Arnavutça

diplomatët e mb dhe gjermanisë mbështesin perdju.

Son Güncelleme: 2016-01-20
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İngilizce

democra is registered in the uk, in britain.

Arnavutça

demokra është regjistruar në britaninë e madhe.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İngilizce

macedonia selects uk firm to run bunardzik free zone

Arnavutça

maqedonia zgjedh firmën e mb për të drejtuar zonën e lirë të bunarxhikut

Son Güncelleme: 2016-01-20
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İngilizce

all calls to uk will be routed through us.

Arnavutça

të gjitha thirrjet në mbretërinë e bashkuar do të dërgoheshin nëpërmjet nesh.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İngilizce

pakistani parents, 23 years old, uk citizen.

Arnavutça

prinder pakistanez, 23 vjecar, shtetas i anglisë.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İngilizce

he's a uk national of saudi origin.

Arnavutça

banor i britanisë me origjinë saudite.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İngilizce

a world united uk now is in our hands.

Arnavutça

një botë të bashkuar mbretëria e bashkuar tani është në duart tona.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İngilizce

the uk and us governments also helped out with logistics.

Arnavutça

qeveria e mb dhe sh.b.a.-së gjithashtu ndihmuan me logjistikën.

Son Güncelleme: 2016-01-20
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İngilizce

the uk and france were first and second, respectively.

Arnavutça

mbretëria e bashkuar dhe franca ishin përkatësisht i pari dhe i dyti.

Son Güncelleme: 2016-01-20
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Daha iyi çeviri için
4,401,923,520 insan katkısından yararlanın

Kullanıcılar yardım istiyor:Deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi edinin. Tamam