Google'a Sor

Şunu aradınız:: colonizzati (İtalyanca - Arnavutça)

İnsan katkıları

Profesyonel çevirmenler, işletmeler, web sayfaları ve erişimin serbest olduğu çeviri havuzlarından.

Çeviri ekle

İtalyanca

Arnavutça

Bilgi

İtalyanca

D'altra parte, noi siamo stati colonizzati da mezze seghe.

Arnavutça

Nga ana tjetër, ne u kolonizuam nga një popull i shkretë.

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İtalyanca

Ho visto azioni in 5 differenti scenari di guerra, ho fatto più di 490 lanci, ...23 dei quali in territorio nemico. Sono quello che voi colonizzati chiamereste un bastardo, gran figlio di puttana.

Arnavutça

Kam qenë në 5 beteja të ndryeshme, afër 490 kërcime... dhe në të gjitha unë jam ai për të cilën ju nga kolonija keni thënë që jam një q..s i nënave.

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İtalyanca

- Sposta il personale chiave lontano dal mondo colonizzato.. e poi valuteremo la nostra situazione.. -

Arnavutça

Lëvizjen e personelit kyç në kolonitë jashtë botës... dhe pastaj mund të rivlerësojmë situatën.

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İtalyanca

Ti ho chiesto chi ha colonizzato... il Kansas.

Arnavutça

Pyeta të më thoni kush koloni ishte.

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İtalyanca

No, Latour, il fatto e' che tu pensi ancora come un colonizzato...

Arnavutça

Latour, po vazhdon të mendosh si një i kolonizuar.

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Daha iyi çeviri için
4,401,923,520 insan katkısından yararlanın

Kullanıcılar yardım istiyor:Deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi edinin. Tamam