Şunu aradınız:: marocchino (İtalyanca - Arnavutça)

İnsan katkıları

Profesyonel çevirmenler, işletmeler, web sayfaları ve erişimin serbest olduğu çeviri havuzlarından.

Çeviri ekle

İtalyanca

Arnavutça

Bilgi

İtalyanca

marocchino.

Arnavutça

maroken.

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İtalyanca

- sono marocchino.

Arnavutça

- jam maroken.

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İtalyanca

abbiamopensatodi non mandare un'ambulanza marocchina.

Arnavutça

kam menduar, duke e marrë parasysh sigurimin tuaj nuk kemi menduar që është e ndershme ta dërgojmë ndihmën e shpejtë marokene.

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İtalyanca

uno dei 10 nomi nella lista dei sospettati avuta dai marocchini dopo l'11 settembre.

Arnavutça

ishte njëri nga 10 emrat në listën e të kërkuarave dërguar nga marokenët pas 11 shtatorit.

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İtalyanca

ii suo fucile è stato usato per un tentato omicidio e la polizia marocchina vuole conferma che non sia di contrabbando.

Arnavutça

ajo pushkë është e përdorur në tentim vrasje dhe policia e marokut dëshiron ta vërteton që nuk është nga tregu i zi.

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Daha iyi çeviri için
4,401,923,520 insan katkısından yararlanın

Kullanıcılar yardım istiyor:Deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi edinin. Tamam