Google'a Sor

Şunu aradınız:: vendicato (İtalyanca - Arnavutça)

İnsan katkıları

Profesyonel çevirmenler, işletmeler, web sayfaları ve erişimin serbest olduğu çeviri havuzlarından.

Çeviri ekle

İtalyanca

Arnavutça

Bilgi

İtalyanca

Ha vendicato Hussein.

Arnavutça

Kush e di atë?

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İtalyanca

Sei stato vendicato.

Arnavutça

Hakmarrja u kryë!

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İtalyanca

Ci hai vendicato degnamente.

Arnavutça

Sa bukur na ke marr hakun.

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İtalyanca

Io vi ho vendicato, sire.

Arnavutça

Mora hak, zoteri.

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İtalyanca

Ma mi sono vendicato. Come?

Arnavutça

Por ia kam kthyer.

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İtalyanca

Tuo padre sara' vendicato.

Arnavutça

Do të hakmerremi për babain tënd.

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İtalyanca

Giurò che si sarebbe vendicato.

Arnavutça

Ai u betua se do të hakmerrej.

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İtalyanca

Pa', perche' non ti sei vendicato?

Arnavutça

Përse e le të gjallë, Ba?

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İtalyanca

Il tuo sacrificio sara' vendicato, Marcus.

Arnavutça

Sakrifica jote do hakmerret, Markus.

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İtalyanca

Oggi, ho finalmetne vendicato la tua morte

Arnavutça

Sot me ne fund arrita vdekjen tende.

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İtalyanca

Mi sono vendicato per te e per Hazama.

Arnavutça

U hakmora për ty dhe Hazaman.

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İtalyanca

Perché non hai vendicato i tuoi genitori?

Arnavutça

Pse nuk u hakmorre për vrasjen e prindërve të tu?

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İtalyanca

Dovresti vedere come si é vendicato a Praga.

Arnavutça

Ju duhet te shikoni se cfare kam marre prej tyre ne Prage.

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İtalyanca

Non avrò pace finché non avrò vendicato mio padre.

Arnavutça

Nuk do të rrahatohem derisa nuk e marr hakun e babait!

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İtalyanca

Sette volte sarà vendicato Caino ma Lamech settantasette»

Arnavutça

Në rast se do t'i merret hak Kainit shtatë herë, Lamekut do t'i merret hak shtatëdhjetë herë shtatë".

Son Güncelleme: 2012-05-05
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Uyarı: Görünmez HTML biçimlendirmesi içeriyor

İtalyanca

L'onore di vostro padre e' stato vendicato.

Arnavutça

Nderi i babait tënd është rifituar.

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İtalyanca

Ti sei vendicato di tutto il resto, perché di questo no?

Arnavutça

Nëse ja more hakun çdo gjëje tjetër, pse të mos ja marrësh edhe kësaj?

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İtalyanca

E' un bastardo che si è vendicato con un ciccione torturandolo, tutto qui.

Arnavutça

Dikush ka pasur ndonjë problem me viktimën... dhe vendosi ta torturojë atë.

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İtalyanca

Ma se sopravvive un giorno o due, non sarà vendicato, perché è acquisto del suo denaro

Arnavutça

por në rast se mbijeton një ose dy ditë, nuk do të dënohet, sepse është pronë e tij.

Son Güncelleme: 2012-05-05
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

İtalyanca

Tu hai vendicato subito la morte di tuo fratello e oggi che si tratta delle nostre donne, vuoi darci una lezione?

Arnavutça

Ti u hakmirre për vdekjen e vëllait tënd menjëherë sot kur bëhet fjalë për gratë tona, ti po na jep neve leksion?

Son Güncelleme: 2016-10-28
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Daha iyi çeviri için
4,401,923,520 insan katkısından yararlanın

Kullanıcılar yardım istiyor:Deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi edinin. Tamam