Google'a Sor

Şunu aradınız:: mbreteri (Arnavutça - İngilizce)

İnsan katkıları

Profesyonel çevirmenler, işletmeler, web sayfaları ve erişimin serbest olduğu çeviri havuzlarından.

Çeviri ekle

Arnavutça

İngilizce

Bilgi

Arnavutça

Ne kemi humbur Mbreteri.

İngilizce

We've lost Kingdoms.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Asnje jete nuk vlen sa nje Mbreteri.

İngilizce

No life is worth a kingdom.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Asnje jete nuk vlen aq sa nje mbreteri.

İngilizce

No life is worth a kingdom.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Unë kam jetuar njëzet jetë, kam rrafshuar mbreteri të tëra.

İngilizce

I've lived too many lives. Ravaged entire kingdoms.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Ti gjithmone ke thene, asnje jete nuk vlen sa nje Mbreteri.

İngilizce

You always said, no life is worth a kingdom.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Ju jeni shume i ri qe te keni gjithe kete mbreteri tuajen.

İngilizce

You are very young to have amassed an empire

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Ne njeren mbreteri, jetonin njerez si ju dhe une dhe drejtohej nga nje mbret i babezitur.

İngilizce

In one kingdom lived folk like you and me with a vain and greedy king to rule over them.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Njehere e nje kohe, ishin dy mbreteri qe ishin shume te liga me njera-tjetren.

İngilizce

Once upon a time there were two kingdoms that were the worst of neighbours.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Une do te largohem nga ky grumbull i vogel kalldremesh te piste qe ti e quan MBRETERI, nese ti ben dicka per mua...

İngilizce

I will leave this squalid little pile of cobblestones you call a kingdom if you do something for me...

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Nje here e nje kohe ne njer mbreteri te largert,shume te larget. Mbreti dhe mbreteresha ishin te bekuar me njer vajze te bukur.

İngilizce

Once upon a time in a kingdom far, far away, the king and queen were blessed with a beautiful baby girl.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

-Ajo eshte jashtkufirit tone.S'ke te drejte kurr te shkosh atje,Simba.-Por un kam menduar qe mbreti mundet te bej qkado qe deshiron.-Nuk eshte mbreteri qe gjithqka te jete e jotja

İngilizce

Wow. A king's time as ruler rises and falls like the sun.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Daha iyi çeviri için
4,401,923,520 insan katkısından yararlanın

Kullanıcılar yardım istiyor:Deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi edinin. Tamam