Google'a Sor

Şunu aradınız:: paguajme (Arnavutça - İngilizce)

İnsan katkıları

Profesyonel çevirmenler, işletmeler, web sayfaları ve erişimin serbest olduğu çeviri havuzlarından.

Çeviri ekle

Arnavutça

İngilizce

Bilgi

Arnavutça

Sa paguajme per kabllon? .

İngilizce

How much do we pay for the cable?

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Do te paguajme per demin.

İngilizce

We'll pay for the damage.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Sa paguajme per kabllon ne muaj? .

İngilizce

How much do we pay for the cable every month?

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Si do te paguajme per te, huh?

İngilizce

How we gonna pay for it, huh?

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Ne do te paguajme ate per 1 5 vjet.

İngilizce

We will clear the loan in 15 years.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Kush e di me mire se cfare do te paguajme?

İngilizce

Who knows better who we can pay off?

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Une dhe vellai im paguajme shkoimin ne kete shkolle.

İngilizce

My brother and I, we pay tuition at this school.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

me tha se me kaq sa paguajme keshtu do mbetet.

İngilizce

Sure, he said for the rent we pay it can stay this way.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

..a duhet qe ne te paguajme shum para per kete? .

İngilizce

..did we need to pay such a big price for it?

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Dhe Mother, Dhe do te paguajme kete kredi shum shpejt..

İngilizce

And Mother, we will repay this loan soon enough.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Paguajme per stervitjen e tyre... dhe ju pasuroheni duke i vrare.

İngilizce

It's a great system, isn't it? We pay to train these men, and you get rich by killing them.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Degjo, E dine se sa mund te paguajme ne te dyja me keto para?

İngilizce

Listen, do you know how many kilos of rice we can buy with this?

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Mire, do te kemi te paguajme per te pare prodhimin e ketij viti?

İngilizce

Well, would we pay to see this year's crop?

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Ne lidhje me shumen qe do tju paguajme vonesa nuk do te pranohet.

İngilizce

Considering the sum we're paying you, a delay cannot be accepted.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

perse eshte e nevojshme tu paguajme taksa atyre fshatareve,spo e kuptoj?

İngilizce

If we don't, they'll get pissed and that's not good for anyone.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Duhet te kercejme samba te hoteli derisa t'i paguajme pjesen e mbetur.

İngilizce

We'll just have to dance the samba at the hotel until we pay the rest off.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Une po intervistoj 2 praktikante per te ardhur Palo Alto, dhe do te duhet ti paguajme me dicka

İngilizce

I'm interviewing two interns to come to Palo Alto and we're gonna have to pay them something.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

me lini tju kujtoj, nese nuk kemi nje fitues deri ne fund te kohes, do paguajme aktulisht vetem te favorizuarin, Joshua Harlow.

İngilizce

Let me remind you, if we don't have a winner when the time runs out, we will pay out on the current favorite, Joshua Harlow.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Arnavutça

Do te te shoqeroj jashte gjithashtu, le te ecim sebashku drejt vendeve te njejta, te porosisim dhe te paguajme vaktet tona respektive dhe i themi njeri tjetrit mirupafshim.

İngilizce

I'm getting takeout too. Let's walk together to the same place order and pay for our own respective meals, and then we'll say goodbye.

Son Güncelleme: 2016-10-27
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Daha iyi çeviri için
4,401,923,520 insan katkısından yararlanın

Kullanıcılar yardım istiyor:Deneyiminizi iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi edinin. Tamam