uprkos oporavku u drugom poluvremenu srbija i crna gora na kraju izgubila

Son Güncelleme: 2016-01-20
Kullanım Sıklığı: 1
Kalite:

Sırpça

makedonija nema nijednog takvog igrača, ali je ipak u prvom poluvremenu vodila sa jednim poenom.

Hırvatça

makedonija nema niti jednog takvog igrača, ali je ipak u prvom poluvremenu vodila s jednim košem.

Kalite:

Sırpça

balkanski tim imao je nekoliko šansi u prvom poluvremenu kada je savo milošević u nekoliko navrata bio blizu gola holanđana.

Hırvatça

balkanski tim imao je nekoliko prigoda u prvom dijelu kada je savo milošević u nekoliko navrata bio blizu gola nizozemaca.

Kullanım Sıklığı: 2
Kalite:

Sırpça

u dinamičnom prvom poluvremenu, srbija i crna gora postigla je golove, ali je ekipa iz afrike kontrolisala igru.

Hırvatça

u dinamičnom prvom dijelu, srbija i crna gora postigla je pogotke, ali je afrička momčad kontrolirala loptu.

Kalite:

Sırpça

u prvom poluvremenu koje je obilovalo pokušajima sa obe strane, brazil je imao prednost kada su u pitanju direktni udarci na gol.

Hırvatça

u prvom dijelu koje je obilovalo pokušajima na obje strane, brazil je imao prednost kada su u pitanju izravni udarci na vrata.

Kalite:

Sırpça

u drugom poluvremenu holanđani su usporili tempo, dok je zamena u ekipi srbije i crne gore ognjen koroman uneo novu svežinu u igru svog tima.

Hırvatça

u drugom dijelu, nizozemci su usporili tempo, dok je zamjena u momčadi srbiji i crne gore ognjen koroman unio novu svježinu u igru svoje reprezentacije.

Kalite:

Sırpça

andrej kristea je u drugom poluvremenu utakmice odigrane u četvrtak postigao dva gola izjednačivši ukupan rezultat, što je dovelo do produžetaka i izvođenja penala.

Hırvatça

andrei cristea postigao je dva gola u drugom poluvremenu utakmice odigrane u četvrtak izjednačivši ukupan rezultat što je dovelo do produžetaka i izvođenja jedanaesteraca.

Son Güncelleme: 2012-04-07
Kalite:

Sırpça

za srbiju i crnu goru katastrofa je počela prvog minuta produženog vremena u prvom poluvremenu, kada je albert nađ nesmotreno startovao u noge kaderu keiti i dobio drugi žuti, a samim tim i crveni karton.

Hırvatça

srbiju i crnu goru zadesila je katastrofa u prvoj minuti sudačkog vremena kada je albert nađ nepromišljeno uklizao u noge kadera keita i dobio svoj drugi žuti karton na utakmici što je automatski značilo crveni karton i isključenje.

Kalite:

Sırpça

pobeda od 2-1 na stadionu slobodna država u blumfontejnu uključivala je pršteću igru grčkih fudbalara u drugom poluvremenu, čemu je u velikoj meri doprinela činjenica da je nigerija igrala sa igračem manje, jer je jedan njen reprezentativac dobio crveni karton.

Hırvatça

pobjeda od 2-1 na stadionu free state u bloemfonteinu uključivala je pršteću igru grčkih nogometaša u drugom dijelu, čemu je u velikoj mjeri pridonijela činjenica da je nigerija igrala s igračem manje jer je jedan njezin reprezentativac zaradio crveni karton.