brojna međunarodna i regionalna prvenstva u kajaku su organizirana ovdje.

Kalite:

İngilizce

calancea won two gold medals in the 2003 world championships in vancouver.

Hırvatça

kalankea je osvojio dva zlatna odličja na svjetskom prvenstvu 2003. godine u vancouveru.

Kalite:

İngilizce

since then, the wild boars have won five out of seven national championships.

Hırvatça

od tada, divlje svinje osvojile su pet od sedam državnih prvenstava.

Kalite:

İngilizce

bulgaria won two silver medals at the 26th rhythmic world championships in budapest.

Hırvatça

bugarska je osvojila dvije srebrne medalje na 26.

Kalite:

İngilizce

balustrada beach in crikvenica hosted the boat wakeboard croatian & slovenian championships .

Hırvatça

na gradskoj plaži u crikvenici održano je otvoreno prvenstvo hrvatske i slovenije u wakeboardingu iza glisera .

Son Güncelleme: 2012-07-08
Kalite:

Uyarı: Görünmez HTML biçimlendirmesi içeriyor

İngilizce

it was greece's first-ever gold in swimming at the world championships.

Hırvatça

to je prva zlatna medalja koju je grčka osvojila na svjetskim plivačkim prvenstvima.

Kalite:

İngilizce

the 36th annual european senior boxing championships took place in plovdiv from 14-23 july.

Hırvatça

u plovdivu je od 14. do 23. srpnja održano 36 europsko seniorsko boksačko prvenstvo.

Kalite:

İngilizce

in croatia, just before football championships start, tv stores traditionally see vastly multiplied profits.

Hırvatça

dućani koji prodaju tv prijemnike u hrvatskoj tradicionalno bilježe ogroman porast dobiti neposredno prije početka nogometnih prvenstava.

Kalite:

İngilizce

serbian tennis player novak djokovic won the barclays dubai tennis championships on sunday (march 1st).

Hırvatça

srpski tenisač novak Đoković osvojio je u nedjelju (1. ožujka) teniski turnir barclays dubai.