您搜索了: wikipedia (布列塔尼语 - 拉脱维亚语)

人工翻译

来自专业的译者、企业、网页和免费的翻译库。

添加一条翻译

布列塔尼语

拉脱维亚语

信息

布列塔尼语

wikipedia

拉脱维亚语

wikipedia

最后更新: 2014-08-20
使用频率: 1
质量:

布列塔尼语

localized wikipedia website

拉脱维亚语

Šī diena vēsturēlocalized wikipedia website

最后更新: 2011-10-23
使用频率: 1
质量:

布列塔尼语

wikipedia - ar geriadur ouiziegezh frankquery

拉脱维亚语

wikipedia - brīvā enciklopēdijaquery

最后更新: 2011-10-23
使用频率: 1
质量:

布列塔尼语

qt date format used by thelocalized wikipedia

拉脱维亚语

http: // lv. wikipedia. org/ wiki/ qt date format used by thelocalized wikipedia

最后更新: 2011-10-23
使用频率: 1
质量:

布列塔尼语

qt date format used by the localized wikipedia

拉脱维亚语

Šis mēnesis vēsturēqt date format used by the localized wikipedia

最后更新: 2011-10-23
使用频率: 1
质量:

布列塔尼语

eus wikipedia e teu kartenn bro alamagn ha dasparzhet eo dindan lañvaz gnu an teuliadur dieub. olaf ronneberger hag e vugale lina et julia robberberger o deus krouet al live-mañ.

拉脱维亚语

vācijas karte iegūta no wikipedia ar gnu licences nosacījumiem. olaf ronneberger un viņa bērni lina un julia ronneberger izveidojuši vācijas līmeni.

最后更新: 2014-08-20
使用频率: 1
质量:

布列塔尼语

http: // en. wikipedia. org/ wiki/ special: search? search=\\ {@} go=goname

拉脱维亚语

http: // en. wikipedia. org/ wiki/ special: search? search=\\\\ {@} go=goname

最后更新: 2011-10-23
使用频率: 1
质量:

布列塔尼语

da gentañ e lakaer 4 hadenn e pep toull (48 hadenn zo en holl). tal ouzh tal emañ ar c'hoarierion gant ur renk dirazo hag a vo o zachenn. c'hoariet e vo gant roud gin ar bizied eurier. evit kregiñ an abadenn e vo dibabet ur c'hoarier. evel-se e vo c'hoariet un dro : an holl hadennoù hag a zo e unan eus e doulloù zo kemeret gant ar c'hoarier kentañ. un hadenn a laka e pep toull war-lerc'h eus e renk ha goude e toulloù renk e enebiad o heuliañ roud an troadur adalek an toull orin. mar kouezho an hadenn diwezhañ e tachenn an enebiad ha mar bez div pe deir hadenn en toull-mañ e vo adpaket an hadennoù-mañ ha lakaet e vint a-gostez. neuze e sell an toull en a-raok : mard emañ e tachenn an enebiad ha mard ez eus div pe deir hadenn en toull e vo adpaket an hadennoù. ha kendalc'het e vo evel-se betek ma tizho e dachenn pe betek ma vo ur c'hementad disheñvel diouzh div pe deir hadenn e toull an enebiad. bezañ an hini en do adpaket ar miuañ a hadennoù eo pal ar c'hoari. ne vez ket lammet dreist un toull pa vez lakaet an hadennoù en toulloù, nemet dreist an toull orin (toull ma'z eo bet tennet an hadennoù dioutañ) da lavarout eo : un dro a vez graet penn da benn. ret eo magañ an enebiad : mar bez hadenn ebet ken gantañ e vo ret c'hoari un taol o reiñ tu dezhañ c'hoari war-lerc'h. ma n'eus ket tu henn ober e chomo a-sav an abadenn hag ar c'hoarier a oa o c'hoari a adpak an hadennoù o chom c'hoazh. echuet e vo an abadenn ur wech ma vo paket 25 hadenn da vihanañ, muioc'h eget an hanterenn, gant ur c'hoarier. (diouzh wikipedia <http://fr.wikipedia.org/wiki/awélégt;)

拉脱维亚语

spēles sākumā četras sēklas tiek novietotas katrā mājā. spēlētāji katrs savā gājienā pārvieto sēklas. katrā gājienā spēlētājs izvēlas vienu no sešām mājām, kuru tas pārvalda. spēlētājs izņem visas sēklas no izvēlētās mājas un izdala tās, iemetot katrā mājā pretēji pulksteņa rādītāja virzienam no sākotnējās mājas, pa vienai sēklai procesā, to sauc par sēšanu. sēklas netiek izdalītas ne mājās, no kuras sēklas izņem, ne beigu rezultātu mājās. tātad, sākotnējā māja tiek atstāta tukša. ja tā saturēja 12 sēklas, to izlaiž un divpadsmito sēklu noliek nākamajā mājā. pēc gājiena, ja pēdējā sēkla tika novietota uz pretinieka mājas un pacēla tās kopējo skaitu uz divi vai trīs, visas sēklas no šīs mājas tiek savāktas un novietotas punktus gūstošajā spēlētāja mājā (vai tiek noliktas malā, ja uz galdiņa nav punktus gūstošu māju). ja priekšpēdējā sēkla arī noveda pretinieka mājas sēklu daudzumu pie divi vai trīs, tās arī tiek iegūtas un tā tas turpinās. lai vai kā, ja gājiena laikā tiktu pārņemtas visas pretinieka sēklas, iekarojums tiek konfiscēts un sēklas tiek atstātas uz galdiņa, jo tas aizliegtu pretiniekam turpināt spēli. aizliegums pret visu pretinieka sēklu iekarošanu ir saistīts ar vispārīgu ideju, ka gājieni ir jāveido tā, lai pretiniekam tie ļautu turpināt spēli. ja visas pretinieka mājas ir tukšas, spēlētājam ir jāizdara tāds gājiens, kas pretiniekam dotu sēklas. ja šāds gājiens nav iespējams, pašreizējais spēlētājs iegūst visas sēklas viņa/viņas teritorijā, spēli noslēdzot. (avots wikipedia <http://en.wikipedia.org/wiki/owaregt;)

最后更新: 2014-08-20
使用频率: 1
质量:

警告:包含不可见的HTML格式

获取更好的翻译,从
7,720,590,652 条人工翻译中汲取

用户现在正在寻求帮助:



Cookie 讓我們提供服務。利用此服務即表示你同意我們使用Cookie。 更多資訊。 確認