询问Google

您搜索了: krátkometrážní (捷克语 - 波兰语)

人工翻译

来自专业的译者、企业、网页和免费的翻译库。

添加一条翻译

捷克语

波兰语

信息

捷克语

Animovaný film Poet: The Dream Walker, který vyšel spolu s albem a celý soundtrack je založen na albu The Dream Walker, vyhrál v Torrontu cenu za nejlepší krátkometrážní film 2014.

波兰语

9 Grudnia 2014 roku zespół wydał kolejny album zatytułowany The Dream Walker wraz ze stworzonym do niego filmem Poet Anderson - The Dream Walker, w którym wykorzystane zostały utwory właśnie z tego albumu.

最后更新: 2016-03-03
使用频率: 1
质量:

捷克语

Návštěvníci zde mohou objevit lákavou výstavu současné rakouské fotograe, německé krátkometrážní filmy paní Anny Kalus nebo se zúčastnit počítačového kvízu (nejlepší výsledky budou odměněny dárky).

波兰语

W trakcie Dnia Otwartych Drzwi odwiedzający będą mieli po raz pierwszy w Belgii okazję do sprawdzenia swojej wytrzymałości w biegu dla Europy, również ze wspaniałymi nagrodami. Po wysiłku zawsze można odpocząć przy barze lub w kąciku dla dzieci.

最后更新: 2014-02-06
使用频率: 1
质量:

捷克语

== Filmografie ==* 1950: "Journal d'un scélérat" – krátkometrážní, nezachovaný* 1952: "Les petites filles modèles" – nedokončený a nezachovaný* 1954: "Bérénice" – krátkometrážní* 1956: "La sonate à Kreutzer" – krátkometrážní* 1958: "Véronique et son cancre" – krátkometrážní* 1959: "Le Signe du Lion"* 1960: "Présentation, ou Charlotte et son steak" – krátkometrážní* 1962: "Pekařka z Monceau" ("La boulangère de Monceau")* 1963: "Kariera Zuzanny" ("La carrière de Suzanne")* 1963: "Paysages urbains"* 1964: "Nadja à Paris" – krátkometrážní* 1964: "Les cabinets de physique au XVIIIème siècle"* 1964: "Les métamorphoses du paysage"* 1964: "Les salons de Diderot"* 1964: "Perceval ou Le conte du Graal"* 1965: "Paříž očima..." ("Paris vu par...")* 1965: "Carl Dreyer"* 1965: "Don Quichotte de Cervantes"* 1965: "Entretien sur Pascal"* 1965: "Les caractères de La Bruyère"* 1965: "Les histoires extraordinaires d'Edgar Poe"* 1966: "Victor Hugo: Les contemplations"* 1966: "Le Celluloїd et le marbre"* 1966: "Une étudiante aujourd'hui" – krátkometrážní* 1967: "Sběratelka" ("La collectionneuse")* 1968: "Fermière à Montfaucon" – krátkometrážní* 1968: "Louis Lumière"* 1968: "Entretien avec Mallarmé"* 1969: "Moje noc s Maud" ("Ma nuit chez Maud")* 1969: "Victor Hugo architecte"* 1969: "La béton dans la ville"* 1970: "Klářino koleno" ("Le genou de Claire")* 1972: "Po lásce" ("L'amour l'après-midi")* 1976: "Markýza z O…" ("La Marquise d'O...")* 1978: "Percival Galský" ("Perceval le Gallois")* 1980: "Catherine de Heilbronn"* 1981: "Pilotova žena" ("La femme de l'aviateur")* 1982: "Ideální manželství" ("Le beau mariage")* 1983: "Pauline na pláži" ("Pauline à la plage")* 1983: "Loup, y es-tu?

波兰语

== Filmografia ==* 1950: "Dziennik łotra" ("Journal d'un scélérat") – krótkometrażowy, niezachowany* 1952: "Les petites filles modèles" – niedokończony i niezachowany* 1954: "Bérénice" – krótkometrażowy* 1956: "Sonata Kreutzerowska" ("La sonate à Kreutzer") – krótkometrażowy* 1958: "Weronika i leń" ("Véronique et son cancre") – krótkometrażowy* 1959: "Pod znakiem lwa" ("Le Signe du Lion")* 1960: "Prezentacja albo Charlotte i jej stek" ("Présentation, ou Charlotte et son steak") – krótkometrażowy* 1962: "Piekareczka z Monceau" ("La boulangère de Monceau")* 1963: "Kariera Zuzanny" ("La carrière de Suzanne")* 1963: "Paysages urbains"* 1964: "Nadja w Paryżu" ("Nadja à Paris") – krótkometrażowy* 1964: "Les cabinets de physique au XVIIIème siècle"* 1964: "Les métamorphoses du paysage"* 1964: "Les salons de Diderot"* 1964: "Perceval ou Le conte du Graal"* 1965: "Paris vu par..." – epizod "Place de l'étoile"* 1965: "Carl Dreyer"* 1965: "Don Quichotte de Cervantes"* 1965: "Entretien sur Pascal"* 1965: "Les caractères de La Bruyère"* 1965: "Les histoires extraordinaires d'Edgar Poe"* 1966: "Victor Hugo: Les contemplations"* 1966: "Le Celluloїd et le marbre"* 1966: "Une étudiante aujourd'hui" – krótkometrażowy* 1967: "Kolekcjonerka" ("La collectionneuse")* 1968: "Fermière à Montfaucon" – krótkometrażowy* 1968: "Louis Lumière"* 1968: "Entretien avec Mallarmé"* 1969: "Moja noc u Maud" ("Ma nuit chez Maud")* 1969: "Victor Hugo architecte"* 1969: "La béton dans la ville"* 1970: "Kolano Klary" ("Le genou de Claire")* 1972: "Miłość po południu" ("L'amour l'après-midi")* 1976: "Markiza O.

最后更新: 2016-03-03
使用频率: 1
质量:

警告:包含不可见的HTML格式

捷克语

== Uvádějící ==== Účinkující ==* Stephen Oremus - orchestr* Jack Black, Neil Patrick Harris a Anna Kendrick - „Moving Pictures“ - zahajující segment* Maroon 5 - „Lost Stars“ (z filmu "Love Song")* Will Arnett, Mark Mothersbaugh, Questlove, Tegan and Sara a The Lonely Island - „Everything is Awesome“ (z filmu "LEGO příběh")* Tim McGraw - „I'm Not Gonna Miss You“ (z filmu "")* Rita Ora - „Grateful“ (z filmu "Beyond the Lights")* Jennifer Hudson - „I Can't Let Go“ (při vzpomínkovém segmentu)* Common a John Legend - „Glory“ (z filmu "Selma")* Lady Gaga - „The Sound of Music“, „My Favorite Things“, „Edelweiss“ a „Clim Ev'ry Mountain“ (z filmu "Za zvuků hudby")== Nominace ===== Nejlepší film ===* "Birdman "– Alejandro G. Iñárritu, John Lesher a James W. Skotchdopole** "Americký sniper" – Clint Eastwood, Robert Lorenz, Andrew Lazar, Bradley Cooper a Peter Morgan** "Chlapectví "– Richard Linklaterand, Cathleen Sutherland** "Grandhotel Budapešť" – Wes Anderson, Scott Rudin, Steven Rales a Jeremy Dawson** "Kód Enigmy" – Nora Grossman, Ido Ostrowsky a Teddy Schwarzman** "Selma" – Christian Colson, Oprah Winfreyová, Dede Gardner a Jeremy Kleiner** "Teorie všeho" – Tim Bevan, Eric Fellner, Lisa Bruce a Anthony McCarten** "Whiplash" – Jason Blum, Helen Estabrook a David Lancaster=== Nejlepší režie ===* Alejandro G. Iñárritu – "Birdman "** Wes Anderson – "Grandhotel Budapešť"** Richard Linklater – "Chlapectví"** Bennett Miller – "Hon na lišku"** Morten Tyldum – "Kód Enigmy"=== Nejlepší herec ===* Eddie Redmayne – "Teorie všeho" jako Stephen Hawking** Steve Carell – "Hon na lišku" jako John Eleuthère du Pont** Bradley Cooper – "Americký sniper" jako Chris Kyle** Benedict Cumberbatch – "Kód Enigmy" jako Alan Turing** Michael Keaton – "Birdman" jako Riggan Thomson/Birdman=== Nejlepší herečka ===* Julianne Moore – "Pořád jsem to já" jako Dr. Alice Howland** Marion Cotillard – "Dva dny, jedna noc" jako Sandra Bya** Felicity Jones – "Teorie všeho" Jane Wilde Hawking** Rosamund Pikeová – "Zmizelá" jako Amy Elliott-Dunne** Reese Witherspoon – "Divočina" jako Cheryl Strayed=== Nejlepší herec ve vedlejší roli ===* J. K. Simmons – "Whiplash" jako Terence Fletcher** Robert Duvall – "Soudce" jako soudce Joseph Palmer** Ethan Hawke – "Chlapectví" jako Mason Evans starší** Edward Norton – "Birdman" jako Mike Shiner** Mark Ruffalo – "Hon na lišku" jako Dave Schultz=== Nejlepší herečka ve vedlejší roli ===* Patricia Arquette – "Chlapectví" jako Olivia Evans** Laura Dernová – "Divočina" jako Barbara „Bobbi“ Grey** Keira Knightley – "Kód Enigmy" jako Joan Clarke** Emma Stone – "Birdman" jako Sam Thomson** Meryl Streepová – "Čarovný les" jako Čarodejnice=== Nejlepší původní scénář ===* "Birdman" – Alejandro G. Iñárritu, Nicolás Giacobone, Alexander Dinelaris, Jr. a Armando Bó, Jr.** "Chlapectví" – Richard Linklater** "Hon na lišku" – E. Max Frye a Dan Futterman** "Grandhotel Budapešť" – Wes Anderson a Hugo Guinness** "Slídil" – Dan Gilroy=== Nejlepší adaptovaný scénář ===* "Kód Enigmy" – Graham Moore** "Americký sniper" – Jason Hall** "Inherent Vice" – Paul Thomas Anderson** "Teorie všeho" – Anthony McCarten** "Whiplash" – Damien Chazelle=== Nejlepší animovaný film ===* "Velká šestka" – Don Hall, Chris Williams a Roy Conli** "Škatuláci" – Anthony Stacchi, Graham Annable a Travis Knight** "Jak vycvičit draka 2" – Dean DeBlois a Bonnie Arnold** "Píseň moře" – Tomm Moore a Paul Young** "The Tale of the Princess Kaguya" – Isao Takahata a Yoshiaki Nishimura=== Nejlepší cizojazyčný film ===* "Ida" (Polsko) v polštině – Paweł Pawlikowski** "Leviatan" (Rusko) v ruštině – Andrey Zvyagintsev** "Mandarinky" (Estonsko) v estonštině a ruštině – Zaza Urushadze** "Timbuktu" (Mauritánie) ve francouzštině – Abderrahmane Sissako** "Divoké historky" (Argentina) ve španělštině – Damián Szifrón=== Nejlepší celovečerní dokumentární film ===* "Citizenfour" – Laura Poitras, Mathilde Bonnefoy a Dirk Wilutzky** "Hledání Vivian Maier" – John Maloof a Charlie Siskel** "Last Days in Vietnam" – Rory Kennedy a Keven McAlester** "Sůl země" – Wim Wenders, Lélia Wanick Salgado a David Rosier** "Virunga" – Orlando von Einsiedel a Joanna Natasegara=== Nejlepší krátký dokumentární film ===* ' – Ellen Goosenberg Kent a Dana Perry'"** "Joanna" – Aneta Kopacz** "Our Curse" – Tomasz Śliwiński a Maciej Ślesicki** "The Reaper" – Gabriel Serra Arguello** "Bílá země" – J. Christian Jensen=== Nejlepší krátkometrážní hraný film ===* "Telefonát" – Mat Kirkby a James Lucas** "Aya" – Oded Binnun a Mihal Brezis** "Boogaloo and Graham" – Michael Lennox a Ronan Blaney** "Butter Lamp" – Hu Wei a Julien Féret** "Parvaneh" – Talkhon Hamzavi a Stefan Eichenberger=== Nejlepší krátký animovaný film ===* "Feast" – Patrick Osborne a Kristina Reed** "The Bigger Picture" – Daisy Jacobs a Christopher Hees** "The Dam Keeper" – Robert Kondo a Daisuke Tsutsumi** "Me and My Moulton" – Torill Kove** "A Single Life" – Joris Oprins=== Nejlepší hudba ===* "Grandhotel Budapešť" – Alexandre Desplat** "Kód Enigmy" – Alexandre Desplat** "Interstellar" – Hans Zimmer** "Mr. Turner" – Gary Yershon** "Teorie všeho" – Jóhann Jóhannsson=== Nejlepší píseň ===* „Glory“ – "Selma" – hudba a text: John Legend a Common** „Everything Is Awesome“ – "LEGO příběh" - hudba a text: Shawn Patterson** „Grateful“ – "Beyond the Lights" – hudba a text: Diane Warren** „I'm Not Gonna Miss You“ – "" – hudba a text: Glen Campbell a Julian Raymond** „Lost Stars“ – "Love Song" – hudba a text: Gregg Alexander a Danielle Brisebois=== Nejlepší střih zvuku ===* "Americký sniper "– Alan Robert Murray a Bub Asman** "Birdman "– Martin Hernández a Aaron Glascock** "" – Brent Burge a Jason Canovas** "Interstellar" – Richard King** "Nezlomný "– Becky Sullivan a Andrew DeCristofaro=== Nejlepší mix zvuku ===* "Whiplash" – Craig Mann, Ben Wilkins a Thomas Curley** "Americký sniper" – John Reitz, Gregg Rudloff a Walt Martin** "Birdman "– Jon Taylor, Frank A. Montaño a Thomas Varga** "Interstellar" – Gary A. Rizzo, Gregg Landaker a Mark Weingarten** "Nezlomný "– Jon Taylor, Frank A. Montaño a David Lee=== Nejlepší výprava ===* "Grandhotel Budapešť" – vedoucí výpravy: Adam Stockhausen, dekorace: Anna Pinnock** "Kód Enigmy" – vedoucí výpravy: Maria Djurkovic, dekorace: Tatiana Macdonald** "Interstellar" – vedoucí výpravy: Nathan Crowley, dekorace: Gary Fettis** "Čarovný les " – vedoucí výpravy: Dennis Gassner, dekorace: Anna Pinnock** "Mr. Turner" – vedoucí výpravy: Suzie Davies, dekorace: Charlotte Watts=== Nejlepší kamera ===* "Birdman" – Emmanuel Lubezki** "Grandhotel Budapešť "– Robert Yeoman** "Ida" – Łukasz Żal a Ryszard Lenczewski** "Mr. Turner" – Dick Pope** "Nezlomný "– Roger Deakins=== Nejlepší masky ===* "Grandhotel Budapešť "– Frances Hannon a Mark Coulier** "Hon na lišku "– Bill Corso a Dennis Liddiard** "Strážci Galaxie" – Elizabeth Yianni-Georgiou a David White=== Nejlepší kostýmy ===* "Grandhotel Budapešť" – Milena Canonero** "Inherent Vice" – Mark Bridges** "Čarovný les" – Colleen Atwood** "Zloba - Královna černé magie "– Anna B. Sheppard** "Mr. Turner" – Jacqueline Durran=== Nejlepší střih ===* "Whiplash" – Tom Cross** "Americký sniper "– Joel Cox a Gary D. Roach** "Chlapectví "– Sandra Adair** "Grandhotel Budapešť" – Barney Pilling** "Kód Enigmy "– William Goldenberg=== Nejlepší vizuální efekty ===* "Interstellar" – Paul Franklin, Andrew Lockley, Ian Hunter Scott Fisher** "" – Dan DeLeeuw, Russell Earl, Bryan Grill a Dan Sudick** "Úsvit planety opic "– Joe Letteri, Dan Lemmon, Daniel Barrett a Erik Winquist** "Strážci Galaxie "– Stephane Ceretti, Nicolas Aithadi, Jonathan Fawkner a Paul Corbould** "" – Richard Stammers, Lou Pecora, Tim Crosbie a Cameron Waldbauer=== Honory Academy Awards ===Šesté předávání "Governors Award "se konalo 8. listopadu 2014 a byly předány ceny:==== Academy Honorary Award ====* Jean-Claude Carrière* Hajao Mijazaki* Maureen O'Hara=== Jean Hersholt Humanitarian Award ===* Harry Belafonte== Poznámky ==Vítěz je vyznačený tučně a na prvním místě.

波兰语

=== Najlepszy film ===* Alejandro González Iñárritu, John Lesher, James W. Skotchdopole – "Birdman"** Clint Eastwood, Robert Lorenz, Andrew Lazar, Bradley Cooper i Peter Morgan – "Snajper"** Richard Linklater, Cathleen Sutherland – "Boyhood"** Wes Anderson, Jeremy Dawson, Steven M. Rales, Scott Rudin – "Grand Budapest Hotel"** Nora Grossman, Ido Ostrowsky i Teddy Schwarzman – "Gra tajemnic"** Dede Gardner, Jeremy Kleiner, Christian Colson, Oprah Winfrey – "Selma"** Tim Bevan, Eric Fellner, Lisa Bruce, Anthony McCarten – " Teoria wszystkiego"** Jason Blum, Helen Estabrook, David Lancaster – "Whiplash"=== Najlepszy reżyser ===* Alejandro González Iñárritu – "Birdman"** Wes Anderson – "Grand Budapest Hotel"** Richard Linklater – "Boyhood"** Bennett Miller – "Foxcatcher"** Morten Tyldum – "Gra tajemnic"=== Najlepszy aktor pierwszoplanowy ===* Eddie Redmayne – " Teoria wszystkiego"** Steve Carell – "Foxcatcher"** Bradley Cooper – "Snajper"** Benedict Cumberbatch – "Gra tajemnic"** Michael Keaton – "Birdman"=== Najlepsza aktorka pierwszoplanowa ===* Julianne Moore – "Still Alice"** Marion Cotillard – "Dwa dni, jedna noc"** Felicity Jones – " Teoria wszystkiego"** Rosamund Pike – "Zaginiona dziewczyna"** Reese Witherspoon – "Dzika droga"=== Najlepszy aktor drugoplanowy ===* J. K. Simmons – "Whiplash"** Robert Duvall – "Sędzia"** Ethan Hawke – "Boyhood"** Edward Norton – "Birdman"** Mark Ruffalo – "Foxcatcher"=== Najlepsza aktorka drugoplanowa ===* Patricia Arquette – "Boyhood"** Laura Dern – "Dzika droga"** Keira Knightley – "Gra tajemnic"** Emma Stone – "Birdman"** Meryl Streep – "Tajemnice lasu"=== Najlepszy scenariusz oryginalny ===* Alejandro González Iñárritu, Nicolás Giacobone, Alexander Dinelaris, Jr., Armando Bo – "Birdman"** Richard Linklater – "Boyhood"** E. Max Frye, Dan Futterman – "Foxcatcher"** Wes Anderson, Hugo Guinness – "Grand Budapest Hotel"** Dan Gilroy – "Wolny strzelec"=== Najlepszy scenariusz adaptowany ===* Graham Moore – "Gra tajemnic"** Jason Hall – "Snajper"** Paul Thomas Anderson – "Wada ukryta"** Anthony McCarten – " Teoria wszystkiego"** Damien Chazelle – "Whiplash"=== Najlepszy długometrażowy film animowany ===* Don Hall, Chris Williams i Roy Conli – "Wielka Szóstka"** Anthony Stacchi, Graham Annabl i Travis Knight – "Pudłaki"** Dean DeBlois, Bonnie Arnold – "Jak wytresować smoka 2"** Tomm Moore i Paul Young – "Song of the Sea"** Isao Takahata i Yoshiaki Nishimura – "Kaguyahime no monogatari"=== Najlepszy film nieanglojęzyczny ===* • Paweł Pawlikowski – "Ida"** • Andriej Zwiagincew – "Lewiatan"** • Zaza Urushadze – "Mandarynki"** • Abderrahmane Sissako – "Timbuktu"** • Damián Szifrón – "Dzikie historie"=== Najlepszy Film Dokumentalny ===* Laura Poitras, Mathilde Bonnefoy, Dirk Wilutsky – "Citizenfour"** John Maloof, Charlie Siskel – "Szukając Vivian Maier"** Rory Kennedy, Keven McAlester – "Last Days in Vietnam"** Wim Wenders, Lélia Wanick Salgado, David Rosier, Julia de Abreu, Fakhrya Fakhry, Andrea Gambetta, Christine Ponelle – "The Salt of the Earth"** Orlando von Einsiedel, Joanna Natasegara, Jon Drever – "Virunga"=== Najlepszy Krótkometrażowy Film Dokumentalny ===* Ellen Goosenberg, Kent Perry, Dana Perry – ""** Aneta Kopacz – "Joanna"** Tomasz Śliwiński, Maciej Ślesicki – "Nasza klątwa"** Gabriel Serra Arguello – "The Reaper"** J. Christian Jensen – "White Earth"=== Najlepszy krótkometrażowy film aktorski ===* Mat Kirkby, James Lucas – "The Phone Call"** Oded Binnun, Mihal Brezis – "Aya"** Michael Lennox, Ronan Blaney – "Boogaloo and Graham"** Hu Wei, Julien Féret – "Butter Lamp (La Lampe au Beurre de Yak)"** Talkhon Hamzavi, Stefan Eichenberger – "Parvaneh"=== Najlepszy krótkometrażowy film animowany ===* Patrick Reed, Kristina Reed – "Feast"** Daisy Jacobs, Christopher Hees – "The Bigger Picture"** Robert Kondo, Dice Tsutsumi – "The Dam Keeper"** Torill Kove – "Me and My Moulton"** Joris Oprins – "A Single Life"=== Najlepsza muzyka ===* Alexandre Desplat – "Grand Budapest Hotel"** Alexandre Desplat – "Gra tajemnic"** Hans Zimmer – "Interstellar"** Gary Yershon – "Mr. Turner"** Jóhann Jóhannsson – " Teoria wszystkiego"=== Najlepsza piosenka ===* "Glory" z filmu "Selma" – Common, John Legend** "Everything Is Awesome" z filmu "" – Shawn Patterson** "Grateful" z filmu "Beyond the Lights" – Diane Warren** "I’m Not Gonna Miss You" z filmu "" – Glen Campbell, Julian Raymond** "Lost Stars" z filmu "Zacznijmy od nowa" – Gregg Alexander, Danielle Brisebois=== Najlepsze zdjęcia ===* Emmanuel Lubezki – "Birdman"** Robert Yeoman – "Grand Budapest Hotel"** Łukasz Żal, Ryszard Lenczewski – "Ida"** Dick Pope – "Mr. Turner"** Roger Deakins – "Niezłomny"=== Najlepsza scenografia i dekoracja wnętrz ===* Adam Stockhausen, Anna Pinnock – "Grand Budapest Hotel"** Maria Djurkovic, Tatiana Macdonald – "Gra tajemnic"** Nathan Crowley, Gary Fettis – "Interstellar"** Dennis Gassner, Anna Pinnock – "Tajemnice lasu"** Suzie Davies, Charlotte Watts – "Mr. Turner"=== Najlepsze kostiumy ===* Milena Canonero – "Grand Budapest Hotel"** Mark Bridges – "Wada ukryta"** Colleen Atwood – "Tajemnice lasu"** Anna Biedrzycka-Sheppard, Jane Clive – "Czarownica"** Jacqueline Durran – "Mr. Turner"=== Najlepsza charakteryzacja ===* Frances Hannon, Mark Coulier – " Grand Budapest Hotel"** Bill Corso, Dennis Liddiard – "Foxcatcher"** Elizabeth Yianni-Georgiou, David White – "Strażnicy Galaktyki"=== Najlepszy montaż dźwięku ===* Craig Mann, Ben Wilkins, Thomas Curley – "Whiplash"** John Reitz, Gregg Rudloff, Walt Martin – "Snajper"** Jon Taylor, Frank A. Montaño, Thomas Varga – "Birdman"** Gary A. Rizzo, Gregg Landaker, Mark Weingarten – "Interstellar"** Jon Taylor, Frank A. Montaño, David Lee – "Niezłomny"=== Najlepszy dźwięk ===* Alan Robert Murray, Bub Asman – "Snajper"** Martin Hernández, Aaron Glascock – "Birdman"** Brent Burge, Jason Canovas – ""** Richard King – "Interstellar"** Becky Sullivan, Andrew DeCristofaro – "Niezłomny"=== Najlepszy montaż ===* Tom Cross – "Whiplash"** Joel Cox i Gary D. Roach – "Snajper"** Sandra Adair – "Boyhood"** Barney Pilling – "Grand Budapest Hotel"** William Goldenberg – "Gra tajemnic"=== Najlepsze efekty specjalne ===* Paul Franklin, Andrew Lockley, Ian Hunter, Scott Fisher – "Interstellar"** Dan DeLeeuw, Russell Earl, Bryan Grill i Dan Sudick – ""** Joe Letteri, Dan Lemmon, Daniel Barrett i Erik Winquist – "Ewolucja planety małp"** Stephane Ceretti, Nicolas Aithadi, Jonathan Fawkner, Paul Corbould – "Strażnicy Galaktyki"** Richard Stammers, Lou Pecora, Tim Crosbie i Cameron Waldbauer – ""== Podsumowanie wyróżnień ==; Liczba nominacji(Ograniczenie do dwóch nominacji): 9: "Birdman", " Grand Budapest Hotel": 8: "Gra tajemnic": 6: "Snajper", "Boyhood": 5: "Foxcatcher", "Interstellar", " Teoria wszystkiego", "Whiplash": 4: "Mr. Turner": 3: "Tajemnice lasu", "Niezłomny": 2: "Strażnicy Galaktyki", "Ida", "Wada ukryta", "Selma", "Dzika droga"

最后更新: 2016-03-03
使用频率: 1
质量:

警告:包含不可见的HTML格式

捷克语

Příběh byl adaptován podle krátkometrážního filmu režiséra Blomkampa a produkovaného Copleyem z roku 2005 Alive in Joburg.

波兰语

Scenariusz filmu jest oparty na filmie krótkometrażowym "Alive in Joburg", powstałym w 2005 roku.

最后更新: 2016-03-03
使用频率: 1
质量:

警告:包含不可见的HTML格式

捷克语

V roce 1915 natočil 50 krátkometrážních filmů pro Lubin Studio.

波兰语

Do roku 1915 Hardy wystąpił w 50 filmach krótkometrażowych wytwórni Lubin.

最后更新: 2016-03-03
使用频率: 1
质量:

获取更好的翻译,从
4,401,923,520 条人工翻译中汲取

用户现在正在寻求帮助:



Cookie 讓我們提供服務。利用此服務即表示你同意我們使用Cookie。 更多資訊。 確認