Kolemjdoucí - Czech - English 翻译和实例
MyMemory,世界上最大的翻译记忆库
Click to expand

语言对: Click to swap content  主题   
询问Google

您搜索了: kolemjdoucí ( 捷克语 - 英语 )

    [ 关闭颜色 ]

人工翻译

来自专业的译者、企业、网页和免费的翻译库。

添加一条翻译

捷克语

英语

信息

捷克语

Je na něm Manal Hassan a popisuje, co se stalo jejímu muži Abd El Fattahovi. Také v něm vystupuje členka "No to Military Trials for Civilians" Nazly Hassan, která popisuje, jakým utrpením prošel Ahmed Abdul Rahman, kolemjdoucí, který se během protestu slušně zeptal policie, proč bije a sexuálně obtěžuje demonstrantky.

英语

It features Manal Hassan, describing what happened to her husband Abd El Fattah, and No to Military Trials member Nazly Hassan, who outlines the ordeal of Ahmed Abdul Rahman, a passer-by who politely asked police at the protest why they were beating and sexually harassing women participants.

最后更新: 2016-02-24
使用频率: 1
质量:

警告:包含不可见的HTML格式

捷克语

Nepočetný, ale významný pochod sklidil rozporuplné reakce kolemjdoucích.

英语

The small but significant march earned different reactions from passersby.

最后更新: 2016-02-24
使用频率: 1
质量:

捷克语

Po cestě útočili na protestující. Jeden kolemjdoucí se pokusil zabránit jednomu z těchto mužů, aby ublížil dvěma mladým lidem.

英语

On their way, they attacked the protesters at the sit-in. A passerby tried to stop an anti-Occupy Central man from hurting two young people.

最后更新: 2016-02-24
使用频率: 1
质量:

捷克语

Pojď se mnou na náměstí Nebeského klidu, ty ču**ku!“ Kolemjdoucí se pokusil odejít, ale rváč ho pronásledoval a opakoval svá slova.

英语

Come with me to Tiananmen, mother f**ker!" The passerby tried to walk away, but the guy chased after him, yelling, "You have the guts?

最后更新: 2016-02-24
使用频率: 1
质量:

警告:包含不可见的HTML格式

捷克语

Řidiči textovali a volali, někteří i fotili a natáčeli kolemjdoucí dav.

英语

Some opened their windows to the bitter cold air and held out their gloved hands, exchanging hi-fives with protesters as they walked by.

最后更新: 2016-02-24
使用频率: 1
质量:

捷克语

Jedním z postupů, jenž uskutečňují někteří členové mé domovské Transnacionální radikální strany ve Francii, Belgii, Británii a Itálii, je ,,udat se" státním orgánům a pak porušovat prohibicionistické zákony rozdáváním drog kolemjdoucím při politických demonstracích.

英语

One ploy taken up by some members of my Transnational Radical Party in France, Belgium, the UK, and Italy has been to "denounce themselves" to their national authorities and then to disobey the prohibitionist laws by distributing drugs to passers-by during political demonstrations.

最后更新: 2015-05-18
使用频率: 1
质量:

警告:包含不可见的HTML格式

捷克语

Jako nějaký kolemjdoucí, tiše zírající na trosky autonehody, sledovala jsem pád Saigonu v televizním přenosu, v bezpečí amerického Connecticutu, s mojí novou rodinou.

英语

Like a passerby staring at the wreckage of a road accident, I watched the fall of Saigon on television in Connecticut with my new family.

最后更新: 2015-05-18
使用频率: 1
质量:

捷克语

To, že všichni kolemjdoucí mají v rukou mobilní telefony, neplatí jen v New Yorku, Šanghaji či Paříži.

英语

It is not just in New York, Shanghai, or Paris that one finds a mobile telephone in the hands of each passerby.

最后更新: 2015-05-18
使用频率: 1
质量:

捷克语

Kdybyste procházeli ulicemi své čtvrti se zdviženou hlavou a přístupným výrazem, kolik kolemjdoucích by se na vás usmálo nebo vás nějakým způsobem pozdravilo?

英语

If you were to walk along the streets of your neighborhood with your face up and an open expression, how many of those who passed you would smile, or greet you in some way?

最后更新: 2015-05-18
使用频率: 1
质量:

捷克语

Teď si ale představte, že tento podivín bude chtít jednat s kolemjdoucími, jako by byli jeho vazaly.

英语

Now, suppose that same crank attempted to treat passersby as if they were his serfs.

最后更新: 2015-05-18
使用频率: 1
质量:

捷克语

Svůj názor na situaci dával najevo tím, že kolemjdoucím lidem ukazoval znak „ven“.

英语

He demonstrated his view of that situation by signing “out” to passing humans.

最后更新: 2015-05-18
使用频率: 1
质量:

捷克语

Bruslaři i kolemjdoucí budou mít k dispozici také dva stánky s punčem.

英语

Skaters and passers-by will also have two stalls with punch at their disposal.

最后更新: 2014-10-20
使用频率: 1
质量:

捷克语

Kolemjdoucí chodkyně zalarmovala policii mobilem.

英语

A female passer-by called the police from her mobile.

最后更新: 2014-10-20
使用频率: 1
质量:

捷克语

Kolemjdoucí mi přišli říct, že venku je zraněná osoba.

英语

Some passers-by came to tell me that there was someone injured outside.

最后更新: 2014-10-20
使用频率: 1
质量:

捷克语

Kolemjdoucí se zastavovali, aby rozhazovali okolo hromady peněz, či aby se nechali od přátel vyfotit mobilním telefonem, jak odpočívají uprostřed náhradního bohatství, nebo prostě vycpali kapsu pár miliony.

英语

Passers-by stopped to toss piles of money around, ask their friends to snap cellphone images of them reclining amid ersatz wealth, or just to pocket a couple of million.

最后更新: 2014-10-20
使用频率: 1
质量:

捷克语

Několik kolemjdoucích, včetně mladých lidí, se podle svědectví shromážděných AFP, pokusilo šílence zastavit a odzbrojit.

英语

Several passers-by, including some youngsters, attempted to overpower the madman, according to witness reports collected by the AFP.

最后更新: 2014-10-20
使用频率: 1
质量:

捷克语

Ostatní se subtilními flirtovacími technikami tolik nezabývají a na sobě mají jednoduché plstěné klobouky s nápisem "To drunk to get dressed!" a vystrkují na kolemjdoucí nahé zadky.

英语

Others are less concerned with subtle flirting techniques and wear simple felt hats that say `Too drunk to get dressed' and, without prompting, show people their naked behind.

最后更新: 2014-10-20
使用频率: 1
质量:

警告:包含不可见的HTML格式

捷克语

Pár kolemjdoucích řeklo, že na Extra Place myslí málokdy, ale navrhlo, že by se mu nějaká vzpruha mohla hodit.

英语

A few passersby said that they rarely thought about Extra Place but suggested that it could use some sprucing up.

最后更新: 2014-10-20
使用频率: 1
质量:

捷克语

Venkovská nadace přitahuje pozornost kolemjdoucího jak MAS funguje na místní úrovni; budování sítí; hodnocení MAS; a příklady osvědčených postupů, přičemž některá témata byla rozvržena do dalších zasedání.

英语

A rural foundation attracts the attention of a passer-by ous procedures, such as setting up the national networks, LAG selection, payment issues, project selection and procedure, and the empowerment of local people.The mini-plenary sessions on capacity building were repeated over two days and covered ve dierent themes — what is a LAG, how does the LAG operate at the local level, network building, LAG evaluation and good practice examples with some themes broken down into further sessions.

最后更新: 2014-02-06
使用频率: 1
质量:

捷克语

Rád bych začal dnešní důležitou zprávu o červnové Evropské radě tam, kde jsem skončil svůj projev v lednu, když jsem stanovoval priority, především s přáním, aby kdykoli a kterýkoli náhodný kolemjdoucí ve kterémkoli městě Evropské unie včetně Irska mohl bez zaváhání říci, že se cítí být Evropanem a že mu záleží na tom, co bude zítra s Evropou, protože ví, že Evropě záleží na tom, co bude zítra s ním.

英语

I would like to start today's substantive report on the June European Council where I finished my speech in January when I was setting out the priorities, namely with the desire that at some time any random passer-by in any city in the European Union, including Ireland, could say without hesitation, he feels European and he cares what happens to Europe tomorrow because he knows that Europe cares what will happen to him tomorrow.

最后更新: 2012-02-28
主题: Social Science
使用频率: 1
质量:

添加一条翻译

搜索 人工翻译句子用户现在正在寻求帮助:bokep anak kecil sama orang barati (英语>马来语) | cuaderno en aymara (西班牙语>克丘亚语) | the open window (印地语>英语) | blauburgunder (德语>意大利语) | io sono lieta di aiutarvi (意大利语>英语) | itong movie ay sobrang nakakatuwa (他加禄语>英语) | bokep anak kecil 08, (印尼语>南非荷兰语) | mi hermano esta dormindo (西班牙语>英语) | bidik vorno anak sma (印尼语>英语) | banaanikasvi (芬兰语>英语) | divest (英语>匈牙利语) | explained to me (他加禄语>英语) | big dipper (英语>法语) | esquadrador (葡萄牙语>英语) | xarabe (法语>英语)


举报滥用  | 关于 MyMemory   | 联系我们


您的语言的MyMemory: English  | ItalianoEspañolFrançaisDeutschPortuguêsNederlandsSvenskaРусский日本語汉语한국어Türkçe

Cookie 讓我們提供服務。利用此服務即表示你同意我們使用Cookie。 更多資訊。 確認