Ask Google

Results for hanxhari translation from Albanian to German

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

Albanian

German

Info

Albanian

Hanxhari improvizon.

German

Machete improvisiert.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Ai është Hanxhari.

German

Das ist Machete.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

HANXHARI ISH-FEDERAL

German

BEX-BUNDESAGENT

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Ku është Hanxhari?

German

Wo ist Machete?

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Ku është Hanxhari?

German

Wo ist Machete? - Scheiße.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Hanxhari ka një vëlla.

German

Machete hat einen Bruder.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Por Hanxhari gjen prova.

German

Aber Machete hat Beweise.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Kush është ky Hanxhari?

German

Wer genau ist dieser Machete?

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

- Hanxhari nuk dërgon mesazh.

German

Machete schreibt keine SMS.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Hanxhari më dërgoi një mesazh.

German

Eine SMS von Machete.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Në rrugë atij i thërrasin Hanxhari.

German

Machete bekannt.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Mendoja se Hanxhari nuk dërgon mesazhe.

German

Seit wann schreibt Machete SMS?

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Hanxhari më tha se ju nuk ishit pëzshirë në të shtënat.

German

Ich weiß, dass ihr nicht am Attentat schuld seid.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Ku është Hanxhari, dhe ku janë gruaja dhe vajza ime?

German

Wo ist Machete und wo ist meine Familie?

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Nëse Hanxhari kapet gjallë, do të ekspozojëtë gjithë operacionin.

German

Wenn er gefasst wird, ist es vorbei. ...ABER SIE SCHON!

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Ok, zemer, ti shko me Dog dhe vrapo per tek hanxhari.

German

Okay, Schatz, du gehst mit Doug zum Helikopter.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Hanxhari ka nevojë për ndihmën tuaj, përndyshe do të vritet si Luz dhe si Ati.

German

Machete braucht eure Hilfe, oder er stirbt wie Luz und der Padre.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

- Njeriu që i thërrasin Hanxhari, mund të jetë përzierë në vrasjen e një prifti.

German

- Wir sind soweit. ...mag einen Priester getötet haben.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK