Results for siguresa translation from Albanian to Greek

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

Albanian

Greek

Info

Albanian

siguresa ime...

Greek

Την ασφάλεια...

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 2
Quality:

Albanian

perpara siguresa...

Greek

Πρώτα η ασφάλεια...

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

siguresa vënë, hequr.

Greek

Ασφάλεια ενεργοποιημένη, απενεργοποιημένη.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

- ku është siguresa?

Greek

- Πού είναι η ασφάλεια;

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

si hiqet siguresa e...

Greek

Πώς βγάζω την...

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

e di se ku është siguresa?

Greek

Ξέρεις πού είναι η ασφάλεια;

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

siguresa ime. si ta heq siguresën?

Greek

Πώς τη βγάζω;

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

- si hiqet siguresa e armës?

Greek

- Πώς απασφαλίζω το όπλο;

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

- siguresa eshte e ndezur, djalosh.

Greek

- Έχει ασφάλεια. - Εντάξει.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

-këto fioka funksionojn si siguresa në kasafortë.

Greek

Αυτά δουλεύουν σαν γρανάζια στη σειρά ασφαλείας.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

shiko, kjo është siguresa. kështu hiqet siguresa...

Greek

Βγάλε την ασφάλεια.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

ndoshta e ka fajin vetëm siguresa, kthehem menjëherë.

Greek

Μάλλον η ασφάλεια θα είναι. Επιστρέφω αμέσως.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

kontrollo cilindrin, e ke te mbushur. siguresa e hapur.

Greek

Έλεγξε την κάννη, να δεις αν είναι οπλισμένο αν έχεις βγάλει την ασφάλεια.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

siguresa, temperatura, thelbi është se ai dreq nuk ka funksionuar.

Greek

–Δεν ξέρουμε. Φυτίλι. Θερμοκρασία.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

kontrolli i sistemit tim, tregon se siguresa kryesore, ...është çkyçur.

Greek

'Ελεγχος των συστημάτων δείχνει ότι ο διακόπτης κυκλώματος... έχει βγει εκτός λειτουργίας.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

në rregull, duhet të ketë siguresa rezervë diku nga thellësia. mund ti ndezim prapë dritat.

Greek

'Εχουμε ασφάλειες, φερτές για να φτιάξουμε το φως.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

policët gjetën eksplozivë plastikë, siguresa elektronike dhe 30 kg hashash në një gropë të gërmuar pranë një objekti ndërtimi.

Greek

Οι αξιωματικοί ανακάλυψαν πλαστικά εκρηκτικά, ηλεκτρονικά φιτίλια και 30 κιλά χασίς σε τρύπα που είχαν σκάψει κοντά σε εργοτάξιο.

Last Update: 2012-04-06
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

arkat u pa se përmbanin 838 granata, 430 siguresa granatash, 12 predha mortajash dhe 11 granat-hedhës.

Greek

Τα κιβώτια απεδείχθη ότι περιείχαν 838 χειροβομβίδες, 430 αναφλέκτες χειροβομβίδων, 12 βλήματα όλμων και 11 πυροσωλήνες.

Last Update: 2016-01-20
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

jo,por të siguroj që do mësoj shumë shpejt.-siguresa është e hequr, plumbi është në fole.

Greek

- Πώς το καταλαβαίνεις;

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

festivali i 9-të vjetor i filmit në sarajevë u hap në 15 gusht me shfaqjen e filmit boshnjak siguresa, drejtuar nga pjer zalica.

Greek

Άνοιξε στις 15 Αυγούστου το 9ο ετήσιο φεστιβάλ ταινιών στο Σεράγεβο με την προβολή της βοσνιακής ταινίας «Θρυαλλίδα» του Πιέρ Ζαλίτσα.

Last Update: 2016-01-20
Usage Frequency: 2
Quality:

Get a better translation with
7,835,976,059 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK