Ask Google

Results for apartamente translation from Albanian to Italian

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

Albanian

Italian

Info

Albanian

Apartamente!

Italian

Appartamenti!

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

APARTAMENTE TË REJA

Italian

APPARTAMENTI NUOVI

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

- Janë apartamente private.

Italian

- Gli alloggi privati.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Apartamente me çmime të aksesueshme!

Italian

Appartamenti a prezzi accessibili!

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Edhe sa apartamente do të shohim?

Italian

- Quanti altri appartamenti dovremo vedere?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Pse të harxhojmë para për dy apartamente?

Italian

Perché spendere i soldi per due appartamenti?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Jemi bllokuar në një ndërtesë me apartamente.

Italian

Siamo barricati in un appartamento.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Askush s'blen apartamente studio në këto kohë.

Italian

Nessuno compra dei monolocali ora come ora.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Shkoi drejt ndërtesave me apartamente, e unë e prita.

Italian

E' entrato in un palae'e'o elegante in centro.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

- Kam punuar disa kohë në një firmë që ristrukturonte apartamente...

Italian

- Ho lavorato un paio di estati in un'impresa di ristrutturazione appartamenti...

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Ai blen vajza për të tjerët, dhe i vendos në apartamente.

Italian

Compra ragazze da un altro uomo e le piazza in degli appartamenti.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Shoh njerëz që blejnë apartamente më të mëdha dhe bëjnë fëmijë. Nganjëherë trembem shumë se mos jeta jonë s'do të fillojë kurrë.

Italian

Vedo gente comprare appartamenti più grandi e avere bambini, e ho paura che la nostra vita non inizi mai.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Kure te mbarojme me dyqanet e veshjeve ne Holou Glenu, do beje qe Bruksbank te duket totalishte i vjeter dhe ateher do filloje te japim apartamente me qira e ne do behemi te pasur. Prisni qe Nejtani te rritet dhe te thote se cfare mendon per kete pjese te mbetur te perjetesise ne Holou Glenu.

Italian

Vedrete, quando finiro' i negozi e i bar di Hollowglen faranno dimenticare Brooksbank e poi sorgeranno condomini di lusso e saremo ricchi.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Albanian

Mendon se unë dua të jem agjente shitjesh dhe t'u tregoj të tjerëve apartamente për të blerë, por që vetë s'do t'i kem kurrë?

Italian

Credi che voglia vendere alla gente case che io non posso permettermi?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK