Results for blanchie translation from French to Albanian

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

French

Albanian

Info

French

tu as été blanchie.

Albanian

por dole e paster.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

"chère jamie, todd aimera beaucoup si tu te blanchis la rondelle."

Albanian

"e dashura xhejmi, e di që do ta bëje todin shumë të lumtur nëse e zbardh ca syrin tënd të vogël kafe."

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Warning: Contains invisible HTML formatting

French

et vous les aurez, patron, et pour le prix modique de toutes les infos qu'ont les visiteurs sur moi, d'un nom blanchi, et d'une putain belle pile de billets.

Albanian

dhe mund ta kesh, shef, dhe me çmim shumë të ulët... .. me të gjitha të dhënat që kanë vizitorët për mua... .. një propozim të pastër... .. dhe një dreq stive të madhe dollarësh.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

grâce à moi, t'es nourri, blanchi, logé !

Albanian

unë të ushqej, të vesh. të mbaj nën çatinë time.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

le fric, faut le blanchir.

Albanian

i morën paratë, tani duhet t'i pastrojnë.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

c'était ça, ou le blanchir aux usa avec 60% de frais. quoi ?

Albanian

ose aty ose riciklonim paranë në sh.b.a., duke humbur 600%.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

prépare-toi à te faire blanchir par l'ombre oh !

Albanian

përgatitu të jesh hija e bardhë!

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

je l'ai blanchi pour vous.

Albanian

t'i kam pastruar unë.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

ses cheveux avaient blanchi. il était devenu un vieillard.

Albanian

flokët i'u zbardhuan brenda natës... dhe ai u bë një njeri i vjetër.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

il vous ment pour blanchir ses frères.

Albanian

ai vetëm po mundohet që t'i mbron vëllezërit e tij po të gënjen!

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

c'est seulement pour blanchir l'argent

Albanian

-lavanderitë. i pastrojnë paratë.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

je promets que je n'aurai de cesse que vos noms ne soient blanchis.

Albanian

ju lutem ngushëllohuni duke ditur që unë nuk do të pushojë deri sa emrat e juaj të jenë pastruar.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

blanchiment ? ce putain de pays a été construit sur de l'argent blanchi.

Albanian

tërë vendi u ndërtua me pastrim parash!

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

je me fais blanchir les dents mardi.

Albanian

të martën do të zbardh dhëmbët.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

pour tous les gars comme toi, karpis, nelson et campbell, on arrête de blanchir votre argent et vos titres.

Albanian

të gjithë personave si ti, karpis, nelson, kembëll, s'do t'u japim më hua, ose siguracione.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

nice touch, je vais blanchir cet article.

Albanian

prekej e mire. do ta laj kete gjene.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

plus tu me donnes d'argent, plus ça devient difficile à blanchir.

Albanian

sa më shumë para më jepni, aq më e vështirë e kam t'i laj.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

d'après mes parents, mes cheveux ont alors blanchi et je suis venue à ia vie.

Albanian

prindërit e mi thanë se flokët e mia u zbardhën dhe u fut jetë brënda meje.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

je vous donne l'argent, et mon nom est blanchi ?

Albanian

unë të jap paratë, largohem i pastër nga gjithçka?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

ils ont été blanchis à propos de la fusillade.

Albanian

prokuroria i nxori të pastër këta të dy, në të shtënat e muajit të shkuar.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK