Ask Google

Results for connivence translation from French to Albanian

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

French

Albanian

Info

French

Tu à choisis d'être de connivence avec les occidentaux

Albanian

Ju zgjodhi të collude me perëndimorët

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Ils sont tous de connivence et jouent tous dans la même cour.

Albanian

Te gjithe nderlidhen, te gjithe synojne per te njejten gje.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Je vais vous dire laquelle: conspiration, connivence, complicité.

Albanian

Do t'ju them unë se ç'është? Komplot, marrëveshje, bashkëpunim në krim, kështu është.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

French

Je pense que Bourne et Conklin étaient de connivence... que Bourne est encore impliqué et que l'information que je tentais... d'acheter était assez bonne pour inciter Bourne à tuer encore.

Albanian

Mendoj se Bourne dhe Conklin ishin në biznes së bashku, që Bourne ende është i përfshirë dhe se ç'do informatë që unë doja të blija në Berlin... ishte mjaft e madhe të sillja Bourne-n nga vendi ku fshihej, që të vras përsëri.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK