Results for auguste translation from German to Albanian

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

German

Albanian

Info

German

auguste:

Albanian

duhet të presim!

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

- auguste: nein!

Albanian

zjarr!

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

auguste: wir sollten dankbar sein.

Albanian

- duhet ti jemi mirënjohës.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

auguste: er wird morgen hier sein!

Albanian

- ne do të shkojmë nesër!

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

auguste: pater salomon. er ist hier.

Albanian

për solomonin!

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

silber! vielleicht hat pater auguste ja recht.

Albanian

ndoshta babai i augustes kishte të drejtë.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

wisst ihr, wie man einen tiger tötet, pater auguste?

Albanian

a di si të vrasësh tigra at august?

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

er wird drüber nachdenken. der denker - bronze 1902 auguste rodin 1840 - 1917

Albanian

mendoj se ai do ta ketë menduar.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

august 1997

Albanian

gusht, 1997.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 5
Quality:

German

14. nacht, 15. august 2012

Albanian

nata 14 15 gusht, 2012

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 4
Quality:

German

25 jahre alt in vjollca lajqi wurde am 30. august 1994 in den haag geboren. vjollca ist deutscher staatsbürger kosovarischer herkunft. sie ist blond, besucht die grundschule in köln ê nur long 1.73 und beginnt das gymnasium in frankfurt bei geteburg in frankreich in belgien vjollca ist in der lage und id 4 sprachen albanisch deutsch englisch serbisch vjollca

Albanian

25 vjeçar në vjollca lajqi lindi në 30 gusht 1994 në hagën. vjollca është një shtetas gjerman, por me origjinë kosovare. ajo është bjond, vijon shkollën fillore në köln ështê e gjatë1.73 dhe fillon shkollën e mesme të mjeksisë në frankfurt në geteburg në france në belgjikë vjollca lajqi është e aftë dhe idin 4 gjuhë shqip gjermanisht anglisht serbisht vjollca shfaq ta

Last Update: 2020-01-22
Usage Frequency: 1
Quality:

Reference: Anonymous

German

jetzt einflussreicher deutscher geist. rückruf 25 jahre alt, vjollca lajqi, geboren in den haag am 30. august 1994. vjollca hat die deutsche staatsbürgerschaft, ist aber kosovarischen ursprungs und 1,73 groß midicines in frankfurt in geteburg in frankreich

Albanian

tani ndikuesja mendjatë gjermane..ju rikujtojnë 25 vjeçare,vjollca lajqi e lindurë ne hagen me 30 gushte te vitit 1994 vjollca ka shtetsin gjermane porë është më origji kosovarë është blonde ështe e gjatë 1.73 e dashuruarë / shkollen fillore e filloj në köln studjoj shkollen e midicines ne frankfurt ne geteburg ne franc bilgjik vjollca lajqi ka punuarë si mjekë e pergjithshmë në spitalin e kölnit më familjen e vetë vjollca dinë 4 gjuh shqip gjermanisht anglisht serbish

Last Update: 2020-01-23
Usage Frequency: 1
Quality:

Reference: Anonymous

German

englishinfluencer 25 jahre alt in vjollca lajqi wurde am 30. august 1994 in den haag geboren. vjollca ist deutscher staatsbürger kosovarischer herkunft. sie ist blond, besucht die grundschule in köln ê nur long1.73 und beginnt das gymnasium in frankfurt bei geteburg in frankreich in belgien lila ist in der lage und id 4 sprachen albanisch deutsch englisch serbisch vjollca ta

Albanian

25 vjeçar në vjollca lajqi lindi në 30 gusht 1994 në hagën. vjollca është një shtetas gjerman, por me origjinë kosovare. ajo është bjond, vijon shkollën fillore në köln ështê e gjatë1.73 dhe fillon shkollën e mesme të mjeksisë në frankfurt në geteburg në france në belgjikë vjollca lajqi është e aftë dhe idin 4 gjuhë shqip gjermanisht anglisht serbisht vjollca shfaq ta

Last Update: 2020-01-22
Usage Frequency: 1
Quality:

Reference: Anonymous

German

translate albanian to german translate now influential german minds .. remind you 25 year old, vjollca lajqi born in the hague on august 30, 1994 vjollca has german citizenship but is of kosovar origin is blonde 1.73 lovers / elementary school start in cologne studying midwifery school in frankfurt in geteburg in france belgian vjollca lajqi has worked as a general practitioner at cologne hospital with her family vjollca knows 4

Albanian

perkthim shqip ne gjermanisht translate tani ndikuesja mendjatë gjermane..ju rikujtojnë 25 vjeçare,vjollca lajqi e lindurë ne hagen me 30 gushte te vitit 1994 vjollca ka shtetsin gjermane porë është më origji kosovarë është blonde ështe e gjatë 1.73 e dashuruarë / shkollen fillore e filloj në köln studjoj shkollen e midicines ne frankfurt ne geteburg ne franc bilgjik vjollca lajqi ka punuarë si mjekë e pergjithshmë në spitalin e kölnit më familjen e vetë vjollca dinë 4

Last Update: 2020-01-24
Usage Frequency: 1
Quality:

Reference: Anonymous

German

englishinfluencer 25 jahre alt in vjollca lajqi wurde am 30. august 1994 in den haag geboren. vjollca ist deutscher staatsbürger kosovarischer herkunft. sie ist blond, besucht die grundschule in köln ê nur long1.73 und beginnt das gymnasium in frankfurt bei geteburg in frankreich in belgien lila ist in der lage und id 4 sprachen albanisch deutsch englisch serbisch serbisch lila ta

Albanian

25 vjeçar në vjollca lajqi lindi në 30 gusht 1994 në hagën. vjollca është një shtetas gjerman, por me origjinë kosovare. ajo është bjond, vijon shkollën fillore në köln ështê e gjatë1.73 dhe fillon shkollën e mesme të mjeksisë në frankfurt në geteburg në france në belgjikë vjollca lajqi është e aftë dhe idin 4 gjuhë shqip gjermanisht anglisht serbisht vjollca shfaq ta

Last Update: 2020-01-22
Usage Frequency: 1
Quality:

Reference: Anonymous

German

ja, sir, am 15. august. in weniger als drei stunden!

Albanian

po, zotëri, në 15 gusht që do dhe 3 orë të vi.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Reference: Anonymous

German

13. august? ja.

Albanian

- trembëdhjetë gusht?

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Reference: Anonymous

German

zehnte nacht, 11. august 2012

Albanian

nata 10 11 gusht, 2012

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Reference: Anonymous

German

man erinnert sich auch an mich wegen des rennens am 1. august 1976, als ich ihn jagte wie ein wahnsinniger.

Albanian

gjëja tjetër për të cilën mbahem mend, është për atë që ndodhi në 1 gusht të 1976, kur ndoqa atë si një i pamend.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Reference: Anonymous

German

die seite für den 15. august fehlt in seinem kalender.

Albanian

-faqja e 15 gushtit është grisur.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Reference: Anonymous

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK