Results for tandem translation from German to Albanian

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

German

Albanian

Info

German

frank, hast du uns eine tandem-massage gebucht?

Albanian

frank, mos ke rezervuar gjë masazh për ne?

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

wir sind nicht tandem gefahren. zooey, komm schon! das ist lächerlich!

Albanian

kështu që nëse unë mund të bëj një martesë, ndoshta do të ishte më e mirë që ti të mos ishe aty.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

die meiner frau, die meines babys und versehentlich die meiner tante auf dem tandem.

Albanian

epo, ja ku e ke numrin katër, zemër. do ta numërojë atë si numrin katër dhe pesë.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

ich ziehe zu denise und barry, und du und dein kumpel sydney, ihr könnt lou ferrigno verprügeln und fahrt zusammen tandem, wenn ihr das wollt.

Albanian

mendoj se duhet të kalojmë pak kohë veçmas. ok.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK