Results for vermittelt translation from German to Albanian

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

German

Albanian

Info

German

ich habe ihn dir doch vermittelt.

Albanian

ju doni që unë të humbas punën time? unë ju kam futur ne këtë punë.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

er hat einen spitzenanwalt vermittelt.

Albanian

..dhe ai më kontaktoi me një avokat të lartë.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

ich fühle mich schuldig. ich habe euch vermittelt.

Albanian

ndjehem keq, sepse unë ju lidha.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

er hat mindestens zwei dutzend hochkarätige morde vermittelt.

Albanian

ka punuar për shumë vrasje me kontratë.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

sie haben doch den neuen art director zu gq vermittelt? - ja.

Albanian

ju keni gjetur art drejtorin të ri për gq?

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

- oh ja. die action vermittelt dem spieler das gefühl, er könnte was rausholen.

Albanian

kjo lojë i bën lojtarët të ndihen sikur kanë një shans, nëse më kuptoni ku e kam fjalën!

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

mir wurde gesagt, dies vermittelt in japan sowohl respekt vor den traditionen... als auch den reiz der unterwerfung.

Albanian

më kanë thënë në japoni se kjo përçmon... .. një respekt për traditat dhe paraqitje të hijshme.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

German

ich vermittelte ihr adam, und im gegenzug überweist sie fast $40,000 im jahr an cwi.

Albanian

unë dorëzova adam, dhe ne shkëmbim te kësaj ajo kontribuoi thuajse 40 mije ne vit për cwi.

Last Update: 2016-10-27
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK