Ask Google

Results for bagimana translation from Indonesian to Albanian

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

Indonesian

Albanian

Info

Indonesian

Bagimana dengannya?

Albanian

- Çfarë ka ajo?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Indonesian

Bagimana caranya...?

Albanian

Si...?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Indonesian

- Bagimana kabarmu?

Albanian

- Si po kalon?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Indonesian

- Bagimana rasanya?

Albanian

-Si ashtu?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Indonesian

Bagimana kau menemukanku?

Albanian

- Si më gjete?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Indonesian

Bagimana Einstein atau Newton?

Albanian

Do të jetë Ajnshtajni apo Njutoni?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Indonesian

Bagimana kau melihat dirimu ?

Albanian

Dhe çfarë do të thuash me këtë?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Indonesian

Jadi bagimana kau akan pulang?

Albanian

Si do shkosh ne shtepi?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Indonesian

/ Menurutmu Nona Hetch bagimana ?

Albanian

- Çfarë mendimi ke për znj.Haç?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Indonesian

Bagimana keluar dari masalah ini.

Albanian

Gjeta një rrugëdalje nga kjo rrëmujë.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Indonesian

- Bagimana, Harry. Berapa banyak.

Albanian

- Ju po harroni diçka. $32.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Indonesian

Bagimana? Kau menemukan uang di kaus kaki?

Albanian

Gjete para çorapesh?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Indonesian

Bagimana dengan mereka yang di sana itu?

Albanian

Po ata atje?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Indonesian

OK, Larry, bagimana kamu menjelaskan ini kepadaku?

Albanian

Në rregull Larry, çfarë po përpiqesh të më thuash?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Indonesian

Bagimana mungkin aku bisa saat aku tidak punya kekuatan dewa lagi?

Albanian

E si mundem unë kur nuk kam asnjë fuqi perëndie?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Indonesian

adakah yang ingin mengatakan kepadaku bagimana ini menjadi sangat sulit?

Albanian

Mbylle gojën! Ka ndonjë tjetër të na e thotë se sa e vështirë është kjo

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Indonesian

Saya adalah seorang mitra Brian. Siapa Anda? Bagimana Anda tahu saya yg menelpon?

Albanian

Nëse nuk më jep përgjigjen e duhur, do vij atje poshtë dhe do tu gjej, dreqin.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Indonesian

- baik, jangan ceritakan padaku bagimana akhirnya - Cara mereka semua berakhir Semua orang mati

Albanian

Do të të pëlqen Toska.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK