Ask Google

Results for disturbarmi translation from Italian to Albanian

Human contributions

From professional translators, enterprises, web pages and freely available translation repositories.

Add a translation

Italian

Albanian

Info

Italian

Smettila di disturbarmi!

Albanian

Çfarë ke? Boll më lodhe!

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Le avevo detto di non disturbarmi.

Albanian

Unë ju thashë se nuk dua të jemë i shqetësuar.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Non dovete disturbarmi mentre lavoro.

Albanian

Rregulli numër dy, s'do më bezdisni kur punoj.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Certo, hai già cominciato a disturbarmi.

Albanian

Që tani po më shqetëson.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Chi osa disturbarmi durante il mio "clistere"?

Albanian

Kush guxon të më shqetësojë mua gjatë pushimit tim?

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Warning: Contains invisible HTML formatting

Italian

Non devi disturbarmi quando pulisco la mia stanza.

Albanian

A të kam thënë mos me shqetëso kur jamë duke e pastruar dhomën!

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

La prossima volta perquisiteli meglio prima di disturbarmi.

Albanian

Mbase tani do mesosh t`i kontrrollosh keta trapa me imtesisht, perpara se te vish te me bezdisesh.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Io mi faccio una bella dormita e non osate disturbarmi.

Albanian

Do të bëj një sy gjumë, dhe mos më shqetësoni.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Italian

Il Presidente Baek, quell'idiota... continua a chiamare e a disturbarmi.

Albanian

Presidenti Baek, ai maskarai... Vazhdimisht me nervozon dhe me bezdis.

Last Update: 2016-10-28
Usage Frequency: 1
Quality:

Get a better translation with
4,401,923,520 human contributions

Users are now asking for help:We use cookies to enhance your experience. By continuing to visit this site you agree to our use of cookies. Learn more. OK