Chiedi a Google

Hai cercato la traduzione di dobishme da Estone a Inglese

Contributi umani

Da traduttori professionisti, imprese, pagine web e archivi di traduzione disponibili gratuitamente al pubblico.

Aggiungi una traduzione

Estone

Inglese

Informazioni

Estone

Aftësia për të hequr rel = Alternate që nuk është gjithmonë e dobishme

Inglese

Aftësia për të hequr rel = Alternate që nuk është gjithmonë e dobishme

Ultimo aggiornamento 2018-02-21
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Estone

Aftësia për të hequr rel = Alternate që nuk është gjithmonë e dobishme

Inglese

à farë tjetër është e re ?

Ultimo aggiornamento 2018-02-21
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Estone

WRT opsionin e parë, Unë nuk jam i sigurt se kjo është e dobishme, ju mund të përdorni fjalët e zakonshme marrë jashtë kontekstit dhe përdorimin e tyre për më keq, kështu edhe pse kjo mund të jetë i parëndësishëm për të shtuar, vlera e këtë funksion do të jetë i turpshëm.

Inglese

Dhe unë nuk dua të përdorni një plugin që kam për të punuar me veten redaktimi nga PHP… Kështu që çdo përmirësim në të ardhmen nuk do të rregullohet?

Ultimo aggiornamento 2018-02-21
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Estone

à shtë me të vërtetë të dobishme, lehtë për t'u përdorur, nuk ka kohë dhe i përshtatshëm për të korrigjuar përkthime automatike gabuara.

Inglese

#6 nga Terence më Qershor 22, 2010 - 11:04 pm Unë kam vënë re edhe ajo përpiqet për të përkthyer URL, gjë që e bën nuk ka kuptim, sigurisht.

Ultimo aggiornamento 2018-02-21
Frequenza di utilizzo: 1
Qualità:

Ottieni una traduzione migliore grazie a
4,401,923,520 contributi umani

Ci sono utenti che chiedono aiuto:I cookie ci aiutano a fornire i nostri servizi. Utilizzando tali servizi, accetti l'utilizzo dei cookie da parte nostra. Maggiori informazioni. OK